September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
19. sep 2008

ved prave, ze teraz na tych par dni sa to neoplati, ja budem nakupovat oblecko az po porode, podla toho kolko schudnem, ale bolo by fajn nechat v porodke co najviac kg

lenka.pav
19. sep 2008

jaj, v tejto kose sa mi nechce do sprchy a ani vlasy si umyvat. ale musiiiiiiim, brrrrrr. v obyvacke sa nam ochladilo do rana z 22 na 20 stupnov a veru to citit. aj teraz tu sedim zababusena v deke. ale drahemu som povedala, ze zacneme kurit az ked prideme s malym z porodnice. ved to je smiesne - sme kurili do maja a teraz mame zas? cudne pocasie je posledne roky 😠

lenka.pav
19. sep 2008

tiez sa modlim, ze nech v porodke ostane aspon 12kg....a potom pojde dojcenim dole zvysok...kiezby. rada by som po porode totiz schudla nielen na povodnu vahu spred tehu, ale viac

evitkamalicka
19. sep 2008

nam kuria uz do pondelka a bohvie dokedy bude zima, tento rok ma vraj byt poriadna zima

lenka.pav
19. sep 2008

ozaj? a ja som sa spoliehala, ze zima bude mierna ako posledne roky 😠

lenka.pav
19. sep 2008

my byvame sice v bytovke, ale mame vlastne kurenie, takze si zapneme, ked my chceme

evitkamalicka
19. sep 2008

ja by som tiez rada schudla viac a planujem aj civicit potom, ale zo zaciatku urcite s mierou

lenka.pav
19. sep 2008

neviem, na cvicenie akosi este nemyslim, lebo mam taku predtuchu, ze okolo maleho sa aj tak dost nabeham a na ine uz nebudem mat energiu...

lenka.pav
19. sep 2008

dnes som sa rozhodla, ze obed nevarim, snad ma drahy kamsi po sone pozve. nechce sa mi vymyslat cosi rychle. co mas na plane varit ty?

evitkamalicka
19. sep 2008

zo zaciatku to nebudem prehanat ani ja kym sa s malym troska znormalizujeme

lenka.pav
19. sep 2008

idem asi do tej sprchy, nech to mam uz z krku 😠 . mi bude kosaaaaaaaaa 😅

evitkamalicka
19. sep 2008

len pekne chod, sak potom sa este mozes zababusit

martinna78
19. sep 2008

Dobre ranko sa praje 🙂

nikto nam neodbudol? Leni drzim palceky na sono, aj Eweny drzim palceky, kedze uz ostava v nemocke, aj Ollako 🙂

terezicka
19. sep 2008

Krásne ránko všetkým tehuľkám 🙂
Ja som úplne v pohode, včera som to predýchala že sa malá nenarodila...Dneska ráno som si s ňou dala taký kratší pokec kde som jej vysvetlila prečo maminka chce aby sa narodila do nedele, tak dúfam že to pochopí a aj spraví maminke radosť 🙂 Ale keď nie, tak maminka to predýcha a školu si zariadi inak...
A u nás vyšlo aj slniečko tak super, to som rada, hádam aj dnešný deň krajší ako boli tie predtým...

claudinka
19. sep 2008

BABULKY, ROBIM TABULKU, KED JU DOROBIM, HODIM VSETKO NA NET A PRIPADNE PRIPOMIENKY PLS IP!!!

A samoska prajeme aj my dobre ranko bruskam 😀 😉

terezicka
19. sep 2008

Claudinka krásne ránko aj vám, vy zajtra oslavujete meniny však?

claudinka
19. sep 2008

zda sa mi, ze az v stredu tusim 🙂

martinna78
19. sep 2008

ahojte Teri, Claudi

Teri, tak malinkej sa nakoniec vcera nechcelo co? Ale nevadi, snad ta uz teraz posluchne 😉
Claudi, uz mas aj cas na tabulku? mas este tatina domka?

terezicka
19. sep 2008

Aha, no ja som nevdela či je malý Ľuboslav alebo Ľuboš, ale teraz už viem 🙂

claudinka
19. sep 2008

matus v utorok ide do robotky, tak si ho este doma uzivam.. 😉 ale aj tak vacsinu casu prespime 😀

terezi eee Luboslav je skaredeee 😀 😀

skrecok
19. sep 2008

Dobre neskore ranko 🙂 .

terezicka
19. sep 2008

Claudi a tvoj muž je Ľuboš alebo Matúš? Lebo si teraz napísala že Matúš a ja som si myslela že malý dostal meno po ňom...
Maťka no včera som nerodila, tak uvidíme či malá poslúchne mňa alebo si vyberie svoj vlastný termín 😀 Ale ak bude tvrdohlavá ako jej maminka tak sa vykašle poslúchnuť ma 😲 😀
Škrečok ahojky 🙂

martinna78
19. sep 2008

Claudi, tak si to este pekne vychutnajte 🙂 aj ti vyvara?
Mne je uz lepsie, nadcha uz presla, akurat este pokasliavam

Ahoj skreci 🙂

skrecok
19. sep 2008

Terezicka, skoda ze ti malicka neposluchla...Asi vie preco este nechela prist na svet, tak sa na nu nehnevaj 😀 😉 . Ja by som nechcela rodit cez vikend 😲 .

slavica2
19. sep 2008

ahojte babeny, muz siel s Hanickou von, tak mam chvilku cas 🙂
bol s nami tri tyzdne doma, a velmi pomahala, som zvedava ako to zvladneme od pondelke same dve s Hanickou 🙂
to prve babo je fakt super zmena, ale uz si celkom na to nevyspatie zvykam
🙂
terezka a preco sa musi malinka narodit do nedele?

evitkamalicka
19. sep 2008

cafte 🙂

skrecok
19. sep 2008

Martinka, som velmi rada ze ti je lepsie 🙂 . Vidim, ze budes mat dobreho a poslusneho synceka ked sa nerozhodol prist na svet skor ked si chorucka. 😉 Inak ako sa bude presne volat - Maxim alebo Maximilian?

terezicka
19. sep 2008

Slavi možno ani nie tak že musí ale ja by som chcela, lebo 10.10. už musím byť zas v škole a chcela by som sa čo najviac dať do poriadku dovtedy a aj malá aby bola trošku väčšia, lebo isto bude musieť byť Marek s ňou tam v aute aby som mohla odbiehať kojiť...Možno je to blbý dôvod a sebecký, ale nechcem od týždňového bábätka ísť hneď do školy keď ani ja určite nebudem ešte fit...A potom behať za učiteľmi do NR tiež nebude veľká výhra...Ale hlavne som na ňu už veľmi zvedavá, ako bude vyzerať, chcem sa na ňu pozerať z postele, lebo teraz keď otočím hlavu na postieľku tak tam vidím iba nachystané veci a deku 😀

martinna78
19. sep 2008

Aho slavi, super, ze mohol byt mangelik s vami tie prve tyzdne, to je fakt dolezite, aby si mala pomoc 😉
Urcite to zvladnete s Hanickou super, ved uz mate rezim 🙂
a uz mas lepsie to travenie?

terezicka
19. sep 2008

My sme sa s Marekom dohodli tak, že on bude doma od 10.10. do konca októbra a dovtedy tu bude moja maminka so starkou sa striedať... Ale aj on bude doma keď mu nevyjdú služby tak bude pekne on pri nás 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre