September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

martinna78
21. sep 2008

no idem trosku aj ja zmenit polohu, tak sa zatial majte, este sa dnes urcite zastavim 😉

skrecok
21. sep 2008

Ja viem, ze na Antolskej je butik, obchod pre babatka a vsetko mozne...Mne sa tam ovela viac paci ako v Ruzinove. V Ruzinove takmer nic nie je, iba bufet a stanok s novinami...ale uz nejako tam vydrzim, nech porod prebehne hladko a personal (myslim sestricky) ako-tak v pohode a ostatne je mi potom fuk...

skrecok
21. sep 2008

Ok, Martinka...Pa a maj sa krasne. 😉

martinna78
21. sep 2008

jasne skreci, dôlezite je ze budes mat dobru doktorku, co tam po obchodoch 😉
pa

evitkamalicka
21. sep 2008

halooooooooooooooooo

evicka1
21. sep 2008

dobry vecer..ako tak pozeram ani tu nik nieje ☹

evicka1
21. sep 2008

a ja sa nudim

evitkamalicka
21. sep 2008

evicka ahojky...no je tu nejak mrtvo, ked uz to ma velka vacsina za sebou

evicka1
21. sep 2008

no to je pravda... to uz len par nas tu je co tu strasia... no a tie to zanebavaju 😀 dnes je tu vseobecne neako mrtvo na celom konovi

evicka1
21. sep 2008

evit ako sa citis

evitkamalicka
21. sep 2008

evi citim sa tak vselijako, ale to je uz tymi tyzdnami, ale na porod to este nevyzera, dufam len ze uz tu dlho strasit nebudem, nechcem prenasat

evicka1
21. sep 2008

jj. rozumiem... a nemas taky tlak dole

evitkamalicka
21. sep 2008

ja citim dole len take rezanie ako keby na krcku a troska ma pobolieva brusko ako pri MS, uz som 3 tyzdne otvorena na spicku prsta a akosi sa to nehybe dalej

jansticka
21. sep 2008

NO AHOJTE. JA SOM TU NOVA. UZ VAM PORODILA AJ MOJA SUPER KAMOSKA ZUZKA. ALE JE PRAVDA ZE MATE KLUD KYM JE TO SKVRNA VO VNUTRI. POTOM ZACNE FRMOL. MAM TO UZ ZA SEBOU. MATKO MA UZ 18 MESIACOV.

evicka1
21. sep 2008

ja som otvorena na prst dva mesiace...ked to pojde takym tempom tak budem ako slon...dva roky tehotna

evitkamalicka
21. sep 2008

evi no snad do vianoc sa dockame 😅

mary99
21. sep 2008

caute kocky hlasim sa len na kratko tak uz vam claudi urcite povedala ze uz aj ja to mam za sebou drzim vam vsetky palce lebo uz teraz aj ja viem ake to je zazit porod dufam a zo srdca vam vsetkym prajem aby ste to mali rzchlejsie a lahsie za sebou ako ja nam to s drobcom trvalo od odtecenia plodovej vody 16hodin ale stalo to zato 😝 😉

evicka1
21. sep 2008

boze to snad nie...
jan: tak vitaj a nic nepytaj 😉

evitkamalicka
21. sep 2008

mary gratulujem, som ani nevedela ze to uz mas za sebou

evicka1
21. sep 2008

mary gratulace...a tyh 16 hodin nieje az tak strasne...ved boli vykpene tym naj miminkom 😉

mary99
21. sep 2008

diky baby no ale z toho o 8,30 mi zacali kontrakcie ktore o zhruba 12 vyustili do takych bolesti ze som skoro steny skriabala a epi mi pichli az o 18,15 nakolko som az vtedy bola otvorena na 4prsty ☹

eweny
21. sep 2008

Ahojte kocendy,tak sa hlasim z nemocnicnej izby este ako 2v1..mam pocit,ze ma porazi,pchaju do mna injekcie ale kontrakcie ziadne..dnes nabehol na vizitu primar a povedal mi,ze pockame do utorka rana a ak sa nic neudeje,tak mi urobia sekciu..zrejme sa jej teda nevyhnem..sestricka na pasoch mi dnes povedala,ze to ale bude najlepsie riesenie pre nas oboch,lebo je velky chlap a trapili by sme sa obaja..poriadne som sa veru vyrevala,lebo vidim ze to zotavovanie po sekcii je zdlhavejsie..

eweny
21. sep 2008

..dnes uz isla domov aj dudka1 so svojou Emkou

eweny
21. sep 2008

A aby som nezabudla,pisala mi sms Ollako,ze uz je maly Petko na svete,kontrakcie mala zdlhavych 48 hodin,maximalne vycerpana vsak nakoniec rodila sekciou..maly ma 4kg a 50cm..

lenka.pav
21. sep 2008

ahoj ew, som rada, ze si dala o sebe vediet. skoda, ze sa asi sekcii nevyhnes, ale na druhej strane ma asi sestricka pravdu, maly je predsa len velky chlap a asi by to bol dlhotrvajuci porod...u mna sa neprejavuju tiez ziadne priznaky bliziaceho sa porodu, tak neviem, do akych rozmerov narastie ten nas drobec 😉 . ale neboj, vsetko dobre dopadne.

lenka.pav
21. sep 2008

ty vole, chuda ollako, mala teda riadne tazky porod, ze 48 hodin kontrakcie. sa necudujem, ze uz nemala sily vytlacit ho a musela ist sekciou ☹

lenka.pav
21. sep 2008

a novym maminkam gratulujem, cize mary a ollako 😉

evitkamalicka
22. sep 2008

ahojky kocky 🙂

terezicka
22. sep 2008

Krásne ránko prajem aj ja, pripájam sa ešte ku kinderkám ktoré sme tu ostali 😀 Môjmu dieťatku je u mňa asi veľmi dobre,lebo sa ma drží ako kliešť, vonku sa nechce pýtať ani za nič 🙄 Ale snáď to tento týždeň už nejako stihneme, veď v piatok mám tp a prenášať nemám v pláne, takže už malej veľa času neostáva 😨

evitkamalicka
22. sep 2008

terezi servus...ja tiez nemam v plane prenasat a okrem toho sa bojim, ze by ma ani dr. nenechal kvoli tlaku a vyvolavacku nechcem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre