September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
6. sep 2008

claudi ved hej, len v takom teple ma to pomaly ani pri PC nebavi...este ze uz zaslo slnko, teraz si idem pekne otvorit okno dokoran ked uz neprazi

terezicka
6. sep 2008

Claudi o to kočíkovanie sa veru nebojím, hlavne keď bude malá dobrá tak sa budú o ňu asi aj trhať...A poriadok to hej, som rada že tých okien som sa zbavila...Len čakám kedy mňa chytí také veľké upratovanie a to znamená že pôrod sa blíži...Ale nejako sa mňa to upratovanie chytiť nechce ani za nič 😝
Evit a prečože si sama?

evitkamalicka
6. sep 2008

terez drahy siel na stretavku z gympla po 10 rokoch, tak bohvie kedy pride

claudinka
6. sep 2008

terezi skoda, ze aj ja nezistim podla upratovania, kedy sa blizi porod 😀 ja doma upratujem furt a casto a rada 😀 milujem poriadok.. 😉

evitus sak to vydrzis moja.. sak neni tak daleko od Teba, si sprav vyletik a chod ho omrknut a ukazat brusinko 😝

evitkamalicka
6. sep 2008

claudi jasne ze vydrzim, len to je taky nezvyk byt aj cez vikend sama

terezicka
6. sep 2008

Jaj Evit ale je na telefóne keby dačo však? 😉
Ja som inak túto noc ešte tiež sama, Marek ťahá poslednú nočnú a zajtra príde dakedy doobedu domkov tak sa už teším...Ale potom v stredu zas ide do roboty a príde asi až v piatok 😢
A ja idem v stredu ku kaderníčke tak budem aspoň chvíľu z dňa pekná 😀

evitkamalicka
6. sep 2008

terez jasne ze je

martinna78
6. sep 2008

no uz som tu, dosla hladoska od vody, tak som jej davala veceru 🙂

Terezka, tak to si mala super pomocnikov, super, ze ti tak pomohli 🙂
no idem este trosku dozehlit a este prídem

terezicka
6. sep 2008

Claudi ja mám teiž rada poriadok ale ja si ho robímt ak pekne postupne, síce ma niekedy chytí taká fáza že by som riadila celý deň, ale teraz nejako sa ma to nechytá 🙄
Evit tak potom v pohode, neboj veď za chvíľu je doma a dovtedy si môžeš písať s nami 😎

evitkamalicka
6. sep 2008

terez hej len sa bojim aky pride, ze ho potom budem musiet v noci ratovat, lebo on absolutne nevie pit a snazi sa nezaostavat s ostatnymi aj ked mu to velmi nechuti a este v tomto teple...minuly vikend ked tu boli nasi a jeho rodicia, tak oslavovali so svokrom meniny, vypil par poharikov a v noci mu bolo zle jak psovi

claudinka
6. sep 2008

matus, co mate na veceru? 😝

terezi mna to chyta furt 😀 ale malokedy sa k tomu vdaka Konovi dostanem.. verim tomu, ze keby som tu nesedela, tak toho teda urcite viac urobim 🙂

evitus heheee tak to budes mat dnes teda vesele 😀 si neviem predstavit toho mojho opiteho, kedze vobec nepije nikdy.. to by bolo srandy 😀

terezicka
6. sep 2008

Evitka také mi ani nevrav, my sme boli dva mesiace manželia keď sme išli pozrieť dvom jeho kamarátom na svadbu, tak si vieš predstaviť v akom stave sme prišli domov 😅 Bože to bol des, som po ňom riadila celé umývadlo, všetko mi bolo pri tom a keď sme nadránom prišli tak som iba čakala kedy sa svokra zobudí a uvidí ho v takom stave...No ja by som sa vtedy hambila ako pes, ale našťastie sa svokra nezobudila čo som bola veľmi šťastná...
Ja inak ani neviem ako sa mám uložiť tu pri pc, lebo ma bolí chrbát a neviem ako mám sedieť 🙄

evitkamalicka
6. sep 2008

claudi on inac tiez nepije, ked ideme normalne s kamosmi von, tak kofolu alebo maximalne jedno pivko, ale ked maju taketo akcie, tak to vzdy trpnem

claudinka
6. sep 2008

evitus este stastie, ze tie akcie nie su casto, vsak? 😀 😀
si musim zaklopat, ze ten moj nepije vobec.. ani na akciach, ani na silvestra.. mu to nechuti.. 😀

evitkamalicka
6. sep 2008

claudi no asi tak nejak...prvy raz v zivote som ho videla opiteho ked bol u nas doma prvy raz, to ho moj otec opil, obidvaja boli ozrati jak take prasata a ta noc potom bola fakt uzasna...otec mu chcel ukazat ako sa pije na vychode

terezicka
6. sep 2008

Claudi a vy čo máte na večeru? Ja som si natrela čerstvý chlebík s paprikovou pomazánkou, ešte normálne rozmýšľam že si pôjdem ešte natrieť lebo to je mňam 😀
A čo idete variť zajtra? Ja som sa dnes celkom rýchlo, že budeme mať knedlík a mäsko s kôprovou omáčkou 😉

evitkamalicka
6. sep 2008

my budeme mat zajtra na obed kuracie rezne a zemiakovu kasu a nejaky salatik a dnes na veceru este neviem, v chladnicke mame kadeco

terezicka
6. sep 2008

Jej Evitka tak tvoj obedík by som si zajtra aj dala 🙂 A tvoj toec je teda riadne číslo, ale si poriadne nápadníka svojej dcéry 😀

martinna78
6. sep 2008

Claudi Sofi mala este to sote zo vcera a svokor ide grilovat cigánsku a k tomu rajčinky, papričky, cibulka....
no sa teším....
my robime zajtra rezniky so zemiačkami a šalatik asi uhorkovy spravim so smotankou
juj nejaká som hladná ked to pisem 😝

terezicka
6. sep 2008

Jaj normálne ma zas chytil hald keď čítam o takých dobrých jedlách, asi si idem ešte natrieť chlebík 😀

evitkamalicka
6. sep 2008

ja uz tiez tlacim rozok so sunkou 😀

claudinka
6. sep 2008

evitus prvykrat, ked bol u vas? 😀 😀 heheee tak to si neviem predstavit.. ze jak sa pije na vychode 😀 😀

terezi ja som si tiez natrela chlebik s horcicou, sunkou a syrom a mangelikovi som urobila fasirky, co som mala este z minula v mraznicke a hranolky.. zajtra ideme robit nejake kuriatko so zemiakmi na slaninke a syrom posypane zapecene 😀

matus grilovat? juj asi dojdem na navstevu 😀

evitkamalicka
6. sep 2008

claudi a napr. moja svokra je tiez z vychodu a tiez mi hovorila ako jej otec opil svokra ked bol u nich prvy raz 😀

terezicka
6. sep 2008

Maťka ale aj by rada došla na grilovačku, si ma tým normálne navnadila 😀 Ale kým sa rozhodnem tak si idem natrieť aspoň ten chlebík 😀
Joj a zas máme čikúťku, nejako dlho sa malej zvykne čkať keď čká 😅 Vašim drobcom to ako dlho trvá?

martinna78
6. sep 2008

Claudi dobehni 😀
aj ty robis chute na kuriatko 😉

evitkamalicka
6. sep 2008

martinka ja by som si tiez dala taku cigansku 😅

claudinka
6. sep 2008

evitus zvyk je zvyk 😀

claudinka
6. sep 2008

mati kedy teraz ides na poradnu najblizsie?

terezi ja ani neviem.. v poslednej dobe velmi nestikutame 😠

evitkamalicka
6. sep 2008

terez mojmu niekedy aj 15 minut

terezicka
6. sep 2008

My práveže teraz dosť často mávame štikútku, aspoň tak sa mi zdá...A podobne ako Evit tiež tak nejako dlhšie nás to zvykne držať 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre