September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

sjuzocka
11. sep 2008

Winona, hej, lezim na posteli a nudim sa. Zajtra rano mi pustia oxy do zily aby zistili co na to maly

winona24
11. sep 2008

no skúsila som aj ja ,či to aj mne pôjde...trošku spomalene,ale ide...takže Vám aj ja budem môcť napísať priamo z lože...

sjuz aj claudi už utekala do nemocky...odtiekla jej voda priamo na Konovi.... 😀 😀 😀 😀 😀

winona24
11. sep 2008

sjuz,takže je dosť možné ,že zajtra už aj ty budeš maminka???? 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
11. sep 2008

winon tak to je super, ze aj ty budes moct podat cerstve info

sjuzocka
11. sep 2008

Teraz som na 5.poschodi, rano idem na 3.p. a potom spät a ked budem rodit tak zas 3 a sestonedielka je na 4.

winona24
11. sep 2008

evit no kde by som to ja vydržala toľko dní bez koníka.... 😀 😀 😀

evitkamalicka
11. sep 2008

winon no tak to sme na tom podobne, ja beriem notebook 😅

winona24
11. sep 2008

twn ja bohužiaľ nemám...má Milan ,ale to jeho služobný.... 😀 😀

sjuzocka
11. sep 2008

Praveze asi rano sa to nespusti, lebo vraj som uplne zavreta a potrebuju ma otvorit a na to su prostaglandinove tablety. Rano zistia ako maly reaguje na kontrakcie, ale az tabletky zacnu daco riesit. Rodit mam asi maximalne v pondelok. Ak to nepojde tabletami, tak cs... Fnuk

martinna78
11. sep 2008

no tusim si este stiham aj ja vybavit mobilný internet 😉 a čo máte akú sieť? Ja som Orange, máte dobrú skusenost, kto mate Orange?

evitkamalicka
11. sep 2008

winon mne drahy kupil na narodky, ale sa mi po 2 tyzdnoch pokazil tak sme dali reklamovat a uz je opraveny, muzik pre neho v sobotu ide

evitkamalicka
11. sep 2008

mati ja som mala mobilny od orange a dobre bolo, teraz mam na notebooku prenosny od orange 😀

martinna78
11. sep 2008

Sjuz, my ti budeme vsetky tak silno drzat palceky, ze to pojde uvidis, ja si myslim, ze sa nebudes urcite trapit do pondelka 😉

winona24
11. sep 2008

evit aj ja by som brala.... 🙂 🙂

sjuz tak ja to stále tvrdím,že my sa tam stretneme.... 🙂 🙂 🙂

sjuzocka
11. sep 2008

Na orange som mala orange world, v pohode, teraz mam t mob ale je to to istee. Wau, claudi rodi. Predbehla ma. Winona, ty ako?

martinna78
11. sep 2008

dik Evit, no zajtra idem na poradnu, tak sa asi zastavim v Orange 😀

sjuzocka
11. sep 2008

Dakujem mati 🙂 ja uz o sebe vazne pochybujem, ten krcok je tazky oriesok, ale modlim sa nech neskoncim pod nozom.

jana303
11. sep 2008

juj babenky držte aj mne palčeky lebo zajtra by ma už mali prijat bo bude po druhom termíne a tiež neviem či mi prv nebudú vyvolávat či porodim normál alebo sa rozhodnu pre CS. A ja nescem cs , vydela som ako niesli bábetko po cs-ku vobec neplakalo bolo tiché tiež z tej narkózy spalo vyeralo ako by nežilo normalne som sa až lakla. 😢

skrecok
11. sep 2008

Ja mam Orange vajicko, pouzivam ho do 16tej a je pomaly a furt mi vypadava. To preto, ze je tu slaby signal. V BA bude iste ok.

Ake mate skusenosti s mobilnym internetom? Teda myslim na mobile.

sjuzocka
11. sep 2008

Inak ja tu nemam notebook, som tu cez mobil. Ten web n walk. Tak musim tukat pomalicky ako sms 🙂 ale lepsie jak nic

skrecok
11. sep 2008

Sjuzi, drzim ti palceky 😉 .

Jani, to je individualne. Vejinka rodila CS (bola v narkoze) a jej malicky plakal. Taktiez aj moja kamoska, ktora mala spinalku a epiduralku a tiez jej maly plakal.

skrecok
11. sep 2008

Aha, tak to je super, skusim aj ja aby som bola v obraze 😝 . Ten sa musi aktivovat, vsak?

skrecok
11. sep 2008

Jani, taktiez ti drzim palceky a hlavne sa neboj, vsetko dopadne dobre 😉 .

jana303
11. sep 2008

skrečok no pri spinalke viem že je bábo v pohodke lebo to má len mamina bloknuté nervové centrum od pása dole ale toto počujem prvý krát že pri narkóze dietatko plače , no ono plače ale až potom vraj ked ho prebudia a robia mu to apgar skoré a ked ho umývaju , meraju...atď, no bodaj by si mala pravdu a bolo všetko OK. Ale aj tak by som nechcela byt rezaná

martinna78
11. sep 2008

Ahoj Jani, jasne ze budeme aj tebe drzat palceky 🙂 a daj vediet, ked sa maly narodi 🙂 drzte sa 😉

Sjuz, ved s mobilom je to aj pohodlnejsie, mozno trosku pomalsie, ale take diskretnejsie

jana303
11. sep 2008

júj už nech to mám za sebou,tak už niektorím závidim, ja určite nebudem moct z nemocky nijak dat vediet že ako som dopadla ale pýtala som drahého aby sa ozval za mna cez moj nik tuna na koníku ale foto budem musiet pridat až ja lebo on to nevie. Takže vdaka za povzbudenie idem spinkat aby som nebola unavená v prípade že mi to spustia od rána lebo ja sa tiež neotváram.

sjuzocka
11. sep 2008

Orange world/web n walk treba si dat aktivovat, aj telefonicky to asi ide. Stoji to stovku mesacne ten net

evitkamalicka
11. sep 2008

jani neboj, hlavne aby ste boli obaja ok

jana303
11. sep 2008

takže pááááá pááááá a držte sa 😝

martinna78
11. sep 2008

Dobru nocku Jani 🙂 načerpaj silu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre