September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

claudinka
6. sep 2008

Dobre ranko herecky 😉

winona24
6. sep 2008

nooooooooooo nazdar claudi...my že už rodíš,keď si sa neukázala.... 😀 😀 😀 😀

vejinka
6. sep 2008

aha druha strana..no dobri sme 😀 😀 😀 😀 tak ja prcham

claudinka
6. sep 2008

nerodime furt 😒 ale noc bola teda zaujimava, neznasam komarov.. chytili sme dvoch, konecne stastni sme zhasli a bzzzz zase dals a dalsiii.. a nevedeli sme ich furt najst, otraaas.. takze kym sme uz poriadne zaspali, boli dve hodiny.. 😠

claudinka
6. sep 2008

Inak, pisala mi IP-cko mamina babatka1, ze dostala správu z Japonska, že jej dcérka je už v nemocnici. Keď bude vedieť viac, určite dá vedieť. Tak to posuvam aj Vam 😉

winona24
6. sep 2008

no tak to poteší...ja sa priznám,že ani neviem ako som zaspala...a potiahla som do 9,45...skveléééééééé...to keď sa malá narodí asi tak skoro nezažijem... 😀 😝

miriam24
6. sep 2008

jeej no krasa ... tak dalsia mamina tu uz zas coskoro pribudne ...

Claudi ... ja som si tiez myslela ze uz okupujes ruzinovsku porodnicu a ty takto ... 😉 ... inak tiez som vela nenaspala ale bola som aj rada lebo male sa mi cely den skoro vobec nehybalo takze od teraz som rada kazdemu pohybu ... radsej nech ma supuje do rebier aspon viem ze je secko ok ...

claudinka
6. sep 2008

ja som sa dost casto rano budila, ale hned po otoceni som zase v momente zaspala 😉 a poslednykrat si uz hovorim, ze by som aj mohla vstat.. strasnu chut som chytila na vajickove chlebiky s kecupom 😀

claudinka
6. sep 2008

mirus sak vsetci si uz myslia, ze som na koze s rozkrocenymi nohami 😀 😀 a ja furt len cakam a cakam.. ja som sa tiez predvcerom zlakla, ked sa skoro cely den nehybal, nastastie teraz je zase aktivny, tak sa tesim a som kludna..

natasa8
6. sep 2008

ahojte... ja som len prisla pozriet, ci nemame dalse babatko...
ale nasla som len nove pokracovanie 🙂

ja som mala super noc... uz dlho som sa tak dobre nevyspala.
Idem pomaly varit... manzel si rozkazal slivkove knedle... tak cakam kedy mi vychladnu zemiaky na cesto.
A on pre zmenu umyl okna 🙂

claudinka
6. sep 2008

natasi pekne to mate podelene 😉 aj my to tak robime.. 😀 tak potom budes mat dnes dobry dnik, ked si sa po dlhom case dobre vyspala 😉
ja som zvedava na to dnesne pocasie.. 😒

natasa8
6. sep 2008

claudi... vyzera to na riadny hic ... ☹

mirka.... ja som sa tiez tak raz hrozne vyplasila, ked sa mala nehybala.... uz so aj plakala.... ale potom som ju nastastie zacitila.

natasa8
6. sep 2008

tak ja sa s vami uz lucim... idem varit.
A prajem vam pekny dnik 😉

claudinka
6. sep 2008

aj tebe natasi papa

winona24
6. sep 2008

fuj baby teplooooo..... 😖 😖 😖 😖 😖 😖 potím sa... 😠 😠 😠 😠

eweny
6. sep 2008

co to tu vidim kocendy?..tak sme sa dali na dalsie pokracovanie?..no ved este stihame 🙂

claudi, vidim ze si cela, tak je dobre 🙂

ja som sa fajn vyhajala, len kym som zaspala tak sa asi nieco dialo, mala som celkom slusne bolesti v podbrusku a strielalo mi to do krizov 🙂

eweny
6. sep 2008

winon, aj ja ako slon! 😠

winona24
6. sep 2008

ew ja chcem sneh... ja už nechcem teplo... 😀 😀 😀 😀

eweny
6. sep 2008

winon, nie si nahodu narocna???..pockaj, idem ti trosku zoskrabat z mraziaku 😀

winona24
6. sep 2008

ew nieeeeeeeeeee...nie som .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fasa nejaký dobrák sa rozhodol vŕtať...

claudinka
6. sep 2008

winon dnes? nemal co robit cely tyzden? neznasam, ked niekto nieco robi v sobotu a nedelu.. chapem, ze cez tyzden je v praci, ale fuuha obesit..

sneh? hned by som brala 😝

eweny
6. sep 2008

winon, klud..na to je sobota predsa ako stvorena 🙂 aj ked nam ostatnym to dost lezie na nervy..

baby, tak sa podme niekam gulovat 😀

winona24
6. sep 2008

ale tak snáď to nebude dlho trvať...

och mala by som ísť niečo porobiť,ale sami nechc éééé...včera som konečne žehlila....asi po týždni pripravovania sa na to... 😀 😀 😀 😀

jurocko
6. sep 2008

ahojteeeeeee,hodila som nove fotky--kuky kuk

ideme sa chystat na tu 50 stku,poraidne sa vytancujem a v noci by som rada rodila,moj porodnik ma sluzbu tak keby mi to vyslo bola by som stastnaaaaaaaaaa 🙂

včera som citila bolesti tak uvidime...

eweny
6. sep 2008

winon, len aby si nebola prekvapena 🙂 mozno si niekto robi vrtanu vzorkovanu stenu..aj ja som dnes nejaka leniva, ale to je tym pocasim urcite 😀

evitkamalicka
6. sep 2008

ahoj kocky, tak muzik mi odisiel na tu stretavku zo strednej po 10 rokoch a som sama

jurocko
6. sep 2008

dobre babulky,lučim sa ahojteeeeeeeee,keby dačo dam vam vediet,ahoj 😅

eweny
6. sep 2008

jurocko, ahooooj..jasne, fotocky pozrieme 🙂 ej tak ty ides dnes na oslavu?..ti tak trosku zavidim, mi prepasuj sem nejaky dobry zakusok, boooze ja som neuveritelne pazrava 😀 ..noo, mozno to naozaj vyjde, drzim palceky..

eweny
6. sep 2008

evit, ahoj..to nejak rychlo zacinaju stretavku, my sme to mali az tak podvecer..hmm takze si sama?..bude party? 😀

winona24
6. sep 2008

evit aj ja budem za chvíľu sama... ten môj má tiež program... ja rozhodne nemienim dnes nikam ísť...ľahnem na gauč pred telku a ni ocáskem nehnu 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre