September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
2. okt 2008

claudi, to je super. plus 5 kg, to das dole rychlo 😉 . inak ja mam take strasne skarede striove brucho, ze ked uz nebude natiahnute, bude to vyzerat isto este otrasnejsie....brrr, budem mat na bruchu samy krater

vejinka
2. okt 2008

a ja mam tolko kil kolko pred tehu..cize 59. aj by som mozno brala o dake kilecko menej..ale nevadi som spokojna..a maly je zasa hore...nuz co..povedala som si este ked som bola tehu ze ziadne pestovanie..ale bez neho to proste nejde 😠

momoyka
2. okt 2008

ahojte, ako?
co nove?

lenka.pav
2. okt 2008

ahoj veji, sa mas, ze uz mas povodnu vahu, si sikulka 😉 . len ho popestuj, kym je maly

lenka.pav
2. okt 2008

ahoj momo, maminka nasa. co nove? najnovsia sprava je, ze evitka vcera porodila 😉 . a inak, zmen si nastavenia, ze si uz mamicka, nech vsetci vedia 😉

vejinka
2. okt 2008

lenka ahojcek..tak co..dockas sa dneska? 😉

a my sa nevieme ukludnut..tak cicka to isti... 🙄

vejinka
2. okt 2008

momo ta si este celaaaa??

vejinka
2. okt 2008

ta moja sklenna roooza...ty si uz maminka 😉

lenka.pav
2. okt 2008

veji, momo uz ma babiku doma, len si este nezmenila pas
a veru, rada by som dnes, aj hned. ale zatial nic...len mi o polnoci odisla zatka, ale cista, nie krvava, takze to isto nic neznamena. ale ved najneskor v sobotu uz cosi zacnu so mnou robit, snad sa dockam a dovtedy sa maly nevstrebe 😀

claudinka
2. okt 2008

vejus ale urcite ti pojde vaha este dole aspon trosku, neboj ty nic 😉 ani sa nenazdas..

leni o brusku mi ani nehovor.. 😒 ☹

vejinka
2. okt 2008

lenka....budem na teba mysliet..my v nedelu krstime 😉

lenka.pav
2. okt 2008

veji, dik. poslite mi silu alebo radsej malemu, nech uz sa ma pusti a vypadne von 😅

vejinka
2. okt 2008

no veru..brucho mi zostalo 😠

vejinka
2. okt 2008

a tie hovadske strie..nemam len na bokoch..ako sa brucho zvacsovalo..ale aj medzi nohami..z vnutornej strany stehien...je to zleeee vyzera to ozaj desne 😠 😠 😠

vejinka
2. okt 2008

lenka..hehe ze vypadni von.. 😀 😀 😀 doslovne 😀

lenka.pav
2. okt 2008

veji, ja mam strie po celom bruchu, az nan pupok, na bokoch zopar, na stehnach spredu a z vnutra. no katastrofa

vejinka
2. okt 2008

horsie je ze mi to vobec nebledne 😖

lenka.pav
2. okt 2008

no ved ja chcem, aby vypadol, ale on je tam nejaky zaseknuty ci zakliesneny a este k tomu velikyyyyy, takze az take lahke to nebude. pocitam aj s tym, ze mi mozno nakoniec spravia cisarsky...

vejinka
2. okt 2008

lenka..uff nezavidim

lenka.pav
2. okt 2008

ach jaj, veji. mne je to uz vsetko jedno...

vejinka
2. okt 2008

ti verim...ja som rada ze to zbehlo tak rychlo u mna...vlasne vecer mi nic nebolo v noci uz hej..a na obed som uz bola happy..teda nie tak celkom..spala som 😀

vejinka
2. okt 2008

no uz zasa spi..v kociku boze ten je ale tazky ..uvidime kolko minut vydrzi..a potom zisti ze nieje na cicke a spusti svoje vysoke ceeeeeeeee 😀

lenka.pav
2. okt 2008

budete mat z neho operneho spevaaaka 😀

vejinka
2. okt 2008

sakra...je hore...

lenka.pav
2. okt 2008

smola ☹

martinna78
2. okt 2008

Ahojte 🙂
dosla som vas na chvilku pozriet, skoda, ze je tak malo casu, tak rada by som s vami viac "pokecala",
Baby mne sa zda, ze nerobim nic ine len kojim a prebalujem 😝 Maly je strasny hlados, jak sa napapa tak sa hned pokaka a zase hlada a pyta jest 😝

Gratulujem Evitke 🙂

Leni, ty stale nic? Kto tu este ostal ty, Ewulka a Evicka?

lenka.pav
2. okt 2008

mati, ahoj, veru, uz len my tri musketierky sme ostali. uz prenasam osmy den...

lenka.pav
2. okt 2008

sofinka nebola taka hladoska?

vejinka
2. okt 2008

marti..podobne 😉 esteze ma svokra odbremenila od vsetkeho co sa netyka maleho

martinna78
2. okt 2008

uff Leni, to je uz dost ☹ aj na psychiku ze? A co hovoria u vas doktori, nebudu ti vyvolavat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre