September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

terezicka
23. sep 2008

To viem že voda mi odísť nemusí, najspoľahlivejšie sú kontrakcie keď už to príde... Ja mám akurát od nedele nejako viac výtoku, som zvedavá čo mi dr povie na to na poradni zajtra 😕

claudinka
23. sep 2008

terezi ked tak ti odide bez toho, aby si si to vsimla 🙂 nerob si starosti alebo ti moze rovno pri porode odist..
aj ja som mala zvyseny vytok posledny tyzden, mi aj cipky vypisal a som uz ich ani nestihla vybrat, kedze vecer som isla na to

😀

evicka1
23. sep 2008

ja som mala tiez vela vytoku a povedal, zeto je prekrvenim maternice ze chudera maka na plne obratky 😀
co inac ako sa mate?

claudinka
23. sep 2008

evicka mne akurat svokrusa isla domov.. dosla pozriet vnuca a on vzorne celu navstevu prespal 😀 to je mi diiite 😅

monnika
23. sep 2008

ahojte baby...
gratulujem vsetkym maminkam..

evitkamalicka
23. sep 2008

ja cakam muzika, kazdu chvilu by mal dojst domkov, som ho este po ceste z prace vyhnala do obchodu a do cukrarne pre nejake kolaciky, kedze potom si uz dlho asi nebudem moc dopriat

monnika
23. sep 2008

claudi, tak ako? maly poslucha? 🙂 🙂
ako sa citis po?

evicka1
23. sep 2008

evit ja som akurat dojedla trubicku , cely cas si supem orechy no su skvele...cerstve zo zahradky 😀
ja sa muzika nedockam ☹

claudinka
23. sep 2008

monni nevyrusujme tehulky https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ja vam babule tak zaaavidim, ze mozete papat, na co si spomeniete.. ja si len vzdychnem vzdy pri pohlade na chladnicku 😒 mozno by som aj mohla nejake veci vyskusat.. ale ked ma malinky tie problemy s bruskom, tak sa bojim skusat sakris.. neznasam tie noci, ked place a ja mu neviem pomoct, ked ma krce a boli ho to 😖 tak radsej neriskujem.. keby som bola vedela, co vsetko nemozem, tak jem posledny mesiac vsetko, co vidim 😀

claudinka
23. sep 2008

jeeeeeeeeeeeeej klaudinka21 porodilaaaaa
konecne sa to tu zase rozbieha, lebo posledne dni bolo tichucko 😀

evitkamalicka
23. sep 2008

claudi a kedy porodila? pis

claudinka
23. sep 2008

klaudinka21: Ahoj. Volam sa Natalka, mam 3370 gramov a 51 cm. Tesim sa, ze som uz pri rodicoch a na nase prechadzky 😀

claudinka
23. sep 2008

neviem kedy, teraz mi prisla smska, teda aspon teraz som si ju vsimla 😀

evitkamalicka
23. sep 2008

jeeej tak klaudinke gratulujem...konecne to ma za sebou

claudinka
23. sep 2008

este od Matky cakam sms 😀 juuuj sa tesim jak mala z toho.. uz nech ste vsetky doma s babatkami a mozeme ohovarat, ze nemame na nic cas a vsetok nam beru drobci 🙂

claudinka
23. sep 2008

klaudinka pise, ze jej ju zobrali do inkubatora a este jej ju zatial nedoniesli.. a ze jej museli pichnut epi.. a ze tiez jej pomahali tlacit, lebo by ju sama nevytlacila.. ale ze je rada 🙂

vejinka
23. sep 2008

jeeeeeeeeeeej gratulujem novym maminkam... 😉

claudinka
23. sep 2008

sa z toho tesim jak mala.. ked si predstavim, ze by som teraz cakala na izbe na drobceka.. musi to byt uzasne 😝

claudinka
23. sep 2008

monni kde si zmizla???

evicka1
23. sep 2008

tak to je super... klaudinka prenasala tak to ma konecne za sebou. blahozeelaaaame

claudinka
23. sep 2008

vlastne kolko prenasala? 6 dni, vsak? hlavne, ze su v poriadku..

vejinka
23. sep 2008

podla mna je lepsie porodit troska skor ako neskor..neviem druhu moznost zatial nemam za sebou 😀

evicka1
23. sep 2008

no uzila si to tiez ako tak citam....

claudinka
23. sep 2008

vejus podla mna je to uplne jedno.. sak ja som porodila pat dni pred a vahu mam taku, ako nemaju niektori ani ked dva tyzdne prenasaju..
hlavne je, ze sme vsetci zdravi, ked je zltacka, tak sa prekona a doma je najlepsie 😉

evicka1
23. sep 2008

claudi doma je doma... a ako to vobec vsetko doma same zvladate. predpokladam, ez muzi su v praci

bubadlo27
23. sep 2008

ahojte,
mame nejake nove maminky, eweny som zaregistrovala aj klaudinku a martinka78?

to uz tu zostaneme len posledne mohykanky, ze evit, terez, evicka 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
23. sep 2008

bubadlo 😀

evicka moj uz dnes musel ist.. najprv mal mat tri tyzdne, ale nejako sa to nakoniec zvrhlo a mal len tyzden aj nieco.. ale zatial sa to da zvladnut.. ja som nezmar.. 🙂

jurocko
23. sep 2008

ahojte hodila osm nove fotky s Tobiaska Christophera mozte pozriet-kuk uz utekam ku malemu ahooojteeeeeee

evicka1
23. sep 2008

no si sikovna...ale zase vies ze ti pride vecer domov..to ten moj chudak pokial sa dotrepe z prahy 😀

andreao
23. sep 2008

Gratulujem novym maminam.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre