September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

klaudinka21
10. sep 2008

no tomu ver a take som mohla mat super rano...este aj zostal doma ze nesiel do roboty tak som sa tesila juuj.... a teraz som riadne otrela hubu 😀

klaudinka21
10. sep 2008

skreci aj mne to mala obcas robi ze mi kope do zaludka ale tam niekde a v ten moment ma chyti palenie zahy

natasa8
10. sep 2008

...no, ja prave chystam veci pre drobca, co nam donesie tatino ked pojdeme z porodnice....
Vobec sa neviem rozhodnut co jej mam zobrat... tak toho beriem viac ....

A pre istotu aj neruzove, ak by to bol chlapec (to mi kazala svokra)

claudinka
10. sep 2008

klaudi vsak mozno si to este o chvilku rozmysli.. 😉 ci nemyslis?

claudinka
10. sep 2008

natasi 😀 😀 ja len biele krasne beriem, v tom su nadherne babatka..

klaudinka21
10. sep 2008

natasi ten isty mam aj ja problem,vobec neviem co jej mam zobrat,nachystala som sice jeden komplet ale to je take tricko s dlhym rukavikom a nohavicky ciapocka ale ak bude chladnejsie tak neviem co jej zobrat mam aj mikinu taku zateplenu aj svetrik co mi poslala svagrina tak neviem alebo nejaku dupky,, asi sa spytam tam sestriciek co je najlepsie doniest pre malu a Dodo donesie potom....

klaudinka21
10. sep 2008

no claudi nemyslim lebo mu dosli samoska cigarety zasrane tak siel do mesta a este siel aj nejake veci do roboty pozriet,sice povedal ze sa bude ponahlat ale to ja uz poznam ze to povie a pride za pol dna ako vzdy... juuj aky je hnusny sebec, on si bude moct ponatahovat aj po porode ale ja si dlho nevrznem... mozno som hnusna ale co nymfomania nie je az taka zla choroba 😀 😀

klaudinka21
10. sep 2008

a natasi ja mam este taky mensi problem ze mam vacsinou ruzove veci, takze chalan nepripada do uvahy.hoci mi je jedno ale ked nas ujo doktor navnadil ze je to na sto percent dievcatko.to by bolo asi aj trosku skalmanie keby to malo nakoniec nie pukanu ale zvoncek 😒 😀

natasa8
10. sep 2008

skreci... no moja kopka nastastie len na boku... ale s oblubou vytrca zadok vedla pupka... vtedy to dost boli, mam pocit zi mi praskne burcho.. normalne mam vedla pupka taky kopec. Minule to ukazkovo predvadzala na ultrazvuku ... tak nam doktorka potvrdila, ze to tak puci zadocek 😀 😀

Ja som skor mala na mysli, ked smatra rucickami tam dole okolo mocoveho mechura... to ma hrozne picha a obcas mam pocit, ze ona nepojde von hlavickou, ale vyboxuje sa rucickami 😀

skrecok
10. sep 2008

Klaudi, aj ja mam rovnaky problem s palenim zahy. Uz nejako to musime vydrzat 😉 .

Claudinka, ty si beries do nemocky oblecenie pre babatko? Mne povedali, ze vsetko mi daju a ze si nemam nic brat (asi preto, aby sme tam nebrali tolko veci). Tak ja fakt neviem, ale pre istotu si zoberiem aspon jednie body.

lenka.pav
10. sep 2008

skreci, ona asi myslela oblecko na cestu z porodnice, si myslim 😕

natasa8
10. sep 2008

skrecok... oblecienie berieme na cestu domov z nemocnice... ja to musim prichystat, lebo moj muz by nevedel co zobrat.

claudinka
10. sep 2008

skreci do porodnice nie, ale na cestu domov.. ci babule sa tu bavia o oblecku do porodnice? no ale rozmyslala som, ze si pre istotu dam aj malu kopku nabok do nemocky, keby mi to vyslo na vikend a zevraj vtedy sa neperie.. tak uvidim..

klaudinka21
10. sep 2008

natasi ja som mala tiez taketo pichanie az rezanie zo spodu a mne doky povedal ze to uz zacne proces otvarania ked mam take rezave pocity, no ale suhlasim s tebou je to riadne nerpijemne, este sa to da vydrzat ked sedim alebo lezim ale ked stojim a chyti ma to juuuj to musim si normalne cupnut ci som s obchode alebo na anmesti to je jedno lebo je fakt neprijemne....
skreci ja mam na to super liek hovori sa ze mlieko stahuje a ked som si dala za pohar mlieka nikdy mi to nepreslo, ale po tri razy za sebou som vypila cley liter mlieka afakt mi to pomohlo, ale musel som vypit cele mlieko az vtedy 😎 😎

klaudinka21
10. sep 2008

z porodnice....

klaudinka21
10. sep 2008

jaaaj chcela by som ist este kukadernicke ale neviem ci obsedim u nej a vobec ci sa dockam kym ma objedna. mozno by som si aj nafarbila doma ale sa bojim ze mi to zase chyti do zelena alebo fialova ako vzdy ked si farbim sama:O)))))) je zo mna bud vodnik alebo stara tetka co nosieva take fialove vlasy 😀

klaudinka21
10. sep 2008

babyy viete na co sa netesiim po porode???? na kramuse zase...kazdy mesiac a zase len otrava s tym....bleeee 😝 😝

claudinka
10. sep 2008

klaudi este stastie, ze som z tych zien, ktore ked maju kramy, ani nevedia, ze ich maju.. teda dufam, ze sa mi to teraz po porode nezmeni..
tak na melirik a nejaky uces sa aj ja chystam, ale tak teraz na zimu som leniva 😀

natasa8
10. sep 2008

klaudi... ja som bola pri kadernicke vcera... dala som si dost skratit vlasy.

natasa8
10. sep 2008

... no, klaudi.. na tie kramy sa netesim ani ja ... clovek si na zivot bez nich tak rychlo zvykol... nie?

klaudinka21
10. sep 2008

claudi noo ja prave naopak ked som mala tak som mala fajnee bolesti az som niekedy mala pocit ze ako sa hovori budem hryzt stenu....tak prave na to sa netesim....a musim sa spytat potom aj gynekologa na nejaku antikoncepciu alebo co ked sa mala narodi,,, nie ze sa nam podari zamiesit hned druhe 😒
natasi aj ja by som chcela kratsie ale to mam len take chvilkove napady mne by ani kratky vlasy nesli... a vravim chvilu chcem kratke a potom si chcem nahat dlhe ja som ako aprilove pocasie:O))))) ale uz to budem musiet asi odlozit len po porode lebo kym ma ona objedna tak aj porodim:O))))

klaudinka21
10. sep 2008

natasi veru zvykol a bolo fajne... 🙂 🙂

claudinka
10. sep 2008

Baby, na STV2 ide Odysea zivota.. 😉 pustite si 😉

klaudinka21
10. sep 2008

akurat vcera mi prisiel balik od svagrinej z australie poslala mi male adidasky take su rozkosne, aj svetrik a kadejake vecicky tam to hrozne lacno vyjde ale tie adidasky su rozkosne:O)))

claudinka
10. sep 2008

klaudi to som aj tu na konovi uz kukala temu antikoncepcia pri kojeni 😀 si budeme musiet davat pozor..

ja som sa ostrihla dost kratsie a teraz si nemozem nechat rozpustene, lebo som strasne tucnucka v tom ucese 😀

klaudinka21
10. sep 2008

noo ja si nemozem poustit teraz telku lebo nam robi taky dement balkonovu dlazby a aj tak by som tam nic nepocula... 😒 😒

claudinka
10. sep 2008

klaudi akurat tam spermie lietaju 😀 😀
odfot potom vecicky 😉

klaudinka21
10. sep 2008

no neverim claudi odfot sa nech vidim

claudinka
10. sep 2008

klaudi to radsej nie 😀 😀 sak by mi to ani do pocitaca neslo.. a este k tomu som tak strasne vyhadzana, ze ledva vyjdem von, nie sa este fotit ☹ ☹

klaudinka21
10. sep 2008

odfotim len sa mi nabijaju baterky vcera som pofotila dva krat psa a hned sa vybili takto budu riadne shity baterky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre