September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

sjuzocka
11. sep 2008

Tak baby, vratila som sa prave od doktora - som uplne zavreta, este stale po tom vsetkom....
Ale doktor mi povedal ze uz to musime riesit, takze som tu len na skok doma aby som si vzala tasku... zajtra rano mi spravia nejaky zatazovy test infuzkou a do nedele planuju davat mi tablety vaginalne aby sa krcok uracil rozhybat. Ale uz aj ten zatazovy test moze spustit kadeco... Doktor potom povedal ze ak nic tak zaciatkom tyzdna, pondelok - utorok ideme na to.

Chytila ma total panika, ani neviem co skor,
ale teda hlavne sa chcem rozlucit... je mozne ze sem zavitam aj cez mobil, mam na nom internet, ale ak nie, tak sa potom ozvem ked uz nebudem kinderkova 🙂

majte sa krasne

evitkamalicka
11. sep 2008

sjuzocka drzim palceky 🙂

martinna78
11. sep 2008

Ajoj Ew 🙂

winona24
11. sep 2008

ew ja by som išla ihneď...hovorím...idem sa prejsť po schodoch...ale trošku neskôr... Milan je služobne v Šali...nie je to ďaleko,ale predsa ďalej ako Bernolákovo.... 😲 😲 😲

ewulqa
11. sep 2008

sjuz, tak ti zelam lahky a bezproblemovy porod, nech to mas cim skor za sebou.Aj ti trochu zavidim..... tak sa maj, papa a drz sa

natasa8
11. sep 2008

sjuzocka.... drzim palce, nech to mas cim skor za sebou...

evitkamalicka
11. sep 2008

winon jej a co robi tvoj drahy u nas v Šali? 😅

martinna78
11. sep 2008

Sjuzi drz sa, budeme na teba mysliet 😉

winona24
11. sep 2008

sjuz držím palčeky...tak ešte,aby sme nerodili v ten istý deň...ja to mám podobne ako ty.... kde rodiš??? 😉 😉

sjuzocka
11. sep 2008

strasne sa bojim toho vyvolavania porodu, vraj je to potom bolestivejsie, ale co uz s nim ked sa mu vobec nechce, uz je vraj velky... majte sa a dakujem

martinna78
11. sep 2008

Win ja byvam v Bernolakove, tvoj drahy tu pracuje?

eweny
11. sep 2008

sjuzi, tak uz sa rozhodli konat?..urcite do dobre dopadne, drzim palceky, aby si to mala cim skor za sebou..

sjuzocka
11. sep 2008

winona na antolskej, minimalne najblizsi tyzden tam budem.. ak tak ma spoznas podla rysavych vlasov 🙂 papaaa

winona24
11. sep 2008

evit išiel tam niečo vybaviť...neviem čo.. 😀 😀 😀 prečo som ja bola v tom,že si z BA???? 😝 😝 😝 😝 😝

eweny
11. sep 2008

winon, nuz moja, ja sa ti orientovat akosi neviem v tych vasich koncinach 🙂

winona24
11. sep 2008

tak sjuz...to sa určite stretneme....idem si Ťa dobre obzrieť v albume a potom sa Ti určite prihovorím...môžem??? 😀 😀 😀 😀 😀 na 100% sa stretneme...

evitkamalicka
11. sep 2008

winon neviem, asi preto ze som ti spominala ze mam na Znievskej rodinu a ze tam casto chodime 😅 , ale inac ja nie som origos ani zo Šale, len som sa tu vydala, ja som origos vychodniarka 😀

martinna78
11. sep 2008

Sjuzi ide na Antolsku nie? nebojkaj, aj mne vyvolavali a bolo to velmi rychle

eweny
11. sep 2008

evit, ty vychodniarka 🙂 sa normalne hanbim, ze som bola hadam najdalej tym smerom v BB, ale draheho brat isiel byvat k priatelke na vychod, nejake Senne, vraj az pri Ukrajine, tak sa tam snad niekedy vyberieme..

evitkamalicka
11. sep 2008

ew tak to ani netusim ked ta Senna je, ja som zo Spisskej Novej Vsi, to je asi 20 km za Popradom este

misik
11. sep 2008

akurat mi volala claudi tak ide pekne domov a ma cakat ze ved to pride
Matka my dobre zatial, maly je zlatucky, taky dobrucky az si na to neviem zvyknut ked to porovnam s malou, ale pediatricka mi vravela ze chlapci su uplne ini ako dievcatka. V noci tiez celkom dobre spinka, tak nie som ani taka unavena. Mala tiez dobre, zatial neziarli a mam ju vela zapajat aby sa necitila odstrcena tak sa snazime.
Natasi ona je taka mila stale, v utorok tu bola nas pozriet tak sa vytesovala ze zas nejake babatko.

winona24
11. sep 2008

sjuz aj ja sa toho sakra bojím...neboj nič....dobre bude...už to budeme mať za sebou...

evit asi preto... 🙂 🙂 🙂

martin v ProOve alebo ako som počula,že to vy voláte...slepičárni...robí tam IT managera..teda mám doma maniaka počítačového... 😀 😀 😀 😀

ew to mi je jasné.... 😀 😀 😀

ewulqa
11. sep 2008

jeziiiiiiiiiiiiiis aj ja uz chcem rodit mam toho pokrk 😒

misik
11. sep 2008

sjuzi drz sa a prajem bezproblemovy porod a hlavne rychle zotavenie sa

martinna78
11. sep 2008

Misik tak to je super, ze mas take dobrucke babatko, nech mu to len vydrzi.
A fajn, ze mas dobru pediatricku, to je velmi dolezite. A mala chodi do skolky? Sofi je od dnes konecne v druzine, najprv ju nechceli zobrat, ze som na materskej, ale sme sa viaceri vzburili, tak sa to doriesilo, co som velmi rada, lebo jej velmi chybal kolektiv

winona24
11. sep 2008

bože baby ja som dnes ešte krížom slamy nepreložila... idem aspoň na tú knedľu zamiesiť,nech mi kysne... 😀 😀 😀

eweny
11. sep 2008

evit, nuz ked ja ti ani neviem, odkial - pokial je ten vychod 😀 toto by malo byt az niekde za Michalovcami..ale ved to je uplne jedno..

eweny
11. sep 2008

winon????..ty este nemas hotovy ten obed, co si vcera v noci varila???? 😀

misik
11. sep 2008

Dufam ze mu to vydrzi, ale zatial sa javi ako velmi pokojne babatko, aj ked place tak velmi pokludne. Mala je v skolke, ani si neviem predstavit co by som s nou cely den robila len akurat zacala nejak kaslat tak dufam, ze nedonesie domov nejaku chorobu zo skolky. To je inac divne s tymi skolkami a skolami, ani tu moc nechcu brat deti pokial je mama na materskej, ale nechapem co je to za rozum, ved tym detom je ovela lepsie v kolektive.

evitkamalicka
11. sep 2008

winon ja uz ani nic robit nebudem, manzel mi uz 3 dni umyva riady, vari veceru a tak a slubil ze bude az do porodu, lebo uz nevladzem stat ani pri sporaku, potom mam nohy jak slon

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre