September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

martinna78
18. sep 2008

Ahoj Terezka 🙂 nasa dalsia narodeninova oslavenkyna 🙂
Vsetko naj naj naj k sviatku, tak aby sa malicka dnes narodila, ked sa to uz takto pekne rozbieha, vyzera to nadejne 🙂 nech mas ten najkrajsi narodeninovy darcek

babule ja nemam absolutne nič vo velkosti 56 nachystane, aj Sofi bola velka 3900 g, a hned sme obliekali 62, tak aj teraz som tak nachystana, ze urcite nebude maly mensi 🙂

klaudinka21
18. sep 2008

vsetko najlepsieeee 😀 😀 😀 😀
babulky idem hodit sprchu a trochu poriadit pa zatim:O)))

evitkamalicka
18. sep 2008

terezik vsetko najlepsie 😵

ja mam aj 56 aj 62

martinna78
18. sep 2008

Klaudi, ked nemas teplotu zatial, tak nemusis lezkat, hlavne ze si doma v teplucku 🙂
tak v sobotu ti doktor odchadza? mala by si dohovotit Natalke, ze uz je najvyssi cas vykuknut z domceka 😉

klaudinka21
18. sep 2008

matka veru tak ako vravis, asi pojdem na bicykel, to urcite zaberie 😀 😀

martinna78
18. sep 2008

Terezka Nataska porodila vcera vecer okolo 21 hod Katku

terezicka
18. sep 2008

Jej ďakujem babenky, ja by som si teiž veľmi priala aby sa maličká narodila dnes ale keď nie tak to predýcham 😉

evitkamalicka
18. sep 2008

mati tak ja ani neviem ze natas porodila, iba viem ze bola vcera uz v nemocke...a nevies aky mala porod?

martinna78
18. sep 2008

Neviem Evit o porode nic, len jej sestra napisala vecer ze 21.10 sa narodila Katka a miery nepamatam, tusim okolo 3200 g

evitkamalicka
18. sep 2008

idem ja troska dospat tu noc, potom pridem

terezicka
18. sep 2008

Jej tak super že aj Nataška to má za sebou 🙂 Už nás tu veľa ale fakt nezostalo 😅

martinna78
18. sep 2008

pa Evit, pospinkaj si 🙂

ja si idem tiez hodit sprchu a idem varit obedik, tak sa tu priebezne zastavim, pa zatial

terezicka
18. sep 2008

Tak papa 🙂

cemi
18. sep 2008

ahojte 🙂 no vy sa tu vsetky lucite akurat ked som prisla. ja mam od polnoci dost bolesti v krizoch a podbrusku, aj hnacku som mala. tak uvidim ci sa to rozbehne alebo len poslickovia. aj to pocasie moc krizom neprospieva.inak zajtra idem za porodnikom na kontrolu, tak uvidime.

terezicka
18. sep 2008

Cemi ja som tu 🙂

cemi
18. sep 2008

ja tu s malou posedavam, ale asi ju to dlho nebude bavit 🙂
ty si v pohode? ziadne naznaky? mne je blbo, ale bolo mi aj minuly tyzden, tak som isla do nemocky za porodnikom. ten mi dal infuziu a poslal ma domov. takze pokial si nebudem na sto percent ista, ostavam doma 🙄

terezicka
18. sep 2008

Cemi no noc som mala takú všelijakú, som sa nevyspala, boleli ma kríže a potom aj bruško...Ja by som najradšej už aj šla, len neviem ako sa rozhodne to moje malé, či si nechá poradiť odo mňa alebo nie 😀

kajkas
18. sep 2008

ahojte 😉

terezicka
18. sep 2008

Ahojky Kajka, ako sa mávate? Čo robí Janko, spinká?

cemi
18. sep 2008

ja mam isty cisarsky naplanovany na 23.9. celkom mi ten datum vyhovuje, akurat sa vtedy mame stahovat, takze ja budem aspon s malym v nemocnici. ale samozrejme ze to moze byt aj skor, uz sa neviem dockat 🙂

sasasx
18. sep 2008

ahojte

pridavam sa k uspesnym mamickam, vcera sme sa vratili z porodnice, takze si zvykame na nove prostredie.

Volam sa Risko a narodil som sa 11.9.2008 o 14:24 s mierami 3900 g a 49 cm.

Kedze som videla, ze medzitym pribudla aj tema uz pre maminy tak sa presuniem plynulo tam, vam zostavajuce maminy prajem nech to mate za sebou a nech drobcov mate coskoro pri sebe.

cemi
18. sep 2008

dakujem saska, vidim ze dalsi valibuk pribudol 🙂 gratulujeme 🙂

kajkas
18. sep 2008

Ahoj terezicka,v pohode, dakujeme... Janko je vonku s babkou, v kociku najlepsie zaspi, tak je stale vonku, sa uz smejem, ze je ako pubertak - domov sa pride len najest 😉 😀 a Ty ako?
sasasx gratulujem 😉

terezicka
18. sep 2008

Sasasx gratulujeme 🙂
Cemi a ako sa bude malý volať? Či to je prekvapenie?

evitkamalicka
18. sep 2008

tak z toho spanku nic nebude, neda sa mi zaspat, tak som si dala net na notebook, urobila kavu a sedim pri telke

silwietta
18. sep 2008

ahojte babulky, vcera ked som sa nalogovala tak mi padol konik 😠 a potom uz nevysiel cas... spravila som albumcek 😎

evitkamalicka
18. sep 2008

silwi ahojcek.....malinky je krasnucky 😵

silwietta
18. sep 2008

dakujem 😵

estella
18. sep 2008

silwi ahoj maly zlatucky..... 😉

martinna78
18. sep 2008

Ahoj Silwi, zlatunky je Misko 🙂 konecne ho vidime 😉 a vitajte domka
no skoda, ze sa s tebou nestretnem, si mi usla 😉 aj nataska uz je tam, ozaj o Miriam24 memas ziadne info? Davno sa tu neukazala, este s nou by som sa mohla stretnut, ak to nema uz za sebou 🙂

a ako si bola inac spokojna v nemocke? Koho si mala pri porode? Juj prepac mi tolko otazok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre