September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
20. sep 2008

idem uz, paaaaaaa

cemi
20. sep 2008

dobru 🙂 aj ja pojdem dole.

terezicka
21. sep 2008

Krásne ránko prajem, hlásim sa od našich ešte vždy ako kinderko 😕 Včera som celý deň zvládla úplne v pohode, sem tam ma zabolelo bruško ale inak žiadny náznak žeby sa niečo chcelo diať...Teraz som celú noc prespala úplne v pohode, asi mi malá vracia nedospatú noc za tú predchádzajúcu kedy celý čas vystrájala ako zmyslov zbavená 😖 Ale včera celý deň tiež vystrájala, ani chvíľku pokoja som poriadne nemala - vždy jej bolo plné brucho...A som tak dúfala že to bude aj za to že sa posúva už úplne dolu aby mohla čím skôr vyliezť a ona nič...Asi jej musí byť u mňa veľmi dobre 😖 Ale ja ju cítim že ma kopká úplne už dole, takže už sa viac môže vysunúť asi len von a to sa jej nejako nechce...
A tu je niečo nové? Už nám pribudli ďalšie mamičky a bábatká?
Inak neviem či sa mi dnes ešte podarí ozvať, lebo sestra si chce zobrať so sebou PC do školy...A ak si ho zoberie tak sa ozvem najskôr z domu v utorok ráno...Ale ak by sa čokoľvek dialo určite vám dám vedieť, to sa môžte spoľahnúť 🙂

skrecok
21. sep 2008

Dobre ranko 🙂 .
Aj ja sa hlasim ako kinderko, noc som mala pomerne dobru, ale vcera poobede ked som sla trosku pospat ma bolelo brucho, nevedela som si najst dobru polohu, vsetko ma tlacilo a stale som chodila na WCko. Asi sa posuvalo dolu 😕 . Nech este dnes vydrzi v brusku a od pondelka je mi uz jedno 😝 .
Idem si urobit ranajky, potom nieco vyzehlim, aby som potom zajtra nemala vela...

bubadlo27
21. sep 2008

ahojte, aj my sa hlasime ako kinderko, noc bola strasna ☹ , strasne mi maly tlaci na mechur, tak som sa skoro pocikala 😀 , a potom som uz od stvrtej nemohla spat 😒
ja sa chystam odpocivat, tatino sa o malu postara 😉
ahojte 🙂

claudinka
21. sep 2008

babulky, ale uz sa vam to bliiizi 😀

silwietta
21. sep 2008

bbaule drzim vam palceky aby vam to prebehlo co najhladsie 😎

vejinka
21. sep 2008

aj ja vam vsetkym kinderkam prajem hladke porody 😉

evicka1
21. sep 2008

ahojte.
to ja sa na dnesnu noc nemozem vobec stazovat. spala som od jedenastej do rana do deviatej. a len raz som bola na zachode 😀 takze na mojej strane maximalna spokojnost. len vam tu zavidim ked pisete ako vas malicke kope a tak.ja ho skoro cely den necitim, len ked vystrci nohu alebo ruku (neviem to rozoznavat) a vecer ked ho omylom prilahnem.inac pohyby uz skoro ziadne.v utorok mame ist na poradnu tak dufam, ze vsetko ok. alebo najlepsie riesenie by bolo keby osm sa uz na tu poradnu nemusela dostavit 😀
straasne my opuchaju nozicky posledne dva dni...
tak krasny dnik

evitkamalicka
21. sep 2008

ahojte...my sme tiez stale 2v1 a noc nebola nic moc, kazdu chvilu na WC

claudinka
21. sep 2008

evicka super super 😉

evicka1
21. sep 2008

so spanim problem fakt nieje 🙂

klaudinka21
21. sep 2008

no takze sa hlasim pekne krasne zase len z domu ako inak, nie?? 😒
CLAUDI tie krize ma pred tm nebolievali ,ak ma bolel tak cely chrbat ale nie krize samotne:O)))) 😒 🙄

martinna78
21. sep 2008

ahojte 🙂

hlasim sa po dobrom obediku 😝 😝
nikde nikoho, asi ste sa dobre napapali a oddychujete. Klaudi, tak ty si este stale domka?

Silwi, Veji dakujeme 🙂

evitkamalicka
21. sep 2008

my sme sa tiez napapali

martinna78
21. sep 2008

ahoj Evitka, tak ako?

evitkamalicka
21. sep 2008

martinka no nijako, uz som myslela ze nieco bude ked ma vcera bolelo brusko a aj dnes troska boli, ale nic, ziadne kontrakcie 😠 ...a ty ako?

martinna78
21. sep 2008

no ja tiez stale rovnako, inac nevladzem uz ani chodit, take citim tazke brusko.
ale ráno ked som sa zobudila, tak som citila take slabe jak menstruacne bolesti, ale fakt slabucke, ale len tak chvilocku, no som zvedava velmi na zajtra o 13-tej idem do poradne, čo povie ake bude CS

evitkamalicka
21. sep 2008

mati ja mam dnes tiez tazke brusko jak balvan a uz ho mam doslova na kolenach, normalne mi visi a furt nic...drzim palce zajtra na poradnu

martinna78
21. sep 2008

diky evit 😉 fakt tieto posledne dni su uz desne, clovek sa nevladze hybat 😝 😝

evitkamalicka
21. sep 2008

mi nieco o tom hovor, ja uz pomaly len sedim alebo lezim

martinna78
21. sep 2008

Evit uz to nejak vydrzime, oddychujme kym mozme, za chvilu sa to vsetko zmeni, ja si myslim, ze tento tyzden to tu viacere opustime 🙂

evitkamalicka
21. sep 2008

mati no ja v kutiku duse verim, ze to bude tento tyzden, lebo inac ma porazi ked mi budu musiet vyvolavat, to by som veru nerada

skrecok
21. sep 2008

Ahojte 🙂 .
Ja som prave po obede, teda po polievke...manzelik vari druhy chod 🙂 . Ja som trosku zehlila a nieco prala, tak teraz len oddychujem. Uz mam dost na dnes...

Ja tiez citim, ze od pondelka sa to rozbehne 😝 .

evitkamalicka
21. sep 2008

skreci ahojky...ja som akurat tiez pustila pracku i ked sa mi velmi nechcelo, ale tak aby bolo vsetko ciste keby nahodou

martinna78
21. sep 2008

ahojky skreci, a co dobre vari manzelik?
tak tak od zajtra to tu budeme pekne jedna po druhej opustat dobre?

martinna78
21. sep 2008

ale ja pekne az v piatok 😉

klaudinka21
21. sep 2008

ahojte babulky,este sa hlasim z domu:O(nepamatate si na kolkej strane je ta adresa kde sa pise o tych skratkach v tehu knizke?

evitkamalicka
21. sep 2008

klaudi fiha tak to netusim na ktorej strane...a co potrebujes?

skrecok
21. sep 2008

Mame knedlu a svieckovu omacku, tak teraz este k tomu robi masko. Dame si k tomu aj brusnice 😝 .
Nasi sli do Race na vinobranie, ja som uz nemala odvahu a silu ist.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre