September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
9. sep 2008

winon, vyvolavat ti nebudu?

claudinka
9. sep 2008

leni sak pockaj, ja toho mojho tymi plackami dostanem von 😀 😀
ale sak nestacia vcera tri babulky? pekne dnes dalsie tri a postupne do radu 😝

lenka.pav
9. sep 2008

silwi, pomaha ti ta burina na zmiernenie opuchov? lebo aj mne dost napuchli nohy az nad clenky a nie a nie odpuchnut

lenka.pav
9. sep 2008

claudi, vcera bolo vcera, dnes je dnes 😉 .

winona24
9. sep 2008

lenka uvidím zajtra...idem na poradnu...tak som sama zvedava...ked ja sa stale citim rovnako...nijako...pohodka... 😖 😖 😖

winona24
9. sep 2008

claudi tak podme dne ty,ja a lenka... hm???? 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

lenka.pav
9. sep 2008

winon, hm, nezavidim, asi by som uz prejednala s lekarom tu vyvolavacku...preco tak dlho cakaju? ci ty mas vlastne len dne stermin, ze?

lenka.pav
9. sep 2008

winon, ja chceeeeeeeeeeem. aj dnesny datum sa mi paci. ale nasmu malemu asi nie...nejako nema zaujem 😠

lenka.pav
9. sep 2008

claudi, ak das dvojnasobnu davku cesnaku do nich, tak ho mozno aj vyduris 😀

claudinka
9. sep 2008

winon ja nie, mozno vecer, ked budem mat placky zjedene 😀 😀 inak budem straaasne nadavat, ked sa tu s nimi babrem a nezjem ich 😀

claudinka
9. sep 2008

leni som nad tym aj rozmyslala 😉 ja mu daaam 😀

lenka.pav
9. sep 2008

claudi, 😀 😀 😀

lenka.pav
9. sep 2008

claudi, a kolkoze chces robit tych placiek, ked ich chces robit az do vecera? 😕 😀 . sak urob, zjedz a o dve hodky ideme na to 😉

lenka.pav
9. sep 2008

winon, pijes ten malinovy cajik? alebo si robila nieco ine pre skorsi porod?

felixko
9. sep 2008

claudinka nebola som tu od štvrtku, už som veru myslela, že máš za tým.
ja idem do poradne vo štvrtok, ale necítim sa na pôrod. ale už ma to unavuje riadne, hlavne večer, pokým otočím "kombajn" na druhú stranu postele, navzdychám sa riadne, neviem či sú to svaly na bruchu, ale je to dobre nepríjemný pocit. a chúďa to malé, musí tam byť dobre poskŕčané.. 😠 😠

winona24
9. sep 2008

lenka ja mám dnes termín,takže to nie je také hrozné...všetko je v poriadku...včerajší uzv to potvrdil,takže ako hovorím...uvidíme,čo mi povie doktorka zajtra... 😒 😒 😒

winona24
9. sep 2008

claudi však máš na to celý deň...ja nehovorím,že hneď teraz...

lenka nepijem čajík,ani som nerobila nič iné pre vyvolanie pôrodu...dúfala som,že to príde samo....ale zbytočne 😝 😝

felixko
9. sep 2008

lenka ja pijem čajík, papám lanové semienka a užívam homeopatiká k ulahčeniu pôrodu...?..uvidíme.

natasa8
9. sep 2008

ahojte....
vidim ze vcera pribudli az 3 nove babatka ..... mamickam z celeho srdca gratulujem 😵 😵 😵

ja som sa vratila z poradne, od minuleho tyzdna sa toho vela nezmenilo, mam CS2. Podla doktora zajtra este rodit nepojdem, ale uz sa tam dole nieco deje 🙂

claudinka
9. sep 2008

leni s tymto mojim slimacim tempom ich do vecera len budem robit 😀 nie este jest 😀 😀

felixko nemam.. nejako sa to vobec nehybe, som z toho mierne nervozna, ale snad je vsetko v poriadku.. uvidim, co mi povie doky vo stvrtok na dalsej poradni 😀

winon tak potom je to v poriadku.. vecer by som aj mohla 😉 ale ak mi ostanu nejake placky, tak predsa len radsej v noci alebo zajtra rano, ked budu vsetky zjedene 😀

natasa8
9. sep 2008

mne vcera tak hrooozne tvrdlo brucho, aj som mala bolesti, aj v noci som sa par krat na to zobudila .... som si myslela ze po tom vsetkom uz budem neviem ako otvorena a nic ☹ ☹
Doktor mi na to povedal len to, ze to je dobre ze mi tvrdne brucho, ze to chceme 🙂
Ale ak mam take bolesti prezivat kazdy den este dva tyzdne... tak neviem ako to vydrzim ☹ ☹

silwietta
9. sep 2008

leni ja som uz trosku polavila z tej buriny... ale nejak extremne to nezabralo... sice rajciny zo mna vypudili dost vela vody, ale ked som nezjedla 2 kila denne tak som sa vratila skoro tam kde som bola...

felixko
9. sep 2008

silwi akú burinu máš na mysli?
zeleninku baštíš. ja som jedla v piatok kapustovú polievku a potom som mala výčitky, že čo ak náhodou začnem rodiť, viete si predstaviť takú kapustu, čo narobí v črevách..

lenka.pav
9. sep 2008

mne tiez dost brucho tvrdne, aj mam niekedy pocit, ze ma v celom bruchu picha...a v noci sa otocit - katastrofa 🙄 . ake mam CS netusim, tu to nepisu ☹ . mne by sa celkom pacil datum na porod 19.9., to by bolo 5 dni pred terminom, to by bolo ok.
felixko, ty si aka poriadna s tym uzivanim 😉 . cajik pijem aj ja, ale tie homeo mi musi poslat svagrina zo sr, inak ich brat nestihnem 🙂 . dufam, ze nam to vsetko pomoze

lenka.pav
9. sep 2008

silwi, takze to bola rada nanic 😠 ...tak nam neostava nic ine, len sa zmierit - docasne - so spuchnutymi paprcami

silwietta
9. sep 2008

felixko celkovo zeleninu... minuly tyzden som dostala nariadene od doktora a tento ani mu ani bu... tak som si vcera dala na obed pizzu 😀

lenka.pav
9. sep 2008

silwi, sak aj tam je kopec zeleniny (napr. v kecupe,...) 😀 😀 😀

natasa8
9. sep 2008

babu.... to ma mrzi ze si mala taky tazky porod, ale hnavne je maly je zdravy 😉 😉

silwi... vazne si z rajcin 2 kg schudla? Som nevedela ze rajciny tak odvodnuju.

Ja teraz zeleninu nejem skoro vobec ☹ ☹ Ale stale sa napchavam hroznom.

silwietta
9. sep 2008

leni ak by som bola cisto na zelenine, tak by to mozno fungovalo, ale to ja nevydrzim... snazim sa teraz jedavat zeleninove salaty na veceru a nejest ine ovocie len tie jablka, a nejest sladkosti, ale viac nech odomna nikto neziada...

felixko
9. sep 2008

rajčiny sú najlepšia zelenina, nemohla som sa ich dočkať, celú zimu mi chutili, lenže ja k nim potrebujem tonu chleba.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre