September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
10. sep 2008

winon, mozno este dnes, nie? 😀 😀 😀

sjuzocka
10. sep 2008

lenka 😔 no umelec jak umelec :D hadam sa tam raz dopracujem, aj ked teraz to vidim blede :D kvoli brusku som musela prerusit studium operneho spevu. a ktovie kedy sa tam navratim :D

terezicka
10. sep 2008

Škrečok veď práveže mi to nepovedal, mňa to tiež hneď napadlo že asi to by to mohlo znamenať...Ale možno nepvoedal lebo si je istý že ešte vydržím do budúceho týždňa...Ale fakt nič nepovedal, len zobral výter potom ma pozrel a povedal že všetko v poriadku...

eweny
10. sep 2008

sjuzi, teeeeeeda, ty spevacka 🙂 daj nam nejaky song..

skrecok
10. sep 2008

Eweny, ja sama vobec neviem. Ale takmer vsetci tipuju chlapceka podla tvaru mojho bruska, tak si myslim ze aj bude. Uvidime... Ale aj tak je mi jedno co to bude, hlavne aby bolo zdrave 🙂 .

sjuzocka
10. sep 2008

baby a ja mam uz dlhsie napisane ze CS 2 ale furt mi vravi doktor ze sa este neotvaram tak neviem...

sjuzocka
10. sep 2008

eweny, to by si radsej nechcela pocit co som ja zvykla spievat 😀

eweny
10. sep 2008

sjuzi, waaaaaaaawwwwww, ze operny spev..to sa tak casto nevidi, super 🙂

no baby, ja uz mam aj mak na zubkoch, bola som trosku nahlodat makovnik 😀

lenka.pav
10. sep 2008

sjuzi, to skore znamena, ze krcok sa uz pripravuje, ale neznamena, ze sa otvaras. to je ine 😉 . a ten spev raz dostuduj, to by bola skoda nechat to len tak

winona24
10. sep 2008

leni no dnes už nie....už mám tých kíl navyše ajajááááááááááj....počkám si na zajtra...

ew no už mi len humor ostáva.... 😀 😀 😀

ale sjuz vyzerá ako umelec...ja som aj typovala,že sa pohybuješ v takejto sfére... 😉 😉 😉

eweny
10. sep 2008

skreci, je to mozne..teraz je akosi obdobie, ze sami chlapci sa v bruskach skryvaju..a mozno bude prekvapenie o to vacsie, ak to bude dievcatko 🙂

eweny
10. sep 2008

sjuzi, ale chcelaaaaaaaa!

eweny
10. sep 2008

winon, zvladneme to!..vsak sme zeny 😀

sjuzocka
10. sep 2008

no zajtra mam doktora a veeelmi sa spolieham na to ze mi povie nieco pozitivne (teda rozumej ze porodim este tento mesiac 😅 ) lebo doteraz pocuvam len same nic a nic. a od ostatnych "uz?" a "este nic?"
Dnes som cely den ignorovala svoj mobil. nech mi vylezu na hrb. tisickrat som im povedala ze ked to pride dam vediet. ne, oni musia znervoznovat.

winona24
10. sep 2008

jooooj a veru silnééééé ženy..... 😀 😀 😀 😀 😀

včera mi písala bývalá spolužiačka,moja dobrá kamoška...čaká tretie bábatko...skoro som odpadla...ja svoje prvé a ona už tretie....uuuuuuuuuuuf 😖 😖 😲 😲 😲 😲

skrecok
10. sep 2008

Terezicka, tak fakt neviem...ale 1,5 cm este nie je vela a kludne mozes vydrzat aj tyzden - dva tyzdne 😉 . Spomen si na Claudinku ako uz dlho je otvorena a nic.
Inak az teraz ti urobil vyter z posvy? 😕 Ved normalne ti mal urobit uz minuly tyzden ked vysledky su cca o 5 dni. Drzim ti palce, aby boli v poriadku 😉 .

terezicka
10. sep 2008

Jej Sjuz ty si študovala operný spev? To musí byť podľa mňa úplne super, mňa spev vždy bavil, som spievala aj v ksotolnom zbore ale na operný spev som to nikdy nedotiahla 🙄

sjuzocka
10. sep 2008

wow, ze vyzeram ako umelec, normalne sa teraz pyrim 🙂
u mna je to tak, ze sa pohybujem v dvoch sferach - jedna je ta hudobna, ktora bola vzdy ako konicek, kym mi na stare kolena nehrablo a neskusila som sa dostat na skolu studovat operny spev, a ta hlavna oblast je oblast socialna. Mam vystudovane vychovavatelstvo a robim si externe PhD. z pedagogiky a popri tom robim v neziskovke co sa venuje mentalne postihnutym... mam braska s downovym syndromom :D tak a teraz uz viete o mne dost :D
ja viem o vas dost malo zase, lebo sem az tak casto nechodim. Ja sa priznam, ze vas vobec nestiham citat! 😀

skrecok
10. sep 2008

Sjuz, krcok ti uz makne, ale este sa neotvara. Drzkam ti palceky, aby dopadlo tak ako si prajes. 😉
No, to uz pomaly aj u nas je ci som uz porodila atd aj ked vedia kedy mam termin. 😒

lenka.pav
10. sep 2008

sjuzi, ty si ina kapacita 😉 . klobuk dolu

eweny
10. sep 2008

sjuzi, urcite uz budu s tebou nieco robit, ved to uz mas par dni po termine..

winon, u nas jedna baba, ma asi 28 rokov a uz porodila piate dietatko..a nie su to cigani, ale slusni katolici..

sjuzocka
10. sep 2008

terezicka, ja som stara zboracka, to boli pekne roky, naposledy som spievala v Lucnici, az ked ma vzali na ten spev tak som to musela skoncit, profka mi vravela ze aby som si neznicila v zbore hlasivky. Ale bolo to super v kolektive, plus sem tam nejaky zajazd... tak trochu dufam, ze nejaky taky gen sa prenesie aj na maleho, aby si tiez potom pocestoval po svete 🙂

eweny
10. sep 2008

sjuzi, no super..mam velmi rada takych ludi, co sa angazuju v takych sferach ako je praca s postihnutymi..

winona24
10. sep 2008

sjuz ten klobúk smekám aj ja.... 🙂 🙂 🙂 🙂

sjuzocka
10. sep 2008

lenka, po pravde sa momentalne citim iba ako ta najtehotnejsia zena na svete 😀 inak neviem ako vy, ale ja mam pocit, ze som cez toto tehotenstvo riadne osprostela.

winona24
10. sep 2008

ew no neviem si to absolútne predstaviť...toto nie...ja som si momentálne nie som istá,či sa ešte dám na jedno bábo.... 😒 😒 😒 😒

winona24
10. sep 2008

prečo sjuz??? 😲 😲 😲

lenka.pav
10. sep 2008

no, ked sa mam priznat, pripadam si uuuplne sprosta. ani nie hlupa, ale sprosta!!! fakt to udiera na mozog, to brucho 😉

sjuzocka
10. sep 2008

Baby, prestante, ved ja sa fakt budem hanbit... Pre mna je to uplne normalne co robim 🙂 vlastne si myslim ze som dost obmedzena lebo ine by som asi nevedela. Ale je fajn ze kazdy clovek je iny, hodi sa na daco ine, takto sa vsetci tak nejak doplname a vida - svet zatial funguje 🙂

Ma sokovala sprava o jednej babe ze caka teraz tretie, ale to je prosim baba, co ma teraz tusim 21 ak dobre ratam, prve mala v 17? S moslimom. Dala sa kvoli nemu na islam.

terezicka
10. sep 2008

Sjuz ja som zabudla aj to čo som vedela 😅 Nevravím že som bola dakedy extra múdra, ale dnes keď som sestre pomáhala s matikou tak jajaj - keby nesedela pri mne ešte ďalšia sestra tak by som ju veru naučila dobre počítať 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre