September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

claudinka
3. okt 2008

naozaj ziadne tehulky sem nezavitaju dnes? co uz vsetky tri rodite????

ewulqa
3. okt 2008

ja este nieeeeeeeeee.Caute ja som sa az teraz zastavila,pomahala som doma po prerabke upratovat.Co nove?

silvia2406
4. okt 2008

Ahojte septembrovky, aj Lenka.pav to uz ma za sebou a drzi svoj pokladik v naruci 😵
Vola sa Lucas, vazi 4360g a meria 54 cm 😵 😵 😵

ewulqa
4. okt 2008

gratulujem lenke tak uz sme tu len dve?

skrecok
4. okt 2008

Ahoj Ewulgi, este si cela? Neboj sa, dockas sa. Len si vychutnavaj brusko a spanie. 😉

ewulqa
4. okt 2008

ahoj skreci,ano este som cela 😒 .Ale zajtra uz snad nebudem.....Najhorsie je ze uz si ani to spanie vychutnat nemozem,neviem preco ale uz 3 dni som nespala! Tuto noc vobec,ani minutu a minuloe dve noci velmi slabo.Takze tak.Nechapem,vobec sa mi neda zaspat.

lenka.pav
4. okt 2008

ahojte mate tam uz aj nove foto......

ewulqa
4. okt 2008

ahoj leni,ano pozrela som, kraaaaaaaasne 😉 .Aky bol porod?

skrecok
4. okt 2008

No, po porode sa nevyspis 😅 . Teraz je to ovela lepsie, ale prve dni ...

Ahoj Leni, krasne 😵 Este raz ti srdecne gratulujem.

Ja prave kojim Riska, je zlatucky.

ewulqa
4. okt 2008

skreci pekne meno ste dali, Riško.Aj ja som rozmyslala nad Riškom

micimacko
4. okt 2008

Ahojte baby!Narodila sa nám dcérka 28.septembra v nedeľu,o 17:40!Miery 51cm a 3700g.Tešíme sa,že konečne je medzi nami 🙂

vejinka
4. okt 2008

mici..gratulujeme 😉

ewulqa
4. okt 2008

tak zajtra rano idem do nemocky baby,drzte palce!

januliak
4. okt 2008

ewulga drziiiiiiiiiiiiiiiiim a velmooooooooooooooooooooooooo 😉 Nech uz mas drobceka pri sebe a mozete si uzivat spolocne chvile s nim aj s manzelom 😵

claudinka
4. okt 2008

jeeeej takze micimacko, aj lenka.pav sa konecne konecne dockalaaaa
tesim saaaaaaaaaa uplne z toho 😉

ewul budem na teba zajtra silno mysliet 🙂

vejinka
5. okt 2008

zostal este niekto cely??

evitkamalicka
5. okt 2008

😀

claudinka
5. okt 2008

ewulqa uz ma snad po tom 😉 ako vidim, evicka1 ma uz tiez po tom, tak ewul je poslednaaa 😀
a uz tu bude mrtvo ☹ ☹ ☹ fnuk

vejinka
5. okt 2008

bude mi smutno za touto temou 😔

eweny
6. okt 2008

ako tak pozeram, uz nam tu ani nikto neostal..hmm, bolo to prijemne chvile stravene v tejto teme..bude mi smutno ☹

claudinka
6. okt 2008

☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

euffra
7. okt 2008

Ahojte, tak ja uz to mam tiez za sebou, az teraz som sa dostala k netu, porodila som 29.9. nakoniec cisarskym, aj ked povodne to vyzeralo na prirodzeny, ale v poslednej chvili zistil porodnik, ze ma hlavicku nie rovno ale sikmo a musela som rychlo na cisarsky, obe sme v poriadku.

claudinka
9. okt 2008

budem na tuto temu spominaaaat casto.. mozno si obcas z nostalgie aj par stranok precitam 😢

nessy
14. jan 2009

Cafte vsetci,som tu nova.
Prajem pekny den 😀

skrecok
14. jan 2009

Jeeej, nessy. vitaj, presun sa k nam do temy https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
😉

andrejka1974
30. jún 2011

AHOJTE SOM TU NOVA MOJA SINDY SA NARODILA 24.9. NASA PRINCEZNICKA V SEPTEMBRI IDEME DO SKOLKY AKO STE NA TOM S PLIENKAMI MY MAME ESTE NA SPANOK ALE UZ SME MALI PARKRAT AJ SUCHU PLIENKU

vlasticka185
17. jan 2012

ahojte,Samko sa narodil 15,09,2008,kde mate teraz temu?do skolky este nechodime,mame nejake zdrav, problemy,ale rada by som pokecala,hlavne o tom,asi co uz vedia vase deticky a tak,aby som vedela posudit,kolko zaostavame

cat
18. jan 2012

@vlasticka185 Ahoj, vieš podla mna by sa detičky nemali velmi porovnávať, každé je iné a neskor vsetci všetko dobehnú.. ja mám 3r. dcérku /8.9.2008/, ktorá rozpráva od 1,5 roka, v 2r. už celými vetami s rozmýšlaním ako dospelák, plienky /ani nočné/ nemá od cca 2r., krásne kreslí, teraz už začína aj písať a čítať a vydupala si,že sa chce učiť angličtinu- pretože aj moj syn sa učí, tak sa jedovala, prečo aj ona nemože..
Syn- v 3 rokoch bol úplné bábetko, v plienkach a nerozprával takmer nič. Bola som z toho nervózna,ale behom štvrtého roka všetko dobehol, ako 4ročný začal chodiť do školky a dnes má 6 a pojde do 1. triedy 🙂 Vobec nie je dôležité ako bol na tom keď mal tri..hlavne v školke sa tie decká zmenia 😉

vlasticka185
18. jan 2012

@cat tak tu malu mas naozaj sikovnu a nadanu,gratulujem,
viem ze by sa nemali deticky porovnavat,ale my sme sa kazdou operaciou posunuli vzad,ci vyvojovo ci pohybovo,doktorka tvrdi,ze sme stale v norme,ze mnoho zdravych deti este nerozprava tolko ako nas Samko,alebo ze tiez plienkuju atd,pri starsom synovi to bolo jednoduchsie,spontannejsie a asi to je ten problem,...

cat
19. jan 2012

@vlasticka185 no vidíš, hlavne že je tvoj malý podla doktorky OK..z plienok by som si nič nerobila, nato musia prísť tie deti samé,že proste povedia si "Chcem" chodiť na nočník či rovno záchod. Mne keď sa každý pri synovi čudoval,že má ešte plienky, som reagovala, veď hádam ich nebude mať do 18-ky 😉
Inak, v tomto veku cca 3 roky sú navyše decká v parádnom období vzdoru, takže si "užijeme",že? Mne zvykne Simonka robiť teátro v obchodoch, hanbím sa jak pes 😖 Pritom vie,že nič nedosiahne ale porevať si asi musí..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre