September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

klaudinka21
11. sep 2008

dobre rano 😀 😀

lenka.pav
11. sep 2008

natasa, evitka nam zdrhla do oktobroviek 😉 , claudi je na poradni a silwi neviem...zeby rodila? 😀

klaudinka21
11. sep 2008

nie nie aspon ja som drichmala 😀

lenka.pav
11. sep 2008

klaudi, nerodis? 😀

natasa8
11. sep 2008

no ... ja som sa snazila prinutit muza, aby si nastudoval veci o laktacnej psychoze .... aby si ma potom vsimal, ci nemam priznaky ....

Ale on odmietol.... ze vraj sa zaoberam kravinami 😠 😠

klaudinka21
11. sep 2008

bohuzial nie, ale som myslela v noci ze mala vylezie ako nic.chcela som sa ist vycikat a taku kontrakciu som dostala silnu ze som myslela ze aj pojdeme a dost dlho to trvalo,to som este taku nemala. aj doda som zobudilaa trvalo mi to asi desat minut 😀 😝 waa mi riadne zalepilo 😀

lenka.pav
11. sep 2008

natasa, preco na to vobec myslis? neboj, bude dobre. a ked nie, bude to zjavne aj bez toho, aby nieco nastudoval a budete to potom riesit.len si hlavne uzivat tehu a tes sa na drobca a vsetko bude ok 😉

natasa8
11. sep 2008

klaudinka... ahoj 😉 no uz si nam tu chybala... sme mysleli ze rodis... 😀

lenka.pav
11. sep 2008

jeeej, mna maly prave stekli na mechuri 😅

winona24
11. sep 2008

no veru leni...tomusí byť pekná rošáda v tele...moja kamoška mala dosť ťažký pôrod a tiež mi hovorila,že keď sa jej malý narodil konečne,tak ho nechcela ani vidieť...doteraz hovorí,že ďalšie dieťa nechce...ešte stále sa z toho úplne nespamätala...ale myslím si,že to chce len čas...

lenka tak vy takto so sestru naraz bábenká čakáte??? tak rodičia musia mať radosť... 🙂 🙂 🙂 🙂

moji sa už nevedia dočkať...dám im prvé vnúča,tak si viete predstaviť ako to prežívajú... 😀 😀 😀

natasa8
11. sep 2008

lenka... ja sa snazim mat vsetko aspon teoreticky nastudovane teraz.... ked sa mala narodi, tak uz na knihy vela casu nebude....

lenka.pav
11. sep 2008

winon, aj my dame nasej mamine prve vnucata, len dve naraz 😀 😀 😀

natasa8
11. sep 2008

lenka.... mne tam mala tiez casto rucickuje 😀

lenka.pav
11. sep 2008

pokial rucickuje, je to ok, ale ked zacne boxovat, tak to stoji za to 😠

klaudinka21
11. sep 2008

natasi ved citam ze sa tu uzatvaraju zase stavky 😀 tak ja sa pridavam a tipujem winonu ako som uz spominala 😀
ja mam poradnu zajtra som zvedava co mi povie aj co sa tyka toho tlaku dufam ze ma nebudu musiet rozparat lebo ako ja a operacie beeeeee,to nemusim 🙂

skrecok
11. sep 2008

Natasi 😀 😀 😀 , to by ma nenapadlo...Manzelik ta pochopi, ak by si nahodou mala. Ale nemyslime na to teraz ked si uzivame posledne dni ci tyzdne tehotenstva. Potom to uz nebude take, ake bolo 😉 .

Klaudi, ahoj. 🙂

lenka.pav
11. sep 2008

zas mam hlad, idem si nieco pod zub spravit 😉

klaudinka21
11. sep 2008

skrecok ahoooj 🙂
ja som mala vcera vecer pred spanim take zadychanie to nemam rad lebo potom ani okno otvorene nepomaha a cekom taky krepy pocit ze sa clovek ide zadusit....... no ale najviac ma zacina dnes trapit co si idem obliect z porodnice do kelu... ani neviem kolko tamnecham ci sa zmestim do rifiel alebo do coho a zse cely satnik si nedam doniest 😀 😀 😀

terezicka
11. sep 2008

Ahojte pribudla nejaké mamička s bábätkom? 🙂
Claudi má dnes proadňu však? Som zvedavá s čím sa vráti a či sa vôbec vráti na MK ešte 2v1 😕

winona24
11. sep 2008

natasi taký istý problém mám aj ja s mojím....nejde pochopiť,že tieto veci patria k pôrodu a chvíľam po pôrode...jasné,že to nie je pravidlo,ale stáva sa...mi raz povedal,že...a nie že Ťa chytí popôrodná depka???

má kamaráta,kt.žena má problém doteraz..a to už má ich malý 2 roky...doteraz je na tabletkách...

čo s tým ja narobím???neovplyvcním to...snažím sa na to nemylsieť a nepripúšťať si také veci,ale...

klaudi ajooooj.... veď píšem,že ma predbehnete...ty a claudi....možno ew...
😲 😲 😲

klaudinka21
11. sep 2008

ozik babulky neviete poradit daky dobry zvlhcovav ovzdusia?? sa mi vidi ze mae suchy strasne vzduch v spalni a ked tam bude mimi tak nechcem aby to tak bolo,skusala som dat aj uterak ale to ked nejdu radiatory tak je to na prd....hmm??? 😕

natasa8
11. sep 2008

baby... mne je teraz s bruskom fakt dobre... na jednej strane sa uz tesim na porod, ale na druhej strane viem, ze mi bude brusko chybat.... 😒

ja idem naplnit pracku a trosku upratat kuchynu... ale budem ku vam odbehovat 😉

evitkamalicka
11. sep 2008

ahojte...leni bola som tam len chvilu, potom som si sla lahnut a ani neviem ako som zaspala a teraz vstala 🙂

skrecok
11. sep 2008

Moj drobcek ma teraz stikutku, chudacik.

Aj my dame nasim prve vnuca, hovorili mi, ze dvojicky by boli lepsie, aby kazda mala... 😀

natasa8
11. sep 2008

klaudi... no po porode asi oblecies len nejake tehu nohavice.... ja pojdem domov urcite v tehu rifliach.

klaudinka21
11. sep 2008

winon noo u mna to zatial mam taky pocit nevyzera na predbiehacku... a ked minule claudinka pisala ze sa zacala otvarat tak myslim ze ona pojde aj skor ako ja..ew ani neviem ako na tom je s nou som si dlho nepisala dako nemam stastie na nu ked som tu ona nie a zase naopak... niekedy som sem chodila aj vecer ale teraz uz nevydrzim a natiahne ma na stolicke a miesto toho aby som sem nieco napisala drichmem pri pc 😀 😀

lenka.pav
11. sep 2008

tiez sa chystam ist domov v tehu nohaviciach

skrecok
11. sep 2008

Klaudi, to iste som aj ja rozmyslala co si obleciem ked pojdem z porodnice 😅 . Neviem ci si mam zobrat tehotenske rifle, ktore teraz si uz neobleciem alebo normalne tehotenske nohavice, ktore nosievam aj teraz. Len s trickami nie je problem.

Aj mne mi bude chybat brusko a tie pohyby...Teraz sa citim celkom dobre, ale vcera... 😅 .

lenka.pav
11. sep 2008

idem si asi aj ja lahnut k muzikovi, som nejaka mrtva 😅

klaudinka21
11. sep 2008

no skreci ked je rec o tych dvojickach... baby viete co sa mi stalo vcera??? sme sli s dodom na nakup do tesca a ked sme odchadzali tak moj drahy ma postavil vedla lekarne ze tu ma pockaj ja idem podat sportku... a nejaky noo celkom fesny chalan na mna stale cumel ako dement a ked moj drahy sa priblizoval tak ten chalan sa ku mne vrhol a zacal debatovat so mnou ze ako mi to pristane tehotenstvo a este sa ma spytal s usmevom ci budem mat dvojicky?moj muz mu zastal za chrbtom a bol uuplne v soku ze co otravuje 😀 😀 😀 ja som myslela ze umriem od smiechu. prvy raz som ho videla ako zazeral po tom chalanovi.... no ale potom ked som nad tym rozmyslala tak ma napadlo ze som mu mohla povedat ze ci tak vyzeram ako tank ked sa pyta na dvojicky 😀 😀 😀

natasi vidis aj ja to tak spravim a budem mat pokoj, nic ma nebude tlaci a hotovo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre