September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
16. sep 2008

ja si iem zdriemnut, akosi ma lame na spanok. to bude pocasim. papa zatial

claudinka
16. sep 2008

tak tak nemam teraz cas pisat vam velmi slohy 😀 ale urcite si ho najdem, to sa nebojte..
malinky je krasny a hej, vyprdla som ho celkom rychlo 🙂

ani nie aklimatizovat, vybalujem veci a davam do poriadku, papala som trosku, lebo od kojenia som non-stop hladna a smadna a mam tu svokrusu, tak sa aj jej musim venovat a mangelik bude zbytocn hned prvy den ziarlit 😝

slavica2
16. sep 2008

ahoj claudi maminka gratulujem 🙂

barbiek
16. sep 2008

caute baby, ale je hnusno claudi gratulujem

juzinka
16. sep 2008

claudi jej tak aj ty už si mamina blahoželááááám veĺmi držkajte sa

skrecok
16. sep 2008

Jasne, Claudi....venuj sa pekne malickemu, muzickovi a ostatnym...Ak budes mat trosku casu a chut, tak napises.
Ja idem nieco trosku upratovat a potom pride manzelik, tak zatial sa majte pekne, papa.

vejinka
16. sep 2008

claudi..chvala bohu problemi nema..ani s kolikou ani zo zapchou kakame pekne takmer do kazdej pleny 😀 a ocko prebaluje jedna radost..a uz sa mi aj budi..asi bude tak troska viac hladny..od tretej hajaaa som zvedava aka bude noc ked cely den spi...co je uplne nepochopitelne kedze cez den byva furt hore od dvanastej do osmej..

terezicka
16. sep 2008

Ahojte, Claudi super že si už doma a že si mala dobrý pôrod a gratulujem ti 🙂
Ja som si pred hodinkou dala takú fajnú sprchu a odkedy som z nej vyliezla tak ma bolí podbruško 😝

lenka.pav
16. sep 2008

caute baby, sestra mi prave volala, ze rodiiiiiiiiiii. praskla jej v aute cestou z restauracie voda. sa ta tesiiiiiiiiiiiiiim, ze od vzrusenia asi aj ja porodim 😀 . drzte jej so mnou palce.

klaudinka21
16. sep 2008

ahojteee vitam ta claudinka medzi maminkami:O))))))))))vies ze som sa uz nevedela dockat kym prides domkov aj s malinkym????pozdravil ta mangel???

klaudinka21
16. sep 2008

leni len klud lebo praskne aj tebe 😀 😀

klaudinka21
16. sep 2008

no vidim ze tu nikto nie je tak idem kukat ordinaciu. CLAUDINKA este rz som rada ze si uz domka 😀 ked tu budes tak ma prezvon.packo zatim babizne:O))))

terezicka
16. sep 2008

Leni to je super a kedy mala tp? A naozaj od toho vzrušenia prskne aj tebe a vaše bábätká sa ešte narodia v ten istý deň 🙂
Idem aj ja kukať ordináciu a čakať kedy Marek príde domkov

terezicka
16. sep 2008

A zajtra idem do poradne takže sa ozvem až dakedy potom,ale neviem presne kedy lebo mám program aj na poobedie takže možno zabijem celý deň v meste alebo pôjdem kuknúť starkú alebo predsa len prídem ešte aj domov na otočku 😝

lenka.pav
16. sep 2008

terez, termin mala 14.9.

candy9
16. sep 2008

Ahojt tehulky, tak aj my sa hlasime, dnes sme prisli z porodnice, Jakubko sa narodil 11.9.2008, cisarskym rezom v Ruzinovskej nemocnici s mierami 3350g a 50cm. Velmi sa tesime ze uz sme doma, dufam ze v pohode zvladneme prvu noc, a ked sa trosku aklimatizujeme posleme aj fotecky. tehulky drzte sa 🙂

lenka.pav
16. sep 2008

candy, gratulujeme 😉. cisarsky si mala planovany alebo nie?

evitkamalicka
16. sep 2008

ahojte

candy gratulujem

candy9
16. sep 2008

Dakujeme 🙂 🙂
Leni mala som planovany lebo maly bol zadockom a predpokladali ze bude podstatne vacsi, ale zacal mi kontrakcie tak to museli urobit co najskor 🙂

lenka.pav
16. sep 2008

kolko predpokladali, ze bude vazit? ved vobec veliky nie je. mame tu inych valibukov. a je dobrucky?

monnika
16. sep 2008

Pridávam sa za moju manželku Moniku. Včera sa nám narodil krásny chlapček. Tomáško mal 51 cm a 3580 gramov. Mamina je po cisárskom v poriadku a spolu sa tešíme z malého Tommiho.
Pyšný ocko Martin

lenka.pav
16. sep 2008

jej, ahoj ocko. gratulujeme a tesime sa s tebou 😵 . preco sla monika nakoniec cisarskym? 😕

micimacko
16. sep 2008

Ahojte!
candy gratulujem aj ja!

candy9
16. sep 2008

Leni predpokladali ze bude mat viac ako 3500g a u prvorodicky ked je babo KP to mozu byt komplikacie takze nechceli riskovat. Inak maly je anjelik, napapa sa a spinka tri hodinky, niekedy ho musim aj budit lebo by stale spinkal. Najprv sme mali problemy s prisatim, aj som si poplakala ale teraz je uz vsetko v poriadku a krasne papame 🙂 monnika gratulujem
micimacko dakujeme 🙂

lenka.pav
16. sep 2008

super, ze je take dobre dietatko. jasne, ze si si aj poplakala. to caka asi kazdu z nas. ale uz je dobre, ze? mne odhaduju maleho na styri kila, ale je hlavickou dole, takze cisarsky ani naznakom nespomenuli. ma nechaju sa vytrapit 😉

candy9
16. sep 2008

Leni uz je fajn, tak dufam ze nam to vydrzi 🙂
Drzim ti palce, nech tvoj porod bude lahky aj napriek tomu ze bude maly vacsi, lekari urcite vedia co robia 🙂
Babulky musim ist, maly sa mi budi, je cas kojenia 🙂
Tak sa drzte 🙂

lenka.pav
16. sep 2008

tak vam drzime palce, nech je maly stale taky dobry 😉

eweny
16. sep 2008

ahojte kocky, je tu niekto?

lenka.pav
16. sep 2008

ja som tu, ahoooooooooj

lenka.pav
16. sep 2008

konecne ma niekto chut si pisat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre