September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

zanin
12. sep 2008

dnes som bola v tej nemocke a vraj sa to uz pohlo tak mam prist na kontrolu v nedelu a ked nic tak v utorok uz na prijem. Tak sa modlim aby som to zmakla normalne a nie vyvolavackou v utorok 😒 .

tehulka4
autor
13. sep 2008

breeee ranecko kocendy... 😉 len som s tu stavila vas pozriet a samozrejme vas pozdraviot a popriat vam krasnu sobotku... 😉

cemi
13. sep 2008

dobre ranko 🙂 uvidime ktora z vas pribudne cez tento vikend, zmena pocasia, zmena tlaku, mozno sa nieco pohne 😉 u mna ale urcite nie, konecne moj manzelik pochopil, ze uz mam toho dost, tak budem pekne 3 dni polezkavat. juuj sa tesim 🙂
tak pekny vikendik predlzeny 🙂

evitkamalicka
13. sep 2008

ahojte...tu je teda uz fakt riadne mrtvo, uz aby sme vsetky porodili

klaudinka21
13. sep 2008

ahojte babulky, no asi ste mi vsetky zdrhli tak sapon dobre rano vam prajem, aj ked rao uz nie je ale ja som v noci zase raz nespala a vstala som asi pred hodinou,no a kym som sa najedla tak to trvalo. po poradni nevime ci som pisala ale zase nic nove rodit sa nejde,aj ked makm termin 17 kontrolu mi dal az 19 takze fakt nic moc...ale hadam potom da vyvolavacku lebo ide 20 na nejaky sustredenie s jeho detmi a nebude v BB,aj tak kym by sa sem dostavil tak uz budem mat po porode...takze zase sa to bude len tahat...... 😖

natasa8
13. sep 2008

ahojte.... zelam peknu sobotu 😉
Tak ja sa len hlasim ze som v celku a rodit sa tento vikend nechystam 🙂 🙂
Tiez sme vstali len o 10... co je u mna rekord, lebo normalne vstavam pred siedmou .... aj cez vikend 😅

zanin
13. sep 2008

Ahojky kocendy. Tak odchadza mi zatka tak snad dnes do rana porodim. Uz sa mi nechce cakat.

martinna78
13. sep 2008

Ahojte, asi tu nikto nie je 🙂

tak zanin to su dobre spravy, ze sa to pohlo, drzime palceky, nech to mas co najskor za sebou, drz sa 😉
a daj vediet, ked bude maly na svete 🙂

Pozeram, ze sa nam tu Winona dnes neukazala, zeby bola uz v porodnici 😉
A dobru chut k obedikom, ja som akurat odbehla od pecenia palaciniek 😝

babuci
13. sep 2008

ahojte mamicky.
ja chcem zagratulovat claudii a aj ostatnym maminam.
vobec nestiham, takze som tu len na skok.
baby poradte mi co robite s bradavkami? strasne som dohryzena a nic nepomaha. 😢

martinna78
13. sep 2008

Ahoj Babu, dodatočne všetko naj naj naj k tvojim vcerajsim meninkam 😉

Babu spytaj sa maminiek, uz je tema septembrove babatka, lebo my zatial nic nerobkame s bradavkami, kedze este sme tehule 😉
a ako inac, Jozinko poslucha? Dobre spinka?

martinna78
13. sep 2008

Babu a masticku nepouzivas ziadnu? Pridam ti jeden link, ja mam tuto masticku pripravenu, pocula som, ze je velmi dobra

http://www.alfamedica.sk/balm.php

vejinka
13. sep 2008

ahojte baby...babuci ahojcek to ze si dohryzena este nieje v porovnani zo zapalom ...ja pouzivam lobuciky..a aj tak som dohryzena..takze ti moc neporadim ..kazdy vecer natieram poctivo cicadermou a vidim ze trolinka to pomaha vyskusaj 😉

martinna78
13. sep 2008

ahoj Veji, ako dnes, čo porabkate?
ja mam tiez aventacke klobuciky pripravene, aj Sofi som kojila cez klobuciky, tak som zvedava, ako budem tento krat, ci bez alebo s nimi

vejinka
13. sep 2008

marti...no dnes je to lepsie aj ja sa citim super aj maly je relativne dobry..sme dovliekli kocik stary hore na poschodie a jedine v com ako tak spi je kocik..takze teraz je za mnou a krasne hajaaaa 😉

martinna78
13. sep 2008

tak to je super, ze sa dobre citis a maly je dobrucky, nech mu to vydrzi 🙂

vejinka
13. sep 2008

veru..teraz sa sice mrvi ako keksik..ale hadam este zaspi lebo haja len daco okolo pol hodinky

martinna78
13. sep 2008

a na prechadzky este nechodite? Teraz sa ma uz aj ochladit, dnes je uz citit chladnejsie

klaudinka21
13. sep 2008

ahojte, ja sa tiez hlasim priebezne idem sa pustit do palaciniek aj ked sa mi bohove nechce no ale nieco jest musime:O))kto je na rade??? 🙂

rybka37
13. sep 2008

caute dievcata ..ako sa tu mate, dlhsie to tu sledujem, no mam trocha casu pred porodom 😉 😉

klaudinka21
13. sep 2008

no co ti budem hovorit ako pred porodom:O))))uz aby to bolo lebo boli uz cely clovek z toho bruska 🙂

winona24
13. sep 2008

ajojte baby...

tak ja mám za sebou docela "hustú" noc...s Milanom nás okolo piatej schytila taká "preháňačka" až som sa zľakla...najprva ja,potom on...

neviem z čoho...či je to nejaká črevná chrípka... ☹ ☹ ☹ momentálne je to už celkom fajn...ach jo...

ale Vám želám krásnu sobotu..počasie je síce pjekné ,ale akosi sa nám ochladilo 😒 😒

klaudinka21
13. sep 2008

winon caaaau no konecne uz som si myslela ze aj ty sa ma opustila 🙂 🙂

winona24
13. sep 2008

nie nie klaudi...to by som si nedovolila.... 😅 😅 😅

martinna78
13. sep 2008

Cau klaudi, ja ich uz mam hotove 😉
no vyzera ze Zanin je na rade, tak uvidime

Ahoj rybka, no vitaj medzi nami takto na zaverecnu 😉 Ako sa tesia tvoji velki chlapci na babatko?

klaudinka21
13. sep 2008

ale chvalabohu ze sa ochladilo ved to sa nedalo uz vydrzat to teplo... a hlavne dychat v noci to bolo na skapanie..no bola som vcera na tom jarmoku, inak nic moc stanky sa striedali remesla a sladke a jaaj este indiani ale inak ani jedlo nebolo dobre..takze si o nic neprisla 😖 😖

klaudinka21
13. sep 2008

winon ved preto 😀 😀
matka jaaj zavidim ti mne sa ani nechce do toho ale uz by bolo aj na case 😀 😀

rybka37
13. sep 2008

no to mas pravdu xixi, cely clovek ma boli, a to chalani este behaju a furt su hladni 😒 😉

klaudinka21
13. sep 2008

no moje neervy rybka ved obskakat to vsetko to teda da zabrat 😒

vejinka
13. sep 2008

chodievame na prechdzky kazdy den...sak prvy krat sme boli ked sme sli z porodnice a odvtedy uz aj na dlhej prechadzke dvoj hodinovej sme boli...trebalo povybavovat..tak siel s nami 😉

miladaspackova
13. sep 2008

ahoj holky,

26. září čekáme čtvrtou holčičku Haničku 🙂 Můžete mě poradit s výběrem kočárků? Osobně se mi líbí klasika. Co řeknete na tento kočárek, který jsem si předběžně vybrala. http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-99913.html
Děkuji za veškeré odpovědi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre