September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
7. sep 2008

claudi len prechladnuta alebo take nieco alebo som mozno chytila niekde prievan, lebo najprv ma bolel strasne len krk a potom postupne aj hrdlo a sopel

claudinka
7. sep 2008

evitus tak pekne vitaminiky papaj a vypot to, nech mas potom dostatok sily pri porode 😉

evitkamalicka
7. sep 2008

no ved hadam mi to za den alebo dva prejde

skrecok
7. sep 2008

Ahojte babulky. 🙂
Ja som dnes doprala 2 varky pradla, manzelik maloval halu a varil obed 😵 . Dnes sa citim celkom ok.

Evitka, mas aj teplotu? Musi to byt neprijemne akurat pred porodom. Skore uzdravenie ti prajem.

Claudinka, bola som v Ruzinove s manzelom. Mali sme velmi dobry pocit, bolo tam plno ludi a babatka ukazovali cez sklo co my schvalujeme ked sme videli tolko ludi. Nebudeme nikoho zazmluvnovat, dohodli sme sa inak a do poradne budeme chodit ked ma ambulanciu 😉 . Aj mi urobili UZV, sice nevieme vahu (blbol im UZV), ale aspon vieme, ze drobcek sa uz otocil a CS je stale 0. Len musim pockat na vysledky kultivacie u Dr. Zacoka a tie budu najskor v stredu.

skrecok
7. sep 2008

Tu teraz nikto nie je? 😕 Tak ja sa pojdem osprchovat.

claudinka
7. sep 2008

skreci jeej ste boli pozriet na prehliadke?

klaudinka21
7. sep 2008

ahojte...tak ako?ja sa musim priznat ze som si vcera dala vajcovy konak:O)))mnam ale bol fajny 😀

claudinka
7. sep 2008

klaudi normalne sa priznavas bez natlaku? 😝

klaudinka21
7. sep 2008

no bez claudi co mi ine zostava? 🙂 a nedala som si jeden ale dva... 🙂

claudinka
7. sep 2008

klaudi fuuuha a ja tu odolavam burciaku 😠

klaudinka21
7. sep 2008

hi hi no vidis,ale bol slabucky ani som nechela dva len kamoska ze aaalej daj si babatku o uz neublizi,ale po tom druhom som uz radsej schovala poharik nech sa v nom neocitne nahodou zase naliate:O)))juuuj dala by som si puding ale ze by sa mi ho chcelo robit to sa neda povedat:O)))

claudinka
7. sep 2008

ja mam zase prisernu chut na krupicovu kasu a nece sa mi ju ist robit 😒

klaudinka21
7. sep 2008

nooo mnaaam boooze asi poprosim doda nech spravi len co bude za to chciet???? 😎

klaudinka21
7. sep 2008

co inak nove? nist necitis?kolko nam to este zostava desat dni coo?dufam ze to stihneme na chlpy presne:O))))

claudinka
7. sep 2008

mne teda ten moj krupicu neurobi, kedze chudacik spravil chutny obed a ja na neho chut nemam 😒
10 dni 😉 😉 😉

klaudinka21
7. sep 2008

aj moj robil obed,chvalabohu lebo v tomot teple by ma asi bachlo o sporak este by som chcela pozehlit no ale ked je takto tak sa mi nebude chciet ako inak,jaaj zajtra idem na krvicku dufam ze ma nescedia so vsetkeho:O)))

klaudinka21
7. sep 2008

ozik uz som si kupila aj nove papucky do porodnice,teda dodo mi kupil len sa mi vidi ze mi trosku plantaju na nohach ale nevadiiiii mne sa pacili:O)))rozmyslam kazdu chvilu ci mam vsetko pre mimi ci som nieco nezabudla a napisala som aj zoznam dodovi co ma doniest potom do porodnice ked pojdeme domov, radsej 😀

claudinka
7. sep 2008

klaudi ten moj ma aj kopku aj zoznam na nej 😀
papucky? jeeej aj ja som sa chystala si kupit a nakoniec si beriem obyc slapky z domu..

klaudinka21
7. sep 2008

tak co nakoniec si si sla spravit tu kasu?? 😀 😀 😀

claudinka
7. sep 2008

asi budem musiet.. ale nece sa miiii

klaudinka21
7. sep 2008

aj ja som si chcela zobrat domace, ale teraz ked je tak teplo a chodim naboso v nich tak 😀 ich sem tam citit 😀 takze radsej nove to je istota 😀
veri idem aj ja odpratat riad lebo doo povedal ze ked ho odpracem tak mi spravi puding:O)))dobry obchod nieee? 😀

claudinka
7. sep 2008

tak to je super obchod 😉

klaudinka21
7. sep 2008

aj ja si myslim lebo riadu nie je tak vela:O))))) este pridem ked to spracem pa zatim 😀

silwietta
7. sep 2008

ahojte 😉

silwietta
7. sep 2008

mne sa dnes nic nechce, taka som od rana nijaka... ani sa mi nechcelo ist na kona... to je uz vazne 😝

claudinka
7. sep 2008

silvi vsak???? aj ja sem ledva mrknem.. 😒 urcite to bude tym pocasim, ja som uplne skapata.. ale spat sa mi nechce..

silwietta
7. sep 2008

a este sa mi k tomu aj nedari.. ked som strihala manzela, tak sa mi preplo z 12tky na 3kju a teda som mu musela spravit letny sestrih....

silwietta
7. sep 2008

claudi ani mne sa nechce spat.... rano som mala taku plakavu naladu, vsetko ma rozplakalo, aj to ze bude vyrocie dvojiciek, aj havarovany autobus v chorvatsku...

claudinka
7. sep 2008

z 12ky na 3ku?? to je ale dost velky skok, nie? 😀 😀
ja som zase ani nie uplakana, ale total umrncana.. nic sa mi nepaci, nikde sa mi nepaci, nikto sa mi nepaci.. 😀

silwietta
7. sep 2008

ani nevrav, ma tam skoro piclo, ked som videla ten vykoseny pruh... no ma to chudak ozaj kratke...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre