September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

klaudinka21
16. sep 2008

natasi to je termin podla kona, podla doktora mam az zajtra, ale pravdepodobne to ani zajtra nebude kedze poradnu mam az v piatok....

klaudinka21
16. sep 2008

mati lepsie by mi padlo keby ste boli pri mne 😀 😀 😀 a povzbudzovali ako na pretekoch 😀 😀 😀

natasa8
16. sep 2008

klaudinka.... slubujem ze budeme na teba mysliet 😉 😉 ale ak ta to nahodou aj napriek tomu zaboli, tak to nie my budeme na vine... 😀

zo socialky som uz dostala rozhodnutie davno, uz by sme mali dostat aj peniaze za august... neviete kedy to posielaju?

klaudinka21
16. sep 2008

natasa tak to potom bude doktor na vine, no ved nech len pocak dostane packu pätou a bude 😀 😀

martinna78
16. sep 2008

to ano Klaudi, dat si take stretko v porodnici 😉

klaudinka21
16. sep 2008

som zvedava na claudinkine pocity z porodu... 😨

martinna78
16. sep 2008

Nati okolo 20-teho by to malo chodit

martinna78
16. sep 2008

Klaudi, uz vidim ten sloh co nam Claudi dnes napise 😉 a tak sa tesim na fotecky maleho, aj Silwinkinho Miska, aj tehulkinho, aj nasich drobcov 😵 😵

martinna78
16. sep 2008

no samozdrejme na vsetky babatka 🙂 😉

klaudinka21
16. sep 2008

to aj ja, aj silwi by mali dnes tiez pustit po spravnosti, nie?

klaudinka21
16. sep 2008

no claudinka by mala za daku hodku dorazit domov...tak som zvedava aj ja co napise 😀

natasa8
16. sep 2008

ja sa uz tiez tesim na fotky.... a zazitky... dufam ze sa vsetky neprestahuju do novej temy, kym mi tu este kvasime 😒

martinna78
16. sep 2008

neviem na kolkaty den pustaju po cisaraku, Silwi rodila o den skor ako Claudi, tak asi zrejme ano

juzinka
16. sep 2008

ahojte no mňa napr. pustili na 5 deň po cisaráku domov 😉

martinna78
16. sep 2008

ahoj Juzi, ako sa mate?
inac aj Haanka a Cat by uz mohli byt doma, oni rodili cisarskym 8-ho

natasa8
16. sep 2008

.. no na cat som minule myslela... ona mala ist do nemocky lezat s malym kvoli tym cievkam v nosteku a neviem ci to stihli este pred porodom ...

klaudinka21
16. sep 2008

natasa ked nepride mohamed k hore pojde hora k mohamedovi, ked sa baby prestahuju do novej temy tak pojdeme za nimi 😀
noo uz by sa babenky mohli ozvat veru 😒

juzinka
16. sep 2008

ahoj martinka mám sa fajn, malý síce papká viac ako by mal pomaly dvojnásobok a aj váhou je už popredu, ale ináč je zlatučký, takže sa máme fajn a čo ty ako dá sa ešte zvládať to bruško, veď už len pár dní ...

evitkamalicka
16. sep 2008

juzi ahojcek

klaudinka21
16. sep 2008

jaaaj to je uz tolko hodin??idem sa napapat,ze obed:O)))

klaudinka21
16. sep 2008

juzinka aj ta cievkovali po porode?

evitkamalicka
16. sep 2008

klaudi dobru chut

martinna78
16. sep 2008

Juzi, tak to je super, ze malinkemu chuti, tak nech mas veeeeela mliecka. A zvladas aj s Kikom ucenie, mas tiez druhaka ako moja Sofi 🙂
No brusko je uz velmi tazke, po schodoch vobec nevladzem, som taka nemotorna s nim a ked si liham do postele tak ma to az boli a taha tam dolu, ze si aj postoniem, kym sa ulozim, ale este si ho vychutnavam 🙂

klaudinka21
16. sep 2008

dakujeeem,mam sosovicku, jjuuuj to sa bude kurit vecer 😠 😀

juzinka
16. sep 2008

klaudinka našťastie ma to obišlo ja som asi po 7 hod. pýtala misu a podarilo sa mi to aj bez cievky, tak som bola šťastná
martinka nezávidím ti, lebo aj ja som ku koncu myslela že už ani o deň dlhšie nevydržím mám druháka a zvládame všetku super ja učenie teda aspoň zatiaľ

martinna78
16. sep 2008

tak super Juzi, ze vsetko zvladate, nech to takto pekne pokracuje dalej 😉

barbiek
16. sep 2008

ahojte tehulky 🙂

terezicka
16. sep 2008

Ahojte aj ja som dobehla 🙂 A čítam že nám pribúdajú samí chlapci, lepšie povedané riadny chlapiská s takými mierami 🙂
nataša možno ťa týmto poteším, ale vraj keď tehotná pred pôrodom takto testne ako ty schudne, tak do pôrodu jej už veľa nezostáva 🙂 A 1,5 kg je celkom dosť, takže sa možno budeš tešiť ďalšia v poradí 🙂
Ja som inak podľa minulého váženia na poradni pribrala dokopy 7kg 😅

evitkamalicka
16. sep 2008

tak som si akurat dala teplu vanu, fajne ma to zahrialo

terezicka
16. sep 2008

Evit aj ja sa chystám do nej, ale zas ma chytila upratovacia mánia, takže od obeda upratujem...A chcem ešte aspoň niečo dokončiť a potom idem do vane aj ja 🙂 Ale prišla som kuknúť aj vás, lebo som bola hlavne zvedavá čo nové od obeda 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre