September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

misik
17. sep 2008

dobre ranko tehulky 🙂
Claudi vsetko len to naj k narodeninkam 🙂
blahozelam novym maminkam

misik
17. sep 2008

jeej Claudi, maly je zlatulinky, tusim bude blondacik 🙂
ja som tiez konecne pridala fotky

martinna78
17. sep 2008

Ahoj Misik 🙂
ako sa mate? Maly je zlatucky, som pozrela fotecky 😉 Stale je taky dobrucky?

zuzana8
17. sep 2008

aj my prajeme Claudi všetko naj, naj, naj 🙂 a Claudi, bola si na normal izbe alebo mali voľné na platených?

misik
17. sep 2008

Matka ahoj, mame sa fajn, len to pocasie je hrozne tak sme uz treti den zavreti doma. Maly je dobrucky, trosku ho trapi brusko, ale inac v pohode. Akurat mam zmatok lebo uz neviem co mozem a nemozem jest ked je taky citlivy. A ty Mati sa ako citis? uz sa ti to krati 🙂

natasa8
17. sep 2008

misik.. ahoj 🙂 ako sa mate ?
ako si mala zvyka na braceka?

misik
17. sep 2008

natasi dobre, aj mala to zatial zvlada, niekedy sice mam pocit, ze jej je luto ked sa s nou nemozem hrat, ale drzi sa zatial statocne. Som myslela ze pojdem aj na prechadzku niekde popri tvojom dome, ze by sme sa mohli aj stretnut ale v tomto pocasi len trcime doma. A ty ako?

martinna78
17. sep 2008

no Misik s tym pocasim je to hrozne, ja som tento prechod nejak nezvladla a totalne ma to polozilo. Som prechladnuta, kaslem,kycham, soplim, cez vikend to bolo najhorsie, ale uz je lepsie, som hovorila, ze by som ani nevladala rodit v takomto stave 😝 😝
tak ja rodit este nechcem, chcem sa doliecit a za 9 dni ma Sofi narodky, tak potom mozem

misik
17. sep 2008

to by bolo super keby ti to vyslo na tie jej narodky i ked ja som si v tych bolestiach v nemocnici hovorila, ze takto si pokazit narodky, ale potom ako sa narodil maly ma to hned preslo

lenka.pav
17. sep 2008

takze k sestrinmu porodu. o siedmej vecer jej odtiekla plodova voda. sli do nemocnice a tam bola na pasoch. zistili, ze ma slabe a nepravidelne kontrakcie, tak manzela poslali domov s tym, ze najskor rano to bude. vraj sla na izbu cakateliek a tam dostavala kopec infuzii. kedze zistili, ze ma malo krvnych dosticiek, tak jej odmietli dat epiduralku. potom o dvanastej zacala mat sama od seba kontrakcie a uz bola aj komplet otvorena - bez vyvolavaciek a o jednej prisiel jej manzel. o pol druhej bola uz mala na svete. ze ju vytlacila bez problemov na druhu kontrakciu. ze to bola dovtedy malina. lenze potom kvoli tym krvnym dostickam zacala krvacat - aj z maternice. tak sa tam zhrklo kopec lekarov a museli ju hned zasivat na maternici, lebo cievy po odluceni placenty sa nestiahli. ze toto bolo horsie ako samotny porod, lebo jej nestihali ani nic proti bolesti pichnut - az pocas sitia. a ze toto trvalo dobru pol hodinu. ale nastastie uz je ok. vraj je na nadstandarde a ze zatial su vsetci mili, este ju nikto nenastval 😉 . a ze je to krasny pocit mat svoje babatko pri sebe, ze sa mame na co tesit 🙂

natasa8
17. sep 2008

misik.... no to pocasie je fakt hrozne 😠
ja som bola vcera na poradni a som hrozne rada ze dnes nemusim ist nikam 😉

s tou prechadzkou je to dobry napad 🙂 ked bude krajsie pocasie tak mozeme ist 🙂 A mozno uz aj s malou Katkou 🙂 ... poslem ti moje cislo do IP

claudinka
17. sep 2008

dakujem za gratulacie 😉 Matka ma ako vzdy o vsetkom prehlad 😉
nestiham velmi citat, boli sme pocikani a furt vymyslame 🙂

lenka.pav
17. sep 2008

claudi, veru som na teba myslela. ty si rodila na sestrin termin a ona na tvoj 😀 . vsetko naj k narodkam 😉

claudinka
17. sep 2008

ona dnes rodi???
aj mary99 mi rano volala, ze jej odtiekla plodova a su na ceste, tak sme sa akurat vystriedali.. ja som porodila na jej meniny, ona snad na moje narodeniny 😀

lenka.pav
17. sep 2008

ine srandovne nahody sa stavaju 😀 😀 😀 . tak sa asi stretne s mojou sestrou 😉

claudinka
17. sep 2008

tukam jak datel jednym prstom, krpcek si zaziadal papat.. strasne vela vie na jedenkrat zjest, ale bude to pravdepodobne ty, ze je veliky a potrebuje predsa len viac.. 🙂

lenka.pav
17. sep 2008

hej, claudi, sestra uz porodila, kukni vyssie 😉

claudinka
17. sep 2008

leni vcera bolo veeeela porodov, asi to bude tym pocasim, ziadne sestricky na chodbach a postele rychlo hore-dole premiestnovali, aby ich mali kam dat.. aj nas rychlo domov pustali, sme s vecami cakali na chodbe, aby sme uvolnili postele 😀
a v den, co ja, nas porodilo 10 zien 11 deti 🙂

lenka.pav
17. sep 2008

no tak sa to snad aj mne uz coskoro rozbehne 😉 . ale asi je aj viac tehotnych nez po minule roky

lenka.pav
17. sep 2008

bola si nadstandarde?

claudinka
17. sep 2008

tak to urcite.. 😉 juuuj baby nech nuz dame v lete stretko 😀

lenka.pav
17. sep 2008

v lete mozno aj ja pridem 😀

martinna78
17. sep 2008

Misik dik, ale tipujem ze to bude taka tesnotka, tak den-dva rozdiel

Leni, tak to vsetko sestre nakoniec dobre dopadlo, uf no trochu sa jej to skomplikovalo, ale snad bude vsetko o.k.

Claudi, ty sa len pekne venuj malinkemu, aj ocinovi, vychutnavajte si dnesny sviatocny den. A ozaj maly je strasne zlatucky, v tom vajicku nema chybu 🙂

claudinka
17. sep 2008

leni nadstandard nebol volny, ale nelutujem, lebo som mala stastie, som mala wc hned oproti dveram 😀 😀
a kedze som vladala bez problemov chodit, bolo to super.. a boli sme styri na izbe pre tri, tak o to viac srandy bolo.. super babeny uplne, sme sa narehotali jak kone cele noci 😀 a normalne bez hanby sa napchavali o tretej rano a tak podobne 🙂 sme si sadli.. aj teraz si smskujeme 😉

matus dakujeme, ked pride tatik z tesca, sa hned odpojim.. isiel na matriku a nakupit este nejake vecicky 😀 podlozku do vanicky, mokre utierky sa mi minaju a tak 🙂 a nafukovacie koleso pre mna, ale nemaju 😖

natasa8
17. sep 2008

idem zehlit ... tak sa tu majte pekne... neskor sem este mrknem 😉

lenka.pav
17. sep 2008

claudi, maly je fakt veeelmi peknucky, take zlate babatko 😵 😵 😵

lenka.pav
17. sep 2008

a s tym veckom si mala stastie 😀 😀 😀 . sestry som sa pytala, ci moze sediet a ona - srandistka - ze ved este ani nevie, ze neskusila 😀 😀 😀

martinna78
17. sep 2008

Claudi, tak to je dobre, ze ste mali dobru partiu na izbe, tak mas celkom dobre dojmy z ruzinovskej porodnice 😉
To koleso na sedenie co? No tusim si pripravim aj ja, malo by tu byt este nejake po Sofinke ak nefuci

martinna78
17. sep 2008

a ozaj Mary mala tusim aj dnes termin ze? Tak nech jej to dobre dopadne drzime palceky, pozdrav ju Claudi 🙂

klaudinka21
17. sep 2008

mne akurt volal bracho ze ma sluzbu cely mesiac na porodnici a gynekologii, tak parada ze tam bude so mnou:O)))jaaaj ma potesil:O)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre