September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

ollako
17. sep 2008

terez tak aspon ty mas dobre spravy,drzim palce nech to mas co najskor a bezproblemovo za sebou...ja budem drobca nosit ako slon 😖

martinna78
17. sep 2008

no tak som si dobre vsimla, nieco mi tam nepasovalo 😉
no som zvedava na prekvapko 🙂 juj, zacina to tu byt riadne napinave 🙂 😵 😵 😵

ollako
17. sep 2008

terez a odfot si este brusko,chcela by som vidiet ako to vyzera ,ked je spadnute

terezicka
17. sep 2008

A keby ste videli môjho Mareka ako sa bojí a aký je už nervózny, no taký je zlatučký 😵 Išiel dnes do školy tak sa mu tak ťažko odchádzalo, teraz iba dumá že či nebude v robote alebo v škole keď to na mňa príde...A keď som mu povedala že mám číslo na dr, tak že aj on si ho uloží do telefónu keby som ja nemohla volať a chce mať istotu aby mal aj on to číslo 😵

terezicka
17. sep 2008

Ollako a ty ako moja? Stále nič nové? A bruško si odfotím neboj 🙂
Ale zas ešte aj ja môžem kľudne vydržať pár dní, aj keď už by som najradšej šla aj teraz do pôrodnice 😀 Ale keď sa môjmu krpcovi náhodou nebude chcieť vyliezť, tak si asi nijak nepomôžem 😝

ollako
17. sep 2008

terez ja stale nemam ziadne priznaky porodu, ten maly sa tam drzi ako kliest, uz ma chyta zufalstvo 😲

terezicka
17. sep 2008

A kedy ideš na ďalšiu poradňu?

terezicka
17. sep 2008

No a Nataši samozrejme držím palce 🙂

bubadlo27
17. sep 2008

ahojte,
mame nejake nove mamicky s babetkami? 😉
mne uz to ide na nervy ☹

terezicka
17. sep 2008

Bubadlo že Nataša je už v nemocke 🙂

ollako
17. sep 2008

terez mam prist v piatok ak do vtedzy nic aj s taskou, tak neviem, ci si ma tam nechaju asi podla nalezu..

bubadlo som na tom podobne 🙄

bubadlo27
17. sep 2008

jej, tak dalsia na rade 😉
ja idem zajtra za mojou porodnickou, 😉 sa dohodnut ze co a ako, lebo zachvilu porodim slona 😀

terezicka
17. sep 2008

Ollako tak aspoň dačo keď do piatku neporodíš tak si ťa tam nechajú a možno ti pôrod aj vyvolajú 😅 Aj keď verím že radšej by si išla rodiť normálne bez vyvolávačky a aj hneď

ollako
17. sep 2008

ja so si teraz vsimla,ze asi som tu jedina po termine,ktora este neporodila ach boze... 😠

ollako
17. sep 2008

terez jasnacka, ze uz by som sla aj hned

terezicka
17. sep 2008

Ollako aj Klaudinka je už tuším po termíne 😕

bubadlo27
17. sep 2008

ollako, neboj ani nebudes vediet a budes to mat za sebou 😉
ja len dufam, ze nebudem vobec prenasat, lebo uz teraz moc nevladzem, este k tomu aj malej konecne zacali vyliezat zuby, tak si uzivam 😀 😀

terezicka
17. sep 2008

No kočky idem ja robiť večeru tak sa majte pekne a papa zajtra 🙂

klaudinka21
17. sep 2008

no prosim este aj Natasa ide skor ako ja???! 😀 drzim prstekyyyyyyy 😀 nech je to cim skor za tebou 😀 my sme dnes pobehali po tescu hadam to pomoze aj ked cely den citim take rezanie zo spodu a trva to chvilu a povoli tak hadam....uvidime, baby ak by to prislo v noci na mna tak ja vam hadam napisem ak stihnem:O)))idem kukat spravy a potom sprcha aa potom si dam vinko za pohar a uvidime:O))))

jurocko
17. sep 2008

ahojte mamicky a tehulky,dnes sme prisli domou jeej tesime sa velmi,Karinka bračeka prijala krasne za nic na svete by ho nikomu nedala,je strasne rozumna a vobec neziarli,bozka ho a stale by ho mala na rukach

som dost este vyčerpana a unavena ale ked vidim nasho anjielika na všetko zabudnem......

mliečka mam vela a kvalitne mliečko povedala mi detska doktorka Tobias Christopher krasne priberal v nemocnici,mam velmi naliate prsia

je tu niečo nove?mamicky myslim?

claudinka
17. sep 2008

Babulky ahojte 😉 ja som len chcela pozdravit a povedat, ze ked budem mat trosku casu, co ale bohuzial neviem, kedy bude, porobim tabulky upravim, tak mi vsetci napiste do RP-cok, co chcete pomenit 🙂 dakujem

aaa inak uuplne som zabudla, sa hanbim, mi pisala monnika - Tomasko sa narodil 15.9. o 14:10m, 3580 gramov, 51 cm a musela cisarskym rezom.. mam Vam dat vediet, lebo ma iba na mna kontakt 😉

evitkamalicka
17. sep 2008

dobry vecer 🙂

eweny
17. sep 2008

je tu niekto?

lenka.pav
17. sep 2008

ahojte, kde ste vsetky? snad nerodite?
dozvedela som sa, ze aj dudka uz porodila. napisala to nejaka mamina do septembrovych babatiek. takze dudke blahozelame. rano tu este pisala, ako ju bolia krize a ze nevie, ci cosi z toho bude a ona si porodi 😉 🙂

lenka.pav
17. sep 2008

jeeej, ew, to je nacasovanie 😉

lenka.pav
17. sep 2008

ew, zajtra ides za tym primarom? budem ti drzat palce. snad si ta tam nenechaju

eweny
17. sep 2008

prisla mi sms od Dudka1 : mame krasnu Emu, narodila sa 17.45h, ma 3250g a 49cm 🙂

takze gratulujemeeeeeeee 🙂 vraj mala velmi rychly porod, ani epi jej nestihli dat..ak ma zajtra hospitalizuju, tak sa s nou stretnem..

eweny
17. sep 2008

leni, no pekne..ze by telepatia? 😀

eweny
17. sep 2008

leni, veru zajtra v priebehu doobeda idem na CTG a rovno aj za nim..nuz od svojej doktorky mam vypisany listok na hospitalizaciu, tak velmi tomu neverim, ze pojdem domov..ja tam ale zostat nechcem ☹

misanik
17. sep 2008

Natasi8 sa narodila dnes 21.10 Katka, ma 3150g a 48cm, obidve su v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre