September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
20. sep 2008

martinka budem robit pernik s cokoladovou polevou a samozrejme pod tu polevu ja este davam slivkovy lekvar rozrobeny s troskou rumu 😀

eweny
20. sep 2008

Matka,dakujem..teraz som bola na WC-ku a vypadol zo mna poriadny kus zatky..chcem,aby sa to uz rozbehlo,ale neviem ci by to teraz bolo vhodne,hoci ma sluzbu moja doktorka,od vcera obeda je tu a 5 porodov za sebou a je poriadne nerviva,len tak zazera a ona je veru poriadna sekera,nema zlutovanie..

evitkamalicka
20. sep 2008

ew drzim palceky aby si to mala rychlo za sebou, nech ta moc netrapia

eweny
20. sep 2008

evitka,dakujem..ej kolacik ides robit?..mnaaam a posles mi kusok? 🙂 som maskrtna a hladna,ta strava tu je hrozna..

martinna78
20. sep 2008

mnam Evit,pernik milujem 😉 to znie dobre s tym rumom 😀

Eweny, tak to je super, vyzera, ze sa to rozbieha 🙂 drzime palceky a pani doktorka nech poslucha 🙂
a o Ollako nevies nic?

evitkamalicka
20. sep 2008

ew s radostou by som ti poslala, verim ze sa v nemocke asi velmi nenajes

eweny
20. sep 2008

Nuz na pani doktorku sa clovek boji aj pozriet..nuz s Ollako sme sa dohodli,ze mi napise sms,ked sa maly narodi,ale zatial nic..

martinna78
20. sep 2008

Dobre babule, musim ku sporaku, pa zatial

evitkamalicka
20. sep 2008

ja tiez pomaly idem robit ten kolacik, poobede sa stavim...pa

eweny
20. sep 2008

evitka,veru nie..vcera polievku len,lebo nemali nahlasene druhe jedlo pre mna a na veceru zemiaky s masom,ale vobec to nebolo ochutene..aspon dnesne ranajky pochutili 🙂 dojde za mnou Peto,tak si rozkazem doniest nejaku maskrtku..

klaudinka21
20. sep 2008

no ahojte ja sa potivo hlasim este z domu, v noci ako keby utalo a prestali kontrakcie, ale brusko pobolieva a krize tie hadam najviac, od rana zase nieco sarapati v bruchu aj tvrdne tak dufam ze to konecne dnes uz budem mat za sebou lebo toto cakanie je na mrdnutie......

klaudinka21
20. sep 2008

jaaaj a vcera som sa uz neozvala preto lebo som lezala v posteli uz o deviatej, hrozne ma bolia tie krepe krize tak som lezala:O))))

martinna78
20. sep 2008

Klaudi a ty tu co este robis? Myslela som na teba, ze to uz mas urcite za sebou 😉
To ta poslali naspat domov vcera? A doktor ti uz dnes odchadza?

skrecok
20. sep 2008

Ahojte,
noc som mala normalnu, len ma vsetko uz bolelo...A teraz nic, tak perieme, cistime... O chvilu ideme obedovat.

Martinka, ako sa citis?

Klaudinka, ty si este tu? 😕 No, myslela som ze si v nemocke...

martinna78
20. sep 2008

ahoj skreci, uz mi je dobre, uz len sem-tam zakaslem, ale to je nic 🙂
aj mne sa zle uz spava, kym zaspim, tak je to aj hodina, neviem si najst miesto, brusko je tazke 😝 😝
a len co zaspim, tak uz zas musim na wc, to je hrozne 😀

skrecok
20. sep 2008

Presne, mas pravdu aj s tym WCkom 😀 . Musim casto striedat polohy, inak sa neviem ani pohnut... 😅
To je super, ze ti je uz dobre 😉 .
Mame ale skarede pocasie, nic sa neda robit vonku... Aspon si po obede oddychneme a pospime si trosku 😝 .

martinna78
20. sep 2008

no to pocasie je fakt hrozne, Sofi maju ist buducu nedelu do skoly prirody na 6 dni, tak sa obavam, ze budu mat chladno a mokro ☹

no teraz, ked by sme sa mali v noci este dobre vyspat, ze nemame babatka, tak sa aj tak nevyspime, ze? To je hrozne

skrecok
20. sep 2008

Predpovedali, ze koncom septembra bude teplejsie (babie leto), uz v utorok ma byt pekne... Takze Sofinka urcite bude mat pekne pocasie. 😉

martinna78
20. sep 2008

jééj to si ma potesila 😉 a dobru chut k obediku, ak si neni este po 😉
idem aj ja obedovat 🙂

skrecok
20. sep 2008

Martinka, prave ideme obedovat. Dakujem, aj Tebe dobru chut. 🙂

klaudinka21
20. sep 2008

no som doma, poslal ma domov ze mam cakat kym pridu kontrakcie riadne alebo ta voda...takze zatial su kontrakcie ale len slabe a nie caste do riti,ja som tiez myslela ze uz ma tam nahaju a budem mat uz po, no ale som sklamana zase raz....skreci veru ze si vcera mala pravdu ze to moze dlhsie trvat ale ked povedal doktor ze som uz otvorena a zacala som krvacat tak som myslela ze najneskor rano uz vevericku mam pri sebe....
doktor sa nakoniec rozhodol ze na chatu nejde takze ked to pride tak mu mozem chvalabohu s cistym svedomim volat....len kedy???? 😠 😖 🙄 😨

martinna78
20. sep 2008

Klaudi, aspon ze doktor zrusil tu chatu, bolo by to nefer voci tebe, keby zdupkal 😉
no tak nech uz sa to poriadne rozbehne, Natalke sa asi nechce do takehoto skaredeho pocasia 😉

blovitc120
20. sep 2008

Ahojte, ja som sem nechodila, myslím do septembra, ale sľúbila som claudinke, že dám vedieť a do bábätiek budem chodiť. Takže od 17.9. 9:45 máme Michaelu, 2940g/50cm. Môj pôrod bol rýchly, ale des, opísala som ho napr. v téme epi-no. Tak sa majte krásne zatiaľ a ktoré vás to ešte čaká, držím palce 🙂.

klaudinka21
20. sep 2008

no to budes mat pravdu Matka,ale mna z toho ide rozhodit v noci som sice dobre spala ale ked som sa zobudila dva krat tak som sa kontrolovala ci mam este bruchoa ci to nie je sen ze som doma, ale ci mi neodtiekla voda a take:O)))
inak doktor by sa vratil z tej chaty ale zase kvoli mne by si ju neuzil, vies ani vypit ani nic, len byt na telefone, tak sokm aj rada ze nesiel nakoniec kvoli mne by to mal pokazene:O(

klaudinka21
20. sep 2008

blovitcm gratulujem , moja mala ma natahuje uz druhy den:O(((

vejinka
20. sep 2008

klaudi...a ja ze mi uz napises miery a hmotnost holky..a ty si este cela...no teeeda

klaudinka21
20. sep 2008

veji mi hovor nieco, ta mala sa so mnou normalne zahrava..na schovavacku alebo hadanky...ze hadaj kedy prideeeem??? ved dostane po zadku ked pride:O))))))

klaudinka21
20. sep 2008

ti poviem som sla z nemocky s taskou v ruke ako zmoknute kura ☹ ☹ ☹

vejinka
20. sep 2008

boze nechapem preco si ta tam nenechali..ved uz teoreticky prenasas.. 😒

klaudinka21
20. sep 2008

ale prenasam len treti den ,cize od stredy takze teoreticky by som mohla este dalsi tyzden a pol, ale doktor povedal ze to bude teraz cez vikend tak ja neviem uz naozaj, radsej mi nemal nic hovorit a ja som sa nemusela tesit ze to uz buyde za mnou a stale nic do riti hned tu kde sedim....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre