September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

ewulqa
25. sep 2008

ahojte.....aj ja drzim palce! mne vcera vecer odisla ta zatka.Ted co?

claudinka
25. sep 2008

tak bubadlo to uz ma za sebou 😉 veeelmi sa tesim 🙂

claudinka
25. sep 2008

ewul cakaj 🙂 a drahy ta pozdravuje a mam sa ta opytat, ci nechces ist do oktobroviek 😀 😀 vcera mi nakazal, ze ti mam odkazat 😀

ewulqa
25. sep 2008

claudi ja neceeeeeeeem odkaz mu ze je svinuch 😔

claudinka
25. sep 2008

😀 😀 okej.. a ako sa citis? stale nic? krize mierne nebolia?

ewulqa
25. sep 2008

praveze bolia......vcera vecer som kvoli tomu nemohla spat..... ale pak som isla vcera k doktorovi a povedal ze stale na jeden prst..... 😒 . Tak neviem.....

claudinka
25. sep 2008

tak snad sa ti to uz rozbehne.. 😉 vies, co robit od nudy? ak mas casopisy alebo knihy o detoch, tak hor sa do citania.. ja lutujem, ze som necitala, lebo vela rad sa mi teraz zide a vzdy si ich precitam az po tom, ked to prvykrat spravim zle😀

evitkamalicka
25. sep 2008

bubadlo gratulujem

ewulqa
25. sep 2008

noooo to neni zly napad.....lebo z tej nudy uz mi fakt zacina hrabat. Vcera sme boli s drahym na prednaske na kramaroch co sa musi absolvovat ked chce byt pri porode. Som sa toooolko o porode dozvedela..... Zaujimave to bolo.

claudinka
25. sep 2008

ewul napriklad? 😀 ja som nebola.. ale to citanie - teraz na to vobec nemam cas a tolko veci som sa dozvedela, ked vecer par stran precitam odniekial.. alebo si uprac skrinu, co som sa ja chystala s oblecenim cely august a este furt to nemam hotove 😀

vejinka
25. sep 2008

konecne zaspal...uff

evitkamalicka
25. sep 2008

veji tak si mozes oddychnut aj ty

ewulqa
25. sep 2008

take o porode presne detaily....nechce sa mi vypisovat. Skrinu si asi neupracem,lebo tu ziadnu nemam lebo nie som doma, doma este stale neni vsetko dokoncene po tej prerabke 😒

vejinka
25. sep 2008

evit..sak rozmyslam ale zasa ked si lahnem budem rozbita..a urcite ked si lahnem on sa zobudi..zakon schvalnosti 😖

claudinka
25. sep 2008

aj moj teraz zaspal 😀 rychlo som si umyla hlavu a zvesala pradlo 😀

ewul a kedy to bude hotove?

vejus s tym zakonom schvalnosti to veeeelmi dobre poznam 😀 😀

vejinka
25. sep 2008

sakra a uz je hore...to si moc nepospal 😠

evitkamalicka
25. sep 2008

veji no mas to vesele

ewulqa
25. sep 2008

claudi to by som aj ja rada vedela. Taha sa to jak sopel ☹

claudinka
25. sep 2008

ewul ale hlavne, ze to budete mat uz z krku 😉 co by som ja dala za prerobeny byt 😖

ewulqa
25. sep 2008

no to hej....denisko pride uplne do novuckeho.....

evitkamalicka
25. sep 2008

este ze my prerabat nemusime, prerabali sme minuly rok

evicka1
25. sep 2008

ahojky.
no tak my sa hlasime...sme cely...akurat som v noci nemohla spat ma bolelo brusko no neviem ci z toho grepu coi som zjedla na vecer alebo zeby falosny poslickovia 😅
no chuda terka ... snad sa jej to rychlo rozbehne...
ewulqa: pekne do poradovniku...mne tu odisla prvej zatka tak chcem ist ako prva...
robim srandu 😀

evitkamalicka
25. sep 2008

ahoj evi

dudka1
25. sep 2008

Ahojte, tak my sme uz doma z porodnice od nedele Emka sa narodila 17.9. neviem ci vam dala Eweny vediet, stretli sme sa potom este spolu v porodnici 🙂

claudinka
25. sep 2008

vieme, vieme.. gratulujeeem 😉 😉 ako sa citis bez bruska?

dudka1
25. sep 2008

Claudi bez bruska je to supeeer, Emka je zatial zlatunka dost vela spi, ako sa mate vy_?

claudinka
25. sep 2008

S Matkou sme si vymenili dve smsky, vsetky Vas pozdravuje a vsetkym tehulkam drzi palceky 😉 Ze este nema mlieko, ale maly taha ostosest, ked ho prilozis, uz ju aj bradavky bolia, ze to bude hlados 😀 ze uz nech je doma 😝 a ze ju boli, jak sa jej stahuje maternica..

claudinka
25. sep 2008

teda po dve smsky, ona mne dve, ja jej tri (jedna bola cez dve) 😀

ewulqa
25. sep 2008

to tu nikto neni? teeeda.... mna po odideni tej zatky dost pobolieva brusko,tak neviem co mam cakat,mohlo by sa nieco snad zacat diat..... neviem.Bozinku toto je taka nuda,ze ja asi umrem uz. Neviem co mam robit...ked lezim tak vsetko boli,tlaci tak radsej uz ani nelezim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre