September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
1. okt 2008

kocky vyrazame do porodky, akurat sme tam volali tak nas cakaju...drzte palce, krize bolia jak slak

katkausko
1. okt 2008

Ahojte babulky, ako sa máte ešte sa gúľate? Evitka držím palce.. 😉

januliak
1. okt 2008

Evi drzte sa a rychly porod prajem 😉

mory
1. okt 2008

evitka drzime palceky silno silno 😵

prvapomoc
1. okt 2008

evitka držíme aj my palce,nech už máš drobca čím skôr pri sebe 😵

estella
1. okt 2008

ahojte...jeeeeej evit tak si sa dockala....drzim palce nech mas taky super porod ako ja.....myslim na teba..... 🙂

liaah
1. okt 2008

jeeeeeeeeeeej Evit, super super superrr, krasny datumcek budete mat 😉 😉 😉 😉 😉 ewul ty este hajas, alebo uz tiez rodis???

ewulqa
1. okt 2008

ahojte......tak ja stale nic 😒 . Vcera vecer som behala po schodoch, dala som si horucu sprchu a este k tomu aj tutu mutu a proste nic. Mne proste nic nepomaha asi

ewulqa
1. okt 2008

evitka drzim palce aj ja

estella
1. okt 2008

ewul neboooooj aj ty sa dockas....este si uzivaj brusko..mne aj chyba... ☹ ☹

ewulqa
1. okt 2008

estell ale mna uz to brucho normalne prevazuje....ja som dost mala a mam ho dost velke. Ale vsak drzim,drzim....

lenka.pav
1. okt 2008

ahojte, evit, vidis, tak predsa si sa dockala. nie ako ja a ewulqa...my to tu budeme strazit asi vsech svatych....idem na ctg, ale ziadne zmeny neocakavam 😒 . potom sa ozvem
aj mi je smutno, ze evitka uz rodi, to tu uz ozaj bude ticho, ako ked zdochne kon... 😉

ewulqa
1. okt 2008

leni, aj mne je trocha smutno za evitkou,ale ono to muselo prist ajtak, uz nam len zostava dufat ze aj my to coskoro v tejto teme ukoncime. Ale ved uz to je len chvilka,ajked mi to teraz pripada ako vecnost.Kazdy novy den...

evus
1. okt 2008

jeeeeeeeee,tak evit je uz v nemocnici,tak nech vsetko dobre dopadne a ma to rychlo za sebou...
ewulqa,neboj,ajty sa uz dockas 😉

klaudinka21
1. okt 2008

ahojte babulky my sa kazdu chvilu chystame papat ale vyuzijem aspon chvilku kym ete buva mala a pridam fotky:O))) co je tu nove???kto je nova mamina??
evit drzim paste 😵 😵

skrecok
1. okt 2008

Ahojte.... 🙂
Dna 24.9. 2008 o 13.43 hod sa nam narodil nadherny syncek Richardko, ma 50 cm a vazi 3180 g. 😵 😉
Vcera sme sa vratili z porodnice, riadne sme sa potrapili, ale sme stastni....

ewulqa
1. okt 2008

evus no najneskor v nedelu...... takze uz nestresujem moc.

klaudi ahoj,tak ako? nova mamina ani vlastne neviem kto je..... asi nikto az taky novy

felixko
1. okt 2008

skrecok blahoželám, už si medzi nami maminami, ktoré sa tak ľahko nevyspia... 😀

klaudinka21
1. okt 2008

skreci gratulujem narodili ste sa o den neskor ako my:O))))

ewulqa
1. okt 2008

skreci ahoooj gratulujem srdecne a vela zdravia tebe aj malemu prajem.

skrecok
1. okt 2008

Sorry, pisem rychlo ako madar. pisem jednou rukou, lebo ho kojim. 😅

evus
1. okt 2008

skrecok,aj ja gratulujem,nech ste zdravucki 😉

skrecok
1. okt 2008

Dakujem Vam...Tiez srdecne gratulujem ostatnym mamickam 😵 . A Evitke drzim palce...Chuda, necakala by som ze az teraz...
To veru, nevyspim sa a navyse som mala v prvych dnoch s malym v nemocnici taku svalovicu ze som ani nevladala... 🤐 Teraz mi velmi pomaha manzel, uz je mi ovela lepsie.

evicka1
1. okt 2008

evit no vidis ... sikula... nas nakoniec nikto nevykope az zajtra nas vyvolaju 😉 bojim bojim... no a tak si sa bala ze budes posledna a niesi

eweny
1. okt 2008

skreci, tak gratulujem aj ja 🙂

evitka, drzim palceky..tak si sa konecne aj ty dockala..

klaudinka, takze sa nam nase lasky narodili v rovnaky den?..nemam ani cas citat, tak sa postupne vsetko hadam podozvedam..

to je pocasie, bleeeee..a to dnes ideme s malym prvykrat k doktorke, lebo mala dovolenku..z tohto pocasia ma priserne boli rez ☹ ☹

natasa8
1. okt 2008

jeeeeeeej evit... takze predsa sa to rozbehlo 🙂 🙂 Teraz mas uz mozno svojho anjelika pri sebe 😵 😵 Drzkam ti palceky 😉 😉

A ostatnym tehulkam tiez drzim palce, aby to uz prislo 🙂 😉

almika
1. okt 2008

evitka, myslím na teba a držím ti palce aj s Braninkom 😵

ladywitch26
1. okt 2008

baby,neviete mi poradit? je bezpecne pouzivat infracervenu lampu, solux aj v tehu?

evus
1. okt 2008

evitka este nic????

miriam24
1. okt 2008

Ahojte ... gratulujem novym maminkam ... 🙂 je tu este vobec niekto 2v1? o evitke stale nic nove? citala som v tabulke septembroviek aj o terezicke ze uz maju malu Lucku ... nechceli Emku? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre