September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
8. sep 2008

co sa tyka opuchov, cemi, mam rovnaky problem. v piatok mi nohy strasne napuchli a nic osvedcene na odpuchnutie mi uz nepomaha...uz len porodit. preto som sa dnes pustila do umyvania okien, postelne pradlo som vymenila, vyprala a vyvesila tri pracky pradla a este sa chystam utriet prach a povysavat a aspon v spalni este umyt podlahu...uvidime, co to so mnou spravi, snad ma nesekne v krizoch namiesto porodu 😀

cemi
8. sep 2008

claudi uz mam toho fakt dost, dnes som sa vybrala na nakup v kauflande, ale musela som tam nechat kosik a utekat do auta si sadnut, lebo take krce do nohy som dostala.
vidim ze maminka pribudla, estel gratulujeme 🙂

claudinka
8. sep 2008

a ja som si myslela, ze som toho urobila dnes kopu 😀 😀 no len ina teba teda dnes nemam ani zdaleka 😀 😀

claudinka
8. sep 2008

cemi uz vydrz 😉 uz to mame za par, ten tyzden uz musime nejako preskakat 🙂

lenka.pav
8. sep 2008

claudi, a to som este nenapisala, ze som bola s drahym u lekara a po obchodoch... 😀

miriam24
8. sep 2008

claudi ... uvaris lasagne - teda ak mas doma ... a ja ich robim tak ze si z masa spravim omacku ako na spagety a potom ukladam na plech ... lasagne,omacka,syr ... lasagne,omacka,syr a navrch tiez syr a dam zapiect ... eto vsio ... ale aj Lenka dala dobre typy ...

cemi
8. sep 2008

lenka ja sa snazim byt tiez co najviac aktivna, ale neda sa to mi kvoli tomu nervu pristipnutemu alebo co to je.idem sa vyvalit, len som chcela vediet co je nove. drzte mi palce zajtra aj ja vam budem 😉 pa 😎

claudinka
8. sep 2008

leni no dovi dopo.. sak ty mozes ist dnes rodit, vsetko mas zariadene uz a upratane 😉

lenka.pav
8. sep 2008

gulky v omacke sa robia tak isto ako plnena paprika, len tu zmes nenapchas do paprik, ale z nich sformujes gule a tie varis v rajcinovej polievke (prip. gulky urobis v pekaci a potom ich na tanieri zalejes rajcinovou omackou)

claudinka
8. sep 2008

mirus nemam lasagne ☹

cemi snad sa ti to da co najskor do poriadku 😉 papa

claudinka
8. sep 2008

leni hovoris, ako by som vedela spravit plnenu papriku 😀 😀

lenka.pav
8. sep 2008

cemi, asi mam aj ja dnes cosi prickviknute, stasne ma boli od bedroveho klbu cela noha a vystreluje mi to pod zadok a do slabin a este ma aj lonova kost zacala boliet a chrbat...ale horsie sa citim, ked sa zasedim, ked sa rozhybem, tak to ide

lenka.pav
8. sep 2008

claudi 😀 😀 😀

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam24
8. sep 2008

Claudi ... neva ... nabuduce ... 😉 alebo aj pecena fasirka s vajcom vo vnutri ...

Lenka si mi teraz spravila chute ... 🙂

claudinka
8. sep 2008

mirus s vajcom vo vnutri? praveze fasirky som robila teraz nedavno.. tak to necem 😒

tak kuknem na nete nejaky recept na tie gulky v rajcinovej omacke 😀

lenka.pav
8. sep 2008

ziza, to iste bolo mojou tajnou zbranou na opuchy - striedava sprcha, vykladanie noh (dokaz - kuk fotky), masaz a este cievna gymnastika (hybanie a kruzenie v clenkoch, prstami). ale od piatka to moje nohy ignoruju a stale vyzeraju ako prasacie paprce 😝 ... 😀

lenka.pav
8. sep 2008

miri, neuveris, ale aj ja som si tym narobila chute 😀 😀 😀

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam24
8. sep 2008

claudi ... no uvaris este aj vajicka natvrdo a potom vlastne spravis taky dlhy masovy sulec a vie vajcia budu v strede ... booze to sa tak zle niekedy pise ... 😝

claudinka
8. sep 2008

juj baby ale nece sa mi nic robit.. ale ked uz mam to mlete maso vytiahnute ☹

lenka.pav
8. sep 2008

ziza, uz by si chcela, aby to boli kontrakcie, ze? 😉 😀 . verim ti, aj ja by som chcela. idem preto este utriet ten prach a dokoncit spalnu, nech to mam z krku. a mozno potom aj tie kontrakcie pridu 😀 😀 😀

lenka.pav
8. sep 2008

claudi, tak skonci pri fasirkach a hotovo 😀

claudinka
8. sep 2008

leni asi mas pravdu 😀 idem ja teda na to.. potom sa ozvem 😉

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka.pav
8. sep 2008

uz som spat, iba som povysavala, podlahu sa mi umyvat uz nechce 😝 . ved aj zajtra je den. dnes mam este na plane si oholit nohy, to bude vrcholovy sportovy vykon roka 😀

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
winona24
8. sep 2008

som sa odmlčala...seriálový maniak sa nezaprie... 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
8. sep 2008

ahojte...tak uz aj Cat to ma za sebou, gratulujem 🙂

claudinka
8. sep 2008

zizaa jeeeej supeeer cat gratulujeme, dnes sa to tu nejako rozbehlo 😉 😉 kraaaaaaasa, tesim sa..

ja som namiesto serialu bola robit tie fasirky a teraz som dala varit zemiaky.. a rozhodla som sa, ze spravim muzikovi rovno aj desiatu teraz, aby som nemusela rano vstavat, asi prvykrat mu ju budem robit vecer a nie rano s cerstvymi rozkami, tak som zvedava, co zajtra povie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre