September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

winona24
10. sep 2008

skrecok tá moja krpaňa mala už v pondelok 3450g...veď kým sa narodí bude mať 4kg...kto to potom vytlačí von???? 😖 😖 😖

eweny
10. sep 2008

winon, tak to nedaleko mna 🙂

terezicka
10. sep 2008

Winon tak fakt ti prajem aby sa to pohlo a aby si išla rodiť čím skôr 🙂
Ja si inak teiž myslím že my asi ani 3kg neprekročíme 😅 Ale nevadí zas naozaj nemusím porodiť veľké dieťa, nech priberá potom keď sa narodí

eweny
10. sep 2008

winon, vies kto to vytlaci?..no predsa ty 😀 😀 neboj, viacere z nas tu cakaju take "mini" babatka 😀

lenka.pav
10. sep 2008

winon, tak ta nemam odkial poznat. som myslela, ze ak si od prievidze alebo martina alebo topolcian...tak nic 😉 . a moj "maly" mal uz pred tyzdnom 3,4kg

eweny
10. sep 2008

ozaj a kde je claudinka?

skrecok
10. sep 2008

Leni, mas pravdu. Aj porodnicka mi hovorila, ze u mna porod nehrozi min. do 17.9. Skoda, ze neviem vahu nasho drobceka 😒 , mozno pojdem buduci tyzden. V sobotu bol pokazeny UZV.

lenka.pav
10. sep 2008

ew, claudinka sa dnes rozhodla venovat manzelovi - ze posledne chvile vo dvojici a nech neziarli na kona, vies?

eweny
10. sep 2008

leni, tak to znie priam neuveritelne 🙂 uz mi je to jasne..

winona24
10. sep 2008

ale tak leni ja som stále len v štádiu učenia sa...ale myslím si,že mi to celkom ide... 😀 😀 😀 už mi drahý niekoľkokrát povedal,že je to lepšie ako od mamy...a to je čo povedať... 😎 😎 😎

ew ver nie tak ďaleko od Teba...

terez no mi hovor... 😠 😠 😠 😠

eweny
10. sep 2008

ozaj som vam zabudla napisat, ako sa ma dnes doktorka na prietokoch pytala, ze ci uz vieme, co to bude..ja som jej povedala, ze hej, ved chlapec!..a ona na to, jasneeeee, ved tu vytrca vajka a ma ich teda poriadne 😀 😀 stale ich pretrca, ze to bude nejaky exibicionista 😀 😀

skrecok
10. sep 2008

Winoni, neboj sa. Jednoducho bez problemov vytlacis 😉 . Jedna moja utlucka znama porodila pred 2 tyzdnami 3900 gramoveho valibuka 😅. Velmi si chvalila epiduralku, horsie bolo to sitie (mala nastrih).

Claudinka sa venuje manzelikovi 🙂 .

eweny
10. sep 2008

winon, veru..to len par kilometrikov 🙂 tak to ti dal super uznanie, ked lepsie ako od mamy..

terezicka
10. sep 2008

Kočky teraz študujem moju tehu knižku lebo skôr som nestihla - doteraz mi vždy po vyšetrení niečo také ( ak som to dobre vylúštila ), že "pôr. cesty uzavreté, F 3pup " - ak som to naozaj dobre vylúštila...A dnes mi tam napísal že: " ce... 1,5cm, pre ..." Veľa z toho neviem vyčítať ale čo znamená to 1,5 cm? 😕

lenka.pav
10. sep 2008

tak take uznanie, ze ako od mamy je ako zlato na olympiade. musis byt dobaaaa 😀 😀 😀 . gratulujem 😉

lenka.pav
10. sep 2008

terez, ze sa uz asi otvaras...

skrecok
10. sep 2008

Eweny, ty sa mas ze sa tak ukazal 😀 . My stale nevieme na 100% pohlavie, ale myslime ze to bude chlapcek. No, nechame sa prekvapit ked sa nam babatko nechce vobec ukazat v plnej parade 😀 . Je velmi hanblive ako ja. 😅

winona24
10. sep 2008

leni do Martina som chodila často...mám odtiaľ veľa spolužiakov zo strednej...neviem...aj mne niekoho pripomínaš,len neviem prísť na to,že koho??? 😅 😅 😅 😀 😀 😀

ew no ja si to neviem predstaviť,že zo seba tlačím takú "brunhildu"však ma natrhne až po lopatky.... 😀 😀 😀

skrecok
10. sep 2008

Terezicka, podla toho co si napisala, si myslim, ze sa uz otvaras...

lenka.pav
10. sep 2008

mozno sa aj pozname, len nevieme odkial 😉 . a kamze si chodila?

terezicka
10. sep 2008

Leni to to 1,5cm môže znamenať? Mňa to len teraz napadlo že si to pozriem, keď tu Škrečok písala čo má ona napísané v tehu knižke...

lenka.pav
10. sep 2008

terez, myslim, ze ine to znamenat nemoze 😅

winona24
10. sep 2008

ew moja malá na 3Dčku tiež otrčila tak pundulinku,že sa doktor smial,že z toho chalan nebude ani keby sme chceli... 😀 😀 😀

leni veď ja som si aj pripadala ako olymp.víťaz,keď mi to 1x povedal...to naozaj dobre padne...veď od mamky je vždy naj.... nie??? 😝 😝 😝 😝 😝

winona24
10. sep 2008

leni do MT..hlan´vne do Záturčia...tam býva moja kamoška...už som tam nebola 100 rokov... hlavne počas strednej....a to je ž nejaký ten pááááátek 😲 😲 😲 😲

sjuzocka
10. sep 2008

Caute, spominate martin, svojho casu som tam aj ja chodievala, stopom, spievala som tam v jednej kapele :P

lenka.pav
10. sep 2008

hm, tak ja potom ozaj uz neviem....ako sa vola ta kamoska? mozno ju poznam...napis do IP

skrecok
10. sep 2008

Ja mam napisane, ze CS 0 (cervikalne skore), nic viac kedze este sa vobec neotvaram. Tebe lekar nepovedal, ze sa uz otvaras?

eweny
10. sep 2008

winon, ze brunhildu 😀 😀 😀 ty si ale vtipalka..

skreci, ale ved aj prekvapenie je fajn..a ty mas osobne aky pocit, ze co to bude?

lenka.pav
10. sep 2008

sjuzi, ty si spievala? ty brdo, mame tu umelca a my o tom nevieme 😕 🙂

winona24
10. sep 2008

ježinku tu to tak voníííí...ja sa zase zajtra napapám do popuku..... júúúúj 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre