September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

martinna78
11. sep 2008

Claudi no je v robotke muzik, robi na Zlatych prieskoch, takze je to k nam 10 minut keby nieco,slubil, ze uz sa od nas nevzdiali, ale rano mi trochu lepilo, lebo isiel svokra odviest na liecenie do Trenc.Teplic, tak som sa bala, ze ci by to stihol, keby nieco, kedze dnes je oficialny termin 😝

Momo krasny kocik, tusim ma aj Vejinka taky v modrom

claudinka
11. sep 2008

matus tak som zvedava, ci sa ti to nerozbehne do vecera.. aj mas nejakych poslickov alebo predzvest, ze by to malo prist pomalicky? ci ani pri malej si nic nemala?

misik kde zmizla? malinky je hladny? 😝

eweny
11. sep 2008

ozaj babulky, som sa vam nepochvalila, ze mi vcera prisli v takom malom balicku vlhcene obrusky Nivea, zevraj som vyhrala, bo som sa zaregistrovala na ich stranku a odpovedala na anketu..takze moja prva vyhra 🙂 🙂 nuz potesi, lepsie ako drotom do oka 😀

skrecok
11. sep 2008

Claudi, podla toho co tam mas. Ale nemysli na to, inak by si bola potom velmi nervozna a to nechcem. Mysli pozitivne 😉 .

claudinka
11. sep 2008

ew jeeej to je super 😉 ja som zase vyhrala este na zaciatku tehu dvd pre tehotne od zory czoborky v sutazi v Mame a ja 😀 som posielala zo svojho mailu aj z kamoskinho a ta mi vola, ze je na poste a doslo jej dvd a ze urcite je to pre mna 😀

claudinka
11. sep 2008

sa vzdy tesim, ked niekto niekde vyhra, aspon vidim, ze nie vsetky sutaze su podfuk 😀

skreci vsak ja nejsom nervozna, skor len zvedava, co sa to mohlo stat zrazu 😀

eweny
11. sep 2008

claudi, no super..aj take male vyhry nas potesia, ze?..ved tu nasu najvacsiu vyhru nosime v brusku 😀

winona24
11. sep 2008

claudi našli mi zlatého stafylokoka...takže preto...ale zabrali ATB a kontrolné výsledky boli fajn...

momo nad Atlantikom sme aj my rozmýšlali,ale nakoniec sme ho zavrhli...je dosť ťažký...ale rozhodne vyzerá dobre...

ew tak to gratulujem...jasné,že poteší

claudinka
11. sep 2008

ew to si pekne napisala 😉

winon ja stafylokoka nastastie nemam.. 😉 ale snad mi tie antibiotika teda pomozu..

evitkamalicka
11. sep 2008

idem sa troska natiahnut k telke...neskor sa ozvem

claudinka
11. sep 2008

neuveritelne, ze som sa vcera neozvala, vsak? mi aj vecer cukalo, ale vydrzala som bez Kona 😀 😀

winona24
11. sep 2008

pomôžu...určite..ako písala skrecok...sú dosť silné...

no ja mám zamiesené...takže sa Vám môžem zase chvíľu naplno venovať...sakra ja som dnes lenivá... 😀 😀 😀

ew to bolo pjekné.... 😉 😉 😉

martinna78
11. sep 2008

Claudi ziadni poslickovia, ani neviem co to je, ani pri Sofi som nic nemala, mi vyvolavali porod.
Iba tazke brucho citim a zle sa mi chodi, hlavne ked sa postavim, ale inac nic, ale ved vies, ja musim vydrzat do 26.9. 😝 😝 😝
Ew gratulujem k vyhre, aj to potesi 😉

winona24
11. sep 2008

no claudi chýbala si tu...ale vedeli sme,že sa máš dobre...vidíš jaká si ty SILNA žena...velice silna.... 😀 😀 😀 😀

skrecok
11. sep 2008

Jeeeej, Eweny. Gratulujem...Taktiez aj Claudi 😉 , teda mate stastie. Ja som nikdy nemala stastie v hre 😖 , co uz.

winona24
11. sep 2008

martin a ako dlho Ti trval celý pôrod??? ☹

eweny
11. sep 2008

winon, claudi..je to tak 🙂

claudi, inak aj som sa vcera vecer cudovala, ze co sa stalo, ked si tu nebola..

evit, len si pekne oddychni..ved aj ja coskoro pojdem 😉

martinna78
11. sep 2008

Claudi, mangelik bol rad, ze si sa mu venovala a nie nam ze?

eweny
11. sep 2008

Matus, skreci..nuz dakujem za gratulacie 🙂

winona24
11. sep 2008

ew máš pravdu...myslím,.že pre každú ženu je najväčšou životnou výhrou priviesť na svet zdravé bábenko... 🙂

skrecok
11. sep 2008

Zlaty stafylokok 😕 , chvalabohu ze antibiotika pomohli, Winoni. 😉

Claudi, mysleli sme na teba vcera vecer...Ale je velmi pekne, ze si sa dlho venovala muzickovi 😝 .

claudinka
11. sep 2008

winon co si miesila? 😀

matus no len aby.. podla velkosti sa snad vypyta skor, aby si sa s takym velkym bruskom velmi nenatrapila, predsa len to je riadna zataz.. take zavazie nosit vsade so sebou 😒

winon no uzasne, som sa tesila vcera, ze sem nepojdem a nakoniec sme sa s muzikom aj chytili pri robeni vecere, tak sme obaja potom trucovali.. 😀 aj par slziciek som vyronila ,neznasam, ked sa hadame pre blbosti, ktore on nejako nepochopi alebo ja neviem, ako to nazvat, si domysli a mne je potom do revu, ked sa hadame, lebo sa skoro nikdy nehadame a ja sa neviem hadat 😀 to boli ale vety hehee uplne nepochopitelne, ale potom uz bolo dobre vecer 🙂

skreci praveze ani ja nie, nikdy som tusim nic nevyhrala, ak si pamatam.. iba v tescu sutazi za same jednotky nejake vhs asterixa a obelixa 😀

winona24
11. sep 2008

no skrecok nebolo mi vsetko jedno,keď mi to povedali... 😖 😖

claudinka
11. sep 2008

normalne som lezala v posteli a pozerali sme telku a aj ked som mala nutkanie nakuknut, ci niekto neporodil alebo co sa deje, udrzala som sa 😀 😀 to sebaovladanie je zazrak 😀

martinna78
11. sep 2008

Win rano som zazvonila s kabelou na 3-ťom o 8, spisal doktor nejake lajstre, asi o 9 mi dali klystír, sprcha, potom som sa mala prechádzať, potom monitor, a o 10.30 mi prepichli vodu, 10.50 začali prve riadne bolesti a 11.38 sa Sofi narodila, ja stastná, ze jaký super porod, ale potom doktor, ze nech sa netesim, ze sa mi rozpadla placenta a nechcelo to ist von, tak som musela do narkozy a robili mi kyretáz - uz som to tu pisala, tak sa nehnevajte, ze to zase opakujem

eweny
11. sep 2008

claudi, to sa stava..udobrovanie teda stalo za to? 🙂

claudinka
11. sep 2008

ew hehe my a sex? zblaznila si sa? 😀 😀 😀 😀

winona24
11. sep 2008

no claudi na knedľu parenú... 😀 😀 😀 😀 😀

z toho si nič nerob...my tiež riešime také blbosti a potom zbytočne vznikajú "hádky"...také smiešno tragikomické... 😅 😅 😅

claudinka
11. sep 2008

matus cize ked ti prepichnu plodovu vodu, musia prist kontrakcie? opakovanie je matka prirody 😉

claudinka
11. sep 2008

winon praveze my sme sa nechytili pre nic uz fuuuha hadam aj cez polroka, tak som kukala, co je vcera taky nervacik.. ale sam mu to bolo potom luto a bol dobry potom 😉 aj rezniky mi urobil a zemiakovu kasu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre