September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
18. sep 2008

no veru moc som sa nevyspala, ale hadam cez den dozeniem ak sa mi podari...tak sa len pekne sleduj teraz

martinna78
18. sep 2008

tak som myslela, ze mi vyvolavali, takze to uplne inak prebieha

evitkamalicka
18. sep 2008

mati hej chapem, ja tiez vobec neviem co mam cakat

martinna78
18. sep 2008

no som aj ja zvedava, ale stale si hovorim, ze nech ma to radsej chyti cez den, nerada by som v noci budila doktora 🙂

estella
18. sep 2008

ahojte tehulky....martinka no to prehananie moze znamenat bliziaci sa porod....aj som monu na izbe bola baba ktorej sa porod spustil takto prehananim....

a evit neboj aj u teba sa to rozbehne mna bolelo neznesitelne brusko 3dni pred porodom ale hlavne vecer cez den ani nie.....a kam ides ty rodit ked porodnicu v Sali zrusili....ides do NR?

klaudinka21
18. sep 2008

dobre ranko:O)))

evitkamalicka
18. sep 2008

estell do NR ee, to by muzik za mnou nemohol dojst, mal by to daleko a v robote konci o 17tej, tak kym by sa tam dotrepal a este navyse nerobi v Sali...budem rodit v Galante, tam robi manzel takze to moze hocikedy odbehnut a je to blizsie ako NR

evitkamalicka
18. sep 2008

klaudi servus 🙂

martinna78
18. sep 2008

Ahoj Estell, Klaudi 🙂

áno Estell, pripustam si aj taku variantu, ze by sa to mohlo uz pomalicky zacinat, no uvidime 😝

klaudinka21
18. sep 2008

aaaa estel ako sa mate? evit a ty co?

evitkamalicka
18. sep 2008

klaudi ja nic...a ty ako?

klaudinka21
18. sep 2008

mati asi som sa nkazila od teba 🙂 mam nejaky soplik a trosku sem tam pokaslem.... 😖 😀 😀
jaaaj zajtra poradna ale mu poviem ak mi nepichne na vyvolanie tak ho ani nepustim odo mna nikde!vcera sme boli v tescu a som myslela ze mi krize odidu, hruuza a okrem toho som tam bola tri krat curat co mala tlacila na mechur 😕

klaudinka21
18. sep 2008

evit hadaj? tiez nic...aj ked vcera to vyzeralo kadejako som citila taku cudnu bolest zo spodu na brusku a bolo to take chvilu to trvalo a apotom povolilo, no ale ked som si zacala mysliet ze je to ono tak to ako naschval prestalo...ja som sa vravim zmierila ze to bude vianocny darcek:O)))

evitkamalicka
18. sep 2008

klaudi ja tiez tvrdim ze do Vianoc casu dost 😀

estella
18. sep 2008

evit ano mas to blizsie ja len preto ze mali v NR vela porodov zo Sale....tak som si tam vtedy na teba hned spomenula ze ci aj ty porodis v NR...

martinka bola som na tom rovnako ako ty..prvy porod vyvolany tak som bola taky novacik lebo som nevedela ako sa to bude prirodzene rozbiehat...ale zistila som ked to uz bolo....

klaudi ahoj...mam sa dobre...chrustik spinka...cez den by v jednom kuse papal...ale v noci je zlaty...dnes v noci prespal vkuse 5hodin...potom som ho nakrmila a zasa potiehol 4hodinky...takze sa to da zvladnut....hlavne je aby som sa v noci aspon ako tak vyspala a potom ten den v pohode prezijem aj ked je na mne nacucnuty kazdu hodinku......a ty ako moja...kedy ides na to....co v poradni co ti povedali ze uz mas po termine...?

klaudinka21
18. sep 2008

ani ten caj nepomaha,ale asi prave naopak oddaluje to 😀 😀 co idete dnes porabat, to co ja? nudit sa a vybalit tasku do porodnice, idem radsej pokukat ci mam vsetko lebo mam taky pocit ze som nieco zabudla tak radsej kuknem 😎

evitkamalicka
18. sep 2008

estell teraz maju vsade naokolo vela porodov zo Sale, ale som uz pocula ze sa ma porodka v Sali na novo otvorit, ale kedy to je vo hviezdach

estella
18. sep 2008

evit ja ked so rodila bolo 7porodov a to je dost....a este aj v Zlatych Moravciach zrusili porodnicu tak aj od tial maju vela porodov....ale aj ked mnohi nadavaju na NR porodnicu ja nemozem povedat ani jedno zle slovo....vsetci boli strasne zlati a starali sa.... 🙂

klaudinka21
18. sep 2008

estel no ja uz mam po termine,takze zacinam prenasat na poradnu idem zajtra tak som zveava co mi povie zase mudre, v sobotu zase odchdza na nejake sustredenie doktor tak to nejako musim stihnut do piatku ,jeeej teda vlasne do zajtra..no vidis...akurat rozmyslam nad tym aka som krepa lebo som pokupila same malinke vecicky tu najmensiu velkost a teraz ak sa mi narodi vacsie babo tak sa asi obesim...keby som aspon mohla sadnut do auta a ist nieco pokupit este , ale mangel mi pre istotu zobral kluce od auta 😀 aby som nesla nikde 😅 hrozneee

klaudinka21
18. sep 2008

no baby u nas v BB mi doktor vravel ze za august tu bolo 90 porodov, pekne ciselko, a viem si predstavit ako to tam vyrezalo vsetko plne fuuha 😲 😅

estella
18. sep 2008

klaudi aj ja som musela pobalit vsetky malinke veci velkosti 56...lebo mu to bolo vsetko male...tak sme hned skocili na 62....
no dufam ze sa to u teba rozbehne aj bez vyvolavacky....mala by si vela vela chodit...u mna to zabralo a mozno aj preto v spojeni s homeo som mala taky super porod....aj mi porodna asistentka povedala ked som ho tak lahko porodila ze urcite som v tehotenstve vela chodila co je pravda.....

martinna78
18. sep 2008

Estell, verim aj ja, ze budem vediet, ze je to uz ono 😉 tak si bola v takej istej situacii ako ja 🙂
No krasne ti spinka Maximko, nech mu to vydrzi 🙂
Klaudi, tak uz aj ty si nachcipana, tak lezkaj, daj si medicinku, cajik 😉 ja uz sa citim lepsie, nadcha ustupuje, ale kasel este nie 😠

evitkamalicka
18. sep 2008

kocky prave mi dosla sms od Jasminky27...vcera sa jej narodil Lucasko sekciou, 3200g a 48cm, obaja su ok 😵

klaudinka21
18. sep 2008

ako ja beham, zo psom vkuse idem na prechadzky a pat krat za den a potom do mesta s mangelom davam si prechadzky aj upratujem doma co sa da a nic...nechcem dlho prensat lebo pridem o chrbat do kelu, maserka a budem mat problemy s chrbtom. no este to tak... 😖 😖 🙄 ...na 62? moje neervy no ja fakt budem musiet ist nieco pokupit este....

terezicka
18. sep 2008

Krásne ránko prajem aj ja 🙂 Ako sa máme?
Ja som túto noc viac prebdela ako prespala a to si predstavte že náš drobec bol hore len necelú hodinku 😕 A ja som zaspala až okolo 5 a o 6:30 som sa zobudila na budík, lebo Marek išiel do školy 😔
Inak ma zas fajne boleli kríže, potom začalo aj brucho a teraz to vyzerá tak že to bude pokračovať...Som bola aj vo vani, tak uvidíme ako to bude pokračovať 😝

martinna78
18. sep 2008

Jej, tak Jasminke gratulujeme, pozdravuj ju Evitka, tak nakoniec Lukasko? Mala chcela Sebastiana 🙂

terezicka
18. sep 2008

Jej takže ďalšia maminka pribudla? Super aj ja gratulujem Jasminke 🙂
A nataša ako? Vieme niečo nové o nej?

evitkamalicka
18. sep 2008

terez tak aj na teba to uz ide?

klaudinka21
18. sep 2008

mati noo, mangel mi tiez naordinoval ze mam lezat ale ked ja to nelubim len tak nemilobohu lezat v posteli 😠 😒

klaudinka21
18. sep 2008

jeej tak gratulujem k nasmu novemu prirastku 😀 😀 vela zdravicka prajem:O)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre