September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

terezicka
19. sep 2008

Jej Goga vitaj doma maminka a gratulujem k malému 🙂 Idem kuknúť aj ja fotky 🙂

evitkamalicka
19. sep 2008

terez tak ako, ziadne kontrakcie?

terezicka
19. sep 2008

Evit veru žiadne 😔 A ty ako?
Ale nejako som meditovala sama nad sebou alebo som mala rozhovor sama so sebou 😅 A vlastne som zistila že mi je už asi jedno kedy sa malá narodí, aj keď úprimne by som veľmi chcela aby to bolo čím skôr...Ale zas hlavne nech je zdravá a ona najlepšie vie kedy sa má vypýtať vonku odo mňa...A nebudem to ani nijako siliť, hoci myslím že ani doteraz som to nesilila...

evitkamalicka
19. sep 2008

terez ja nic, len maly sa tak strasne vyduva, ze mam pocit ze mi kazdu chvilu praskne brusko, take tlaky neskutocne

terezicka
19. sep 2008

Evit moja krpaňa to robila včera, celý deň som cítila jej nohy hore pod rebrami ako tam pobehujú 😀 Dnes je už ale kľudnejšia o dačo... 🙂

terezicka
19. sep 2008

Baby idem ja, Marek je už skoro domka tak som rada lebo celý deň byť sama je veru riadne na nervy 🙄 Zajtra idem ráno k našim a ja sa ozvem odtiaľ ak sa neudeje nič iné 😀 Len neviem kedy, lebo súrodencov veľa a kedy vyjde rad na mňa že môžem ísť na net to netuším 😀 Ale ak sa bude dačo so mnou diať, tak sa to dozviete od Mirky20 🙂 Ona vám dá isto vedieť...

lenka.pav
19. sep 2008

ahojte. tak som po sone. maly sa nastastie rozhodol moc nepribrat a ma 3725g - aj tak dost, nie? vsetko je v poriadku, aj prietoky robili a su ok...som zvedava, kedy to na mna pride, ze moze uz hocikedy. ale dnes sa citim ok - zeby ticho pred burkou?

evitkamalicka
19. sep 2008

leni servus, a uz sa otvaras?

lenka.pav
19. sep 2008

evit, tu nevysetruju odspodu...takze neviem 😒

evitkamalicka
19. sep 2008

leni ako to ze u vas nevysetruju od spodu? to je divne

martinna78
19. sep 2008

Cau Leni, no slusna vaha aj tak 😉 moj maly mal 1.9. 3500 g, tak sa nechavam prekvapit kolko to bude vo finale 😀 a super, ze vsetko v poriadku 🙂
a ako sa zotavuje Janka, vsetko o.k.?

lenka.pav
19. sep 2008

no, naposledy som bola na poradni pret troma tyzdnami, tam ma odspodu este vysetril a teraz chodim uz len do nemocky a tam to uz nerobia. proste cakaju na prirodu. a v den terminu robia pasy. dokonca ja chodim na to sono len kvoli cukrovke, inak by mi ani to nerobili

evitkamalicka
19. sep 2008

leni no tak to je zaujimave, tak ti neostava nic ine len cakat

lenka.pav
19. sep 2008

ahoj matka, vraj uz deticky moc ku koncu nepriberu, takze ani tvoj by uz moc nemal. a janka sa ma ok, ze malicka sa uz aj vie dobre prisat, janke sa mliecko zacalo tvorit. bola dnes na sone, tak je aj z gynekologickej stranky v poriadku a zajtra by uz mohli ist domov. len sa jej zle sedi - kvoli stehom 😉

martinna78
19. sep 2008

no dufajme Leni, ze to tak bude s tym priberanim 😉
tak super, ze sa Janka pekne zotavuje a aj malicka dobre papa, no s tym sedenim to este potrva, pamatam aj ja 😝

lenka.pav
19. sep 2008

jej manzel jej bol hned kupit kdesi v nemocnici v nejakom obchodiku vankus na sedenie a vraj to pomaha, ze je to fajn 😉

martinna78
19. sep 2008

pocula som aj ja nieco o nejakom rektalnom vankusi, zeby to bolo ono?

lenka.pav
19. sep 2008

dnes mi to povedal lekar na sone, ze by maly uz nemal do porodu pribrat, ze ku koncu uz deti nepriberu 😉

lenka.pav
19. sep 2008

urcite to bude ono, ale som bola prekvapena z ceny...okolo 500 sk... dost na tom zarabaju. ale na druhu stranu, ked to ma ulahcit zivot, tak preco nekupit

martinna78
19. sep 2008

Leni, ved sa nechame prekvapit, ake miery budu mat ti nasi valibuci, som zvedava ci moj tromfne sestricku 🙂

lenka.pav
19. sep 2008

tak to som zvedava aj ja 🙂

martinna78
19. sep 2008

zase to nie je az tak vela, ze si clovek ulavi trochu od bolesti, ked sa da, tak preco si nepomoct

evitkamalicka
19. sep 2008

uz je tu muzik, tak sa idem venovat, vecer este nakuknem

lenka.pav
19. sep 2008

presne. som zvedava na moj porod, ci bude taky v pohode ako sestrin (teda az na to krvacanie a zasivanie). a uz som zvedava aj na maleho, ako vyzera 😵 . ale akosi som to uz nechala na osud. ked to ma prist, tak to pride. uz sa nad tym nezamyslam, ze kedy to konecne pride...dufam, ze tie homeo a cajik mi pomozu - sak aj goga pisala, ze jej to asi pomohlo

lenka.pav
19. sep 2008

pa, evit

martinna78
19. sep 2008

a uz ti prisli tie homeo?
presne aj ja uz som zvedava na maleho, hlavne ci bude taky podobny jak Sofi ked sa narodila

ja nepijem ten cajik, lebo svagrina mi hovorila, ze tym si vyvolam skor porod a ja musim este tyzden vydrzat

lenka.pav
19. sep 2008

to hej, ked cakas na sofinkine narodeniny, tak to radsej nepi 😉 . homeo prisli vcera, tak uz dva dni ich beriem. som zvedava na ich ucinok 😉

martinna78
19. sep 2008

tak drzim palceky nech zaberu 😉
no som aj ja zvedava, ze co povies po porode, ale zatial baby tu co ich brali, tak si pochvalovali porod

lenka.pav
19. sep 2008

snad budem patrit medzi tie stastne, ktore budu na porod spominat v dobrom

martinna78
19. sep 2008

dufam, ze aj ja 😉 ze to bude take ako pri Sofinke, ale bez tych komplikacii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre