September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
19. sep 2008

neboj, urcite to dopadne dobre 😉

martinna78
19. sep 2008

ja sa ti zacinam viac a viac bat, sice mam dobry pocit z doktora, je velmi prijemny, dokonca este u mojho doktora, kde som chodievala do poradne tak ma to bolelo vzdy pri vysetreni a tento je taky jemny, ze normalne som skoro nic necitila, tak dufam, ze to dobre vsetko dopadne

skrecok
19. sep 2008

Ahojte 🙂 . Nic noveho tu nemame? Ozvala sa Klaudinka? 😕

Inak ja sa nejak nudim, doteraz som sa rozpravala s maminou a manzelik je v robotke.

martinna78
19. sep 2008

ahojky skreci, aj ja prave rozmyslam nad Klaudinkou, ze mozno to uz ma aj za sebou, este nemame ziadne spravy od nej
a aj Eweny a Ollako su uz v nemocke, tak som aj na ne zvedava

martinna78
19. sep 2008

a unudena som aj ja, ved som stale doma, poobede ma chytila trochu upratovacia mania, tak som riadila 😝

martinna78
19. sep 2008

esteze mame toho kona, ze sa mozme "porozpravat" 😀 😀 😀

vejinka
19. sep 2008

ahojte kocky mam chvilku cas tak reku idem vas kuk

martinna78
19. sep 2008

cau Veji, pekne od teba 🙂
co robka Erik, spinka?

skrecok
19. sep 2008

Matka, veru aspon ze mame toho konika. V telke nic nie je...
Inac som nachvilu odbehla...a uz som tu.

skrecok
19. sep 2008

Viem, ze Ollako a Eweny su v nemocke, mozno uz cez vikend porodia 😝 .

skrecok
19. sep 2008

Matka, mas odsavacku mlieka? Ak ano, aku? Ja sice este nemam, ale uvazujem nad Avent ISIS a Chicco one hand.

martinna78
19. sep 2008

juj mna ti nejak nic nebavi, uz som asi dlho zavreta doma, ked som bola aj taka chorlava, tak som nikam nemohla a uz ani pre Sofi si nechodim, lebo je to dost pre mna peso, som isla vcera len na postu tak 10 minut peso a som mala dost 😝 este aj do takeho kopceka, no som riadne odfukovala

martinna78
19. sep 2008

ano mam jednu taku obycajnu, no mala mi jedna pani cez mimibazar priniest z Anglicka Avent isis za 1400 novu, ale ze nezohnala, tak priniesla taku neznackovu a boli k nej aj flasky aj dudlik, tak som si ju nakoniec zobrala za 800 sk vsetko cela sada, ale stale mi to nedalo pokoj, lebo velmi som chcela Avent, kedze mam aj flasky, tak zrovna dnes som objednala, tiez cez mimibazar uplne novu Avent isis- este je zabalena a su k nej aj tampony do podprdy za 1400

skrecok
19. sep 2008

Ani ja takmer nikam nechodim, len som doma zavreta...Jedine chodim iba s niekym (bud s manzelom alebo s maminou) a to max.2 krat do tyzdna, ale aj tak uz nevladzem.
Sranda bola, ze v sobotu bola velka zabava v BA a pytali sa ma ci aj ja pojdem s manzelom... 😕 No, tie ktore neboli tehotne a kamarati zo skoly nepochopili preco som nesla... 😒

martinna78
19. sep 2008

ved uz to nejak vydrzime doma, aj tak clovek tak nevladze a fakt to moze hocikedy prist na nas

skrecok
19. sep 2008

Ja praveze uvazujem nad Avent ISIS + 2 flase 125ml a stoji to 2171,- (tu znacku mi vrelo odporuca kamaratka). Len ta cena ma trosku trapi, co ak pouzijem len par krat a potom co? A Chicco one hand je lacnejsi 1424,- (je tam jedna 150ml flasa), ale takmer nikto nema s tou odsavackou skusenosti.

bubadlo27
19. sep 2008

ahojte,
vidim ze riesite odsavacky 😉
ja som pri malej mala canpol, ale bola na prd. teda nevydrzala mi dlho/ mangel ju kupil z nutnosti, len v TT inu nemali/ teraz som chcela tiez Avent, ale tiez neviem kolko budem kojit a odsavat tak som si pozicala od kamosky chicco, a vyzera uplne ako avent, dokonca tam pasuje aj origos aventova flasa. 😉
kamoska hovorila ze ju pouzivala takmer denne skoro 4 mesiace a nic jej nie je 😉

skrecok ja som na nete nasla Aventovu novu za celkom slusnu cenu, kuk, ak ti to pomoze

http://www.docsimon.sk/tovar/avent-odsavacka-ma...

mati, za super cenu si ju kupila 🙂

martinna78
19. sep 2008

ved to ze Avent je asi č.1 čo sa týka odsávačiek, a fakt clovek nevie, kolko ju pouzije, ale verme, ze nam dobre a dlho posluzi.
ja som mala pri Sofinke pozicanu medelu i ked som pol roka kojila, malo som ju vyuzivala, iba na zaciatku na rozbehnutie mliecka som pouzivala, lebo ja som po mesiaci kojila len z jedneho a to sofi vzdy vyprazdnila, takze nebolo čo odsavat.
Dufam, ze teraz budem pekne z oboch a čo najdlhsie 🙂

martinna78
19. sep 2008

ahoj bubadlo 🙂

áno aj ja sa tesim, ze nova za taku super cenu, no stale mi to nedalo pokoj, ze mam obycajnu, velmi som chcela avent, tak sa mi dnes postastilo 🙂

martinna78
19. sep 2008

no skreci, toto je este lepsia cena co ti bubadlo nasla a su tam aj tie flasky 😉

bubadlo27
19. sep 2008

mati, inak ze vraj aj medela je OK, a este lepsia je ta elekricka medela, ale nemam s nou skusenosti tak neviem a nove som kupovat uz nechcela, lebo neviem co bude, ak bude treba tak potom kupim 🙂

inak ako sa mame a citime, ja som bola vcera na poradni a ked neporodim do stvrtka, tak pojdem na vyvolavacku, tak uz by som to chcela mat za sebou 🙂

martinna78
19. sep 2008

ja mam poradnu v pondelok, tak som velmi zvedava, ako to so mnou vyzera
ja nemam ani poslickov, nic, ziadne tvrdnutie brucha, prvy porod som mala vyvolavany a obavam sa, ze aj tento druhy asi bude,no ved uvidime

inac bubadlo obdivujem ta, budes to mat asi trosku narocnejsie pri detickach, ale potom ti to vynahradia a pekne sa budu spolu hravat, budu rovesnici

bubadlo27
19. sep 2008

no ja som uz dnes v noci mala take bolesti, som sa prechadzala a tak presli, a cez den len sem tam, tak sa to ukludnilo 😒
a brucho tvrdne skoro kazdu hodinu, ale len na chvilu, tak dufam ze este do stvrtka vydrzime 🙂

mati, ja sa uz aj troska bojim, mala sice uz beha a robi neporiadok, je aj dost rozumna a sikovna, no ale poviem pravdu ze si to este neviem celkom predstavit, hlavne ako ich zosuladit, aby neboli hladne, lebo malu krmim lyzickou a maleho ked budem pri tom kojit, bude sranda 😀
asi toho sa najviac bojim, ale muz bude prve dva tyzdne doma, tak si najdeme hadam nejaky stereotyp 🙂

skrecok
19. sep 2008

Ahoj Bubadlo, super a dakujem za net. 😉 Ulozim si to...takze sa rozhodnem ked budem po porode.

Martinka, som rada, ze sa ti podarilo zohnat uplne novu odsavacku 🙂 .

martinna78
19. sep 2008

áno baby su take sikulky 😉
no dolezite je nabehnut na dobry a spravny rezim, tak drzim palceky, nech sa to podari, zaciatky budu urcite tazke, aj sil bude menej, ale casom sa to vsetko dostane do dobrych kolaji
a Sofinku mas este v kociku asi, ze? budes mat nejaky dvojickovsky?

martinna78
19. sep 2008

dik skreci, aj ja sa velmi tesim 😉 hlavne aby dobre dorazila 😉 hned som to aj zaplatila, takze buduci tyzden mi ju posle

bubadlo27
19. sep 2008

mati, uz mam dvojickovsky 😉 , akurat vcera dosiel z nemecka, mam aj v albume 😉
len este musim doriesir vytah, lebo je to katastrofa u nas 🙂

dufam ze sa nam podari vsetko s tym rezimom, no uvidime, vela bude zavisiet aj od toho , aky bude maly 🙂

lenka.pav
19. sep 2008

som spat, musela som si trosku lahnut, unava ma premohla. som velmi zvedava na eweny a ollako, co s nimi robia...mali by sa ozvat, lebo umriem od zvedavosti.
co sa tyka odsavaciek, kupila som si medelu rucnu, dufam, ze budem spokojna

lenka.pav
19. sep 2008

bubadlo, ten kocik vyzera super. esteze aspon nemci myslia na to, ze aj maminy malych deticiek budu mat dalsie male mimco 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre