September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

claudinka
23. sep 2008

evicka a on tam robieva stale? 😕 ci chodi na tyzdnovky ci ako to mate?

majkes
23. sep 2008

Zdravím vás všetky,no špeciálne Evičku.Ja síce nie som septembrovka,som novembrovka,ale snád mi odpustíte.Tak tu sa túlaš,Evi? Dúfam že si v pohode.Ozvi sa. Všetkým vám držím palce a samozrejme aj vašim miminkám.Ahojky,Maja

evicka1
23. sep 2008

nie claudi...mi zijeme v cr ale chcela som rodit doma...trosku pri mamicke a tak. on je rodily prazak 😀
majkes: no cauky...

claudinka
23. sep 2008

evicka jaaj uz chapem.. a kedy potom ides domov naspat? nejsu v prahe lepsie porodnice?

majkes 😉 uz sa to aj tebe blizi 😉

evitkamalicka
23. sep 2008

idem ja do postele, rano skoro vstavam do poradne, tak na mna myslite...dobru nocku

claudinka
23. sep 2008

matuska to ma tiez za sebou huraaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

claudinka
23. sep 2008

martinkina sms:
Mili priatelia a znami, tak uz som medzi vami. Volam sa Maxim, moje miery su 4450 gramov a 53 cm. Narodil som sa dnes o 20.03 hod. Uz teraz sa na vas moc tesim.

bubadlo27
23. sep 2008

jej, martinka gratulujeme 🙂

andrea229
23. sep 2008

ahojte.....dlho som tu nebola,to viete tri deti ma naplno zamestnavajú 🙂 gratulujem mamičkám,ktoré to už majú za sebou a budúcim držím palce....

jurocko
24. sep 2008

jeej gratulujem zo srdca martinke a klaudinke a vela zdraavička a lasky a vela mliečka

evitkamalicka
24. sep 2008

ahojte...tak sme doma z poradne a konecne sa aj u nas nieco zacina diat, som otvorena na 2cm, krcok uplne spotrebovany a dr. sa so mnou vo dverach lucil s tym, ze ak nahodou do tyzdna neporodim, tak sa o tyzden vidime...a zas som mala blby tlak, tak mi hned zobrali aj krv na predoperacne ak by nahodou bolo treba cisarsky

evitkamalicka
24. sep 2008

martinka gratulujem 😵

silwietta
24. sep 2008

martinka gratulujem, Maxim je ozaj valibuk 😉

evicka1
24. sep 2008

dobre ranko. martinke velka gratulace...ci pana tie deticky su ale valibuci 😀
evit:no vidis aka som ja dobra vestica??? mas to presne tak ako ja..teraz uz len cakat ktora bude skor... ale ja tajne verim, ze ja 😅

evitkamalicka
24. sep 2008

silwi ahojky

evi, som taka rada ze sa konecne nieco pohlo, tak uz nam neostava nic ine len cakat, ale ma to teraz dost boli jak sa vo mne dr. rypal

claudinka
24. sep 2008

evit oni tomu asi vzdy tym rypanim napomahaju, nie?

evitkamalicka
24. sep 2008

claudi ja neviem, ale je to neprijemne...dnes vecer este dame sexik a snad to zaberie

claudinka
24. sep 2008

ja viem, ja som tiez vzdy po porsdni mala dost..
tak drzim palce, snad este stihas 😉

slavica2
24. sep 2008

jeej gratulujem klaudinke martinke 🙂

claudinka
24. sep 2008

slavic aj eweny vcera porodila 😉

vejinka
24. sep 2008

jeeeeeeeeeej ale sa to rozbieha zasa...gratulujem moc kockam a nech sa drzia 😉

claudinka
24. sep 2008

klobuk dole Matke, si predstavte takeho valibuka prirodzene porodit.. tak to je silaaa 😀

vejinka
24. sep 2008

no to ano...to sa neda porovnat s mojim "skvrnatom" teraz mame okolo 3400g

vejinka
24. sep 2008

evit...super vyzera to ze si dalsia v poradi...ono ked si uz otvorena to pojde rychlo..teda ja si to len myslim 😅

claudinka
24. sep 2008

evutus ja som bola na 4 cm a neveril, ze este tyzden vydrzim 😀 ale tebe to prajem, smelo do toho!!!
kto to vlastne este ostal? evicka1, ewulqa, evitka, terezicka, skrecok

andreao
24. sep 2008

Ahojte, gratulujem dalsim maminam.........
Ewit super, len tak dalej.

euffra
24. sep 2008

ahojte, tak ja tu este zostavam, bola som rano na vysetreni, cs stale tri, babatku sa este nechce von, uz ma 3,5 kg, plodovej vody este dost aj prietoky ok, aj placenta, tak to este nechavame na prirodu, netreba vyvolavat, v piatok opat kontrola. pre istotu mi robili aj ekg aj krvne testy ak by sa nepodarilo take velke babo prirodzene porodit, budem mat nakoniec riadneho janosika 🙂

claudinka
24. sep 2008

babulky, ak mate cas, pustite si stv2, ide dalsia cast tej Odysei zivota..
hlavne tehulkyyyyyyyyyyyyyyyyyy rychlo rychlo rychlo

claudinka
24. sep 2008

euffra neviem, ci prekonas eweny alebo martinku, tie vcera hodili poriadne rekordy 😀
pusti si stv2 😝 😀

vejinka
24. sep 2008

co sa deje? co davaju na stv2???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre