September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

claudinka
26. sep 2008

ako vidim, o chvilku budeme vsetkyyy do jednej v teme babatka 😀 ale budem rada spominat na tuto temu fnuk 😉

vejinka
26. sep 2008

veru..sprevadzala nas cele tehotenstvo 😒 😔

vejinka
27. sep 2008

ejha..kde ste sa vsetky podeli??? dufam ze rodite inak vam tuto absenciu neuznam 😀

terezicka
27. sep 2008

Krásne ránko, ja som prišla len na skok sa ukázať že noc bola v pohode, čiže pôrod zatiaľ nehrozí...Tak sa ešte ideme s Marekom tešiť jeden z druhého a užívať sí víkend a to že Marek je doma a nemá službu 🙂

vejinka
27. sep 2008

terez dnes by sa ti to hodilo ked je marek doma...budem drzat palce aby sa ti to rozbehlo 😵

bubinko83
27. sep 2008

Dobre ranko,
veji a ty si prečo šla cisarskym?

vejinka
27. sep 2008

bubi ahoj...no lebo bol KP otoceny zadockom dole

vejinka
27. sep 2008

v pripade keby to bolo dievca este sa to da porodit aj normlane..ale pri chlapcovi neriskuju koli pohlavym organom

bubinko83
27. sep 2008

aha,idem ešte lahnut nachvilu,otrasnu noc mam za sebou,každu hodinu hore 😖 🙄
pa pa zatim

vejinka
27. sep 2008

pa moja..a vyspi sa do ruzova 😵

terezicka
27. sep 2008

Veji Marek bude doma do piatku, teda v piatok ráno ide do roboty...Ale už som sa rozhodla že to nechám úplne na malé že čo spraví...Hoci Marek je teraz viac nervózny ako ja, to sa musí priznať...Aj teraz prišiel za mnou s nápadom, že sa ide orať na pole, tak aby som išla aj ja že sa kus povozím a možno malé posunieme nižšie a hneď bude pôrod 😅

jurocko
27. sep 2008

prajem ti terezicka nech ti to rychlo zbehne a nech mas babetko pri sebe aby ste sa uz mohli tešit,nove mamicky nie su ziadne?

ja som dnes velmi unavena,neviem ako dnes upracem byt,tatik je nas na brigade u babičky,a pride večer,len by som spala a spala... 🙄 😵 😨 😨 😨 😨

tak vam prajem krasny vykend,papa 😵 😵

claudinka
27. sep 2008

terezi tak snad sa uz malinka umudri 😉 drzim silno palceky

jurocko
27. sep 2008

cau cladinka,čo robis? 😝

jurocko
27. sep 2008

dobre idem pozriet na maleho lebo je ticho či zaspal či iba lezi,papa 😲

claudinka
27. sep 2008

jurocko 😉 zaspal ci iba lezi?

evus
27. sep 2008

babulky ahojte,idem sa vas opytat,sa mi zda,ze ste tu uz o tom pisali,ale nechce sa mi to hladat...davate drobcom pit aj cajik?lebo ten moj by stale len na cice visel a nema problem vypit ani cajik medzi kojenim...len neviem,ci mu ho v pohode mozem davat,lebo pri dcerke sme caj vobec nedavali a ani ho nechcela.

bubinko83
27. sep 2008

evus,ja davam už dlho.Aj ked moj maly je starši,ale viem že na porodnici davali tiež čajik.Ja davam bud feniklovy alebo taky slaby čierny.Podla toho ako sme na tom s bruškom. 😉

evus
27. sep 2008

bubinko,ja davam tiez feniklovy,maly sa potom aj lepsie vykaka a sa mi zda,ze je po nom aj spokojnejsi...

bubinko83
27. sep 2008

evuš,aj ja som sa čajiku bala,ale ten len vycika a nezasyti ho,takže možeš kludne davat.Ja mam radšej ten čierny,lebo sa mi zda že feniklovy maleho prehana 😖

natasa8
27. sep 2008

ahojte tehulky.... tak prisla som vas pozriet, co je s vami a ci uz aj nahodou tato tema nie je zatvorena...
Ale vidim, ze babatka si este davaju nacas... no do konca septembra to snad stihnu.... velmi vam to zelam! 😉

Terezicka.... no vasa mala s vami teda riadne vybabrala! Aspon ste mali taku malu generalku, aby ste to potom lepsie a rychlejsie zvladli 😉 😉

Moj muzik isiel dnes na svadbu, ale prisla ku mne moja mama a ta sa o mna stara 😅 Normalne som jej prichystala taaaaaaku kopu zehlenia.... To je hrozne co mala stihla vsetko zaspinit odkedy je doma 🙂

claudinka
27. sep 2008

natasi a donesie aspon zakusky? juuj ale by som si hned dala cely tanier 😀
ja vzdy naplnim len polku pracky.. 😒

tehulka4
autor
27. sep 2008

caute kocky, presne tak aj ja davam ten cajik fenyklovy..nezasiti ale trochu oklame..a maly po nom iba cika a v porodnici ho u nas davali normalne, a vraj je lepsi ked je teply, ale mojmu malemu je to v podstate jedno..

tehulka4
autor
27. sep 2008

inak som ja ale nevychovana, aspon dobry den sa praje...konecne mam chvilku casu aj na vas...teda dufam...vcera bol maly zly akoc ert, tak dufam ze dnes si to bude chciet vyzehlit a bude sladky ako med..

claudinka
27. sep 2008

tehulik zly ako cert? co nechcel hajat? si zmen v pase, ze uz mas to svoje vytuzene slniecko 😀 nieze budes mat.. feniklovy cajik hovorite? ja nedavam mojmu nic okrem mliecka.. naco je to dobre davat mu pit aj nieco ine?

terezicka
27. sep 2008

Nataši no veru malá sa s nami zahrala riadnu hru 😀 Ale vravím že aspoň viem ako vyzerajú tie riadne kontrakcie, hoci postupne pri pôrode budú ešte asi silnejšie ako som ja mala teraz.Ale viem aspoň zhruba čo ma čaká 😝
Claudinka mne sa akurát pečie maková štrúdľa, dáš si?

vejinka
27. sep 2008

juuuj dala by som si strudlu ale nie makovu..maku sa bojim pre istotu ho nejem

krasulka
27. sep 2008

caute maminky, ja len ci neviete co je s evitkou neozvala sa dnes ani sem ani do nasej temy, kde nakukne kazdy den ako je na tom, tak reku ci nemate informacie ci uz nerodi 🙂

Inak gratulujem vsetkym maminkam, mate krasne babetka a vzdy sledujem ako tu pekne rodite jedna po druhej a obdivujem vas ze ste s bruskami zvladli tie horucavi v lete..ja nastastie budem rodit vo februari, tak sa tym teplotam vyhnem 🙂

evitkamalicka
27. sep 2008

este nerodime 😉

natasa8
27. sep 2008

terezicka... no ja som mala hrozne silne kontrakcie v den porodu hned rano o 6, ale boli nepravidelne a ja som si myslela ze su to len poslickovia. Od zufalstva som sama doma plakala, lebo ta bolest sa pomaly nedala vydrzat.
Nakoniec som isla do porodnice poobede okolo 4 hod, a tie kontrakcie vobec neboli silnejsie, ale boli aspon ako/tak pravidelne. Aj tak som si myslela ze ma poslu domov, ze to nic nie je 😅 No a o deviatej som uz mala Katku narodenu 🙂
A tie moje kontrakcie nejak nesilneli... cely den boli takmer rovnako silne. A uplne pravidelne neboli ani pri faze tlacenia 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre