September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

claudinka
7. sep 2008

winon som na to Cunovo uplne zabudla.. ja nemam sajnu.. kedze muzik buntosil uz od siedmej a teraz akurat mi tu odfukuje, asi budeme relaxovat cely den alebo uvidime, co by sme vymysleli.. som chcela ist do prezidentskej zahrady len tak kuknut, strasne to tam mam rada 🙂

winona24
7. sep 2008

no Claudi priznám sa,že tam som ešte nikdy nebola...a to som v BA už cca 6 rokov... 😒 😒 😒

priznám sa,že mne sa do toho Čunova nechce moc ísť...uvidíme čo povie starý... 😀 😀 😀

claudinka
7. sep 2008

winon treba tam ist pozriet 😉 ja som tam bola uz strasne daaavno, ale viem, ze sa mi tam pacilo.. a ked som bola mala, sme tam chodili s mamou na Den deti a tak a vzdy tam bolo pekne, ale teraz to tam cele prerobili, no teraz, neviem pred kolkymi rokmi 😀 a je tam pekne 😀

do toho Cunova ani mne velmi.. 😒

winona24
7. sep 2008

pôjdem potom s malou na prechádzku... 😀 😀

oooo mňa nejako začína fest bolieť brucho.... ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖

claudinka
7. sep 2008

winon uuuplne som vedela, neviem preco, ze mi toto odpovies 😉 nejakeho tucha som mala, lebo som tiez chcela napisat, ze potom s kocikmi tam pojdeme, ze tam je klud a idealne pre malinkych 😀
fest? zeby poslickovia???

winona24
7. sep 2008

no však čo iné nás môže napadnúť????maminky... 😀 😀 😀

no,ale poriadny poslíčkovia.....aj malá sa krúti ako divoch.... 😖 😖 😖

ollako
7. sep 2008

Ahojte baby, dlho som sa tu neukazala, ja som este cela.Asi predminulu noc som myslela, ze hadam to uz na mna ide, ale nejako to preslo a od vtedy nic. Baby ake mate cervix skore?

claudinka
7. sep 2008

ollako ahojky 😉 vela bab tu ma este 0 a niektore su na tom lepsie 😉 ja mam CS 8 a ty?

winon sak uz bolo nacase, nie? 😀 😀

ollako
7. sep 2008

Ahoj claudi ja mam CS 4 😒 , tak to asi budem prenasat, velmi sa mi nechce. Uz mam toho dost 😝

Ty mas uz 8? tak to uz asi nebude dlho trvat.

cemi
7. sep 2008

ahojte 🙂 mna doktor neprehliadol naposledy, takze neviem ake mam csko. v stredu idem na sono, tak som zvedava. ale maly zmenil polohu, pretoze uz mi KONECNE netlaci na nerv a lonovu kost, takze mozem normalne chodit.

claudinka
7. sep 2008

cemi tak aspon nieco pozitivne, hovoris? 😉 ako sa citis? Hanka poslucha?

ollako mna tu uz vsetky videli, ako rodim v stredu a furt nic, furt som cela.. vo stvrtok rano na poradni mi povedal, ze uz mam polovicu za sebou, ze som na 4 cm otvorena a CS 8 a pochybuje, ze vydrzim do dalsej poradne.. a v ten den mi odisla aj hlienova zatka, tak som to cakala a furt nic a nic..

winona24
7. sep 2008

claudi no bolo by to fajn,keby už.... 😀 😀 😀 😀 😀

cemi
7. sep 2008

claudi dnes som uplne v pohode, doobedu sme boli kuknut kone, hanka ich totiz zboznuje a este aj v meste na zmrzku. inak ona sa teraz dostava do najhorsieho obdobia, strasne je vzdorovita a vsetko musi byt po jej. ale to nevadi, to tak musi byt 🙂
claudi podla toho co pises to vyzera u teba na lahky porod. chces aj epiduralku?

claudinka
7. sep 2008

ci vsetky tipovali, ze vo stvrtok porodim vecer alebo v noci 🙂 nie v stredu.. preklep 😀

claudinka
7. sep 2008

winon nemboj ty nic 😉 😉 klimu mas pustenu?

cemi teraz sa dostava do najhorsieho obdobia? to si teda super nacasovala 😀 len co je pravda..
zaplatenu epiduralku mam, ale neviem, ci mi ju vobec stihnu pichnut, ked sa picha pri 4 - 5 cm, nie?

cemi
7. sep 2008

neviem claudi ako to je s normalnym porodom, ale ja by som si ju na tvojom mieste nedala.
no...my sme si to nenacasovali, to sa stalo neplanovane 😵

winona24
7. sep 2008

nebojím...ja už skôr teším... 😝 😝 😝

nie,nemám pustenú...zatiaľ nieje taky hic... 🙂 🙂

claudinka
7. sep 2008

cemi hlavne, ze je to v poriadku a ze sa teraz tesite 😉 preco by si si nedala? je tam moznost, ze ho nezvladnem vytlacit, vsak? ci iny dovod? a je to normalne, ze som uz na 4 cm otvorena a stale nic necitim? ziadni poslickovia, tvrdnutie bruska ani nic..?

claudinka
7. sep 2008

winon teraz kedy mas kontrolu?

cemi
7. sep 2008

mozno je to tym ze ja musim mat cisarske a mam zlu skusenost so spinalnou anesteziou. ja som ta takyto co najprirodzenejsi porod. aj ked sa mi to lahko hovori, lebo viem ze take mat nikdy nebudem. ale aj baby co rodili bez epiduralky, hovorili, ze jasne ze to strasne bolelo, ale skratka to prezili 😉 a poznam aj take co pri prvom mali epi a pri druhom uz nechceli. ty si podla mna uz "pekne pripravena" tak naco. claudi to mas velke stastie ze ti to prebehlo tak bez problemov, bud rada 🙂

cemi
7. sep 2008

pisem jak madar, sory..

claudinka
7. sep 2008

cemi a je to normalne teda.. lebo sa bojim, ze som uz viac a viac otvorena a ani o tom neviem.. a kym pribehne muzik z prace pre mna a vybehneme do nemocky, taka polhodka to urcite bude, ak nie hodka.. tak len z toho mam trosku stresy 😒

claudinka
7. sep 2008

strasne sa mi pusta inak kolostrum v poslednych dnoch.. dnes od rana stale tecie z praveho a vcera z laveho prsnika 😎 a to asi po mesiaci ci po dvoch sa mi zase spusta.. od stvrtka sa mi casto 😝

winona24
7. sep 2008

claudi v stredu...plus zajtra ten uzv...

claudinka
7. sep 2008

winon som zvedava, co ti povedia..

winona24
7. sep 2008

to som zvedavá aj ja.... 😒 😒 😒 😒

claudinka
7. sep 2008

uz musime nejako vydrzat, nic ine nam neostava.. mne ani tak to cakanie velmi nevadi, kedze mam do prveho stanoveneho terminu este 10 dni, len skor chcem, aby bol vtedy mangelik doma, ked to uz na mna pride.. a najlepsie by to bolo v noci 😀 nie som velmi narocna, vsak nie? 😉

claudinka
7. sep 2008

dnes tu tusim nikto cely den nie je, vsetky si uzivate krasnu nedelu vyletikmi? 😎

winona24
7. sep 2008

no dobre si si to vymyslela...ja by som bola tiež najradšej,keby to prišli na mňa vtedy,keď bude Milan doma...ako čakať,kedy dofrčí z roboty...a strachovať sa,aby sa mu niečo po ceste nestalo

claudinka
7. sep 2008

vsak to.. juuj tak sa nudiiiiiiiiiiiiiiiim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre