September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

winona24
8. sep 2008

mary ani mne ešte neprišla...že vraj chodí po 20.tom v mesiaci...ja som na materskej od 14.7 a stále mi neprišla...

asi idem poslať mail nášmu účtovníkovi vo firme,že kde soudruzi z NDR udelali chybu alebo je to "normal" 😠 😠

evitkamalicka
8. sep 2008

mala som zo vcera kuraci reznik a zemiacky a jablckovy kompotik

claudinka
8. sep 2008

skreci urcite tam zavolaj, sak to si uz mala dostat..

claudinka
8. sep 2008

evitus mnami 😉

claudinka
8. sep 2008

alebo ti to mozno pride az po narodeni, ci nie?

skrecok
8. sep 2008

Claudi, vysavat? To si myslis vazne v tomto stadiu? 😕

miriam24
8. sep 2008

mary ... no ved preto by som rada rodila dnes aj datum sa mi paci 08/09/08 😉 a ked nie dnes tak potom mi to je jedno kedy aj ked moj drahy chce aby pockalo do 3.10 lebo to ma on narodky ...

Skreki ja som na materskej od 11.8 a rozhodnutie zo socialky mi prislo len pred par dnami ... teda ten vymer ze na kolko korun mam narok/na den ...

claudinka
8. sep 2008

skreci 😀 to mam za pat minut.. my mame len jedenizbovy byt 😉 mangelik vysaval vcera.. ale treba to po nom este trosku dotiahnut 😀 😀

mary99
8. sep 2008

skreci ake rozhodnutie od socialky o tom nic neviem ☹ ja som od 6.8.

claudinka
8. sep 2008

mne prislo rozhodnutie zo socialky asi pred mesiacom..

miriam24
8. sep 2008

Claudi ... v prsnikoch jej nasli nejake vyrastky ci co ... nic vazne ale jeden cas bola dost vydesena ci to nie je nieco vazne ... ale teraz v mojom okoli je dost zien co s tym maju problemy ... nic zhubne ale musi to ist von ..

a len tak pre info ... ze doktorka jej povedala ze si treba davat aj pozor na podprseny resp. ked niekedy `vyliezaju` kostice von ... ze ak to zena odignoruje tak to casom moze sposobit to ze sa ti vytvoria taketo hrudky ktore mozu robit sarapatu ...

claudinka
8. sep 2008

ale zase u mna nemuseli nic ratat, kedze nemam narok na matersku, tak pravdepodobne preto mi to prislo tak skoro..

mary99
8. sep 2008

claudi ako ti mohlo dojst pred mesiacom ked si na materskej od 6.8. ako ja 😠

claudinka
8. sep 2008

mirus tak hlavne, ze to bude v poriadku potom.. pre klud duse..

claudinka
8. sep 2008

no doslo 😀

barbiek
8. sep 2008

ahojte kocky, niake nove babetka?

mary99
8. sep 2008

claudi co blbnes kazda zena ma narok na matersku ty ako studentka a nepracujuca mas narok na tu najnizsiu davku si myslim

winona24
8. sep 2008

no tak to ja už začínam mať naozaj nervy,že čo riešia s mojou materskou....sakra... 😠 😠 😠 😠

miriam24
8. sep 2008

Claudi ... to hej ... ale uz som si ju doberala ze vsetko zle je na nieco dobre ... ze si nemusi zbytocne koli mne brat dovolenu aby mi pomohla s mimcom kedze bude na par tyzdnov PN ... lebo ona sa uz pochovavala ale ja som zasa taka ze nerobim zbytocne paniku a na vsetko sa snazim pozerat pozitivne a s optimizmom ... takze pri mne nebude mat cas sa nejako lutovat ... pekne sa bude starat o svoje prve vnucatko a hotovo ... 😉

mary99
8. sep 2008

aj barbiek ty nam skor poradis kedy ti prisla 1 materska nepamatas si?

winona24
8. sep 2008

no mary má pravdu claudi....ako to,že by si nemala mať nárok na materskú?? 😲 😲

evitkamalicka
8. sep 2008

mary to nie je pravda, studentky a nezamestnane nemaju narok na MD, iba na rodicovsky prispevok...ja som nezamestnana od januara, do augusta som brala podporu a tiez nemam narok na matersku ani na jediny halier

claudinka
8. sep 2008

mary heheee tak to asi len snivas 😀 😀 studentkam neplati stat nemocenske poistenie od roku 2004, ibaze by som si sama 270 dni pred porodom platila..

mirus no tak to teda naozaj super vymakla v dobrom, ze prave teraz.. super 😉

skrecok
8. sep 2008

Claudi, ja by som sa bala vysavat, lebo mame koberec plny chlpov od psa a to by trvalo 😖 .

Mary, to asi zalezi kedy si dala ziadost o materske zamestnavatelovi a oni do socialky...Ja si myslim, ze oni to poslali najskor az 25.8. (kvoli tomu, ze ekonomka mala este dovolenku) a to este potrva. ☹

barbiek
8. sep 2008

mary to si teda nepamatam 😒 , ja tiez nemam pri druhom dietatku narok na matersku lebo som nepracovala minimlane pol roka len na rodicovsky

winona24
8. sep 2008

to vážne baby??? no sakra...to som nevedela....skvelý sociálny systém.... 😒 😒 😒

evitkamalicka
8. sep 2008

winon a to som do toho januara vkuse robila, takze tak

claudinka
8. sep 2008

evitus uzasny system, vsak? 😀 zda sa mi to na hlavu, malo by to byt prave naopak podla mna 😀 😀

evitkamalicka
8. sep 2008

claudi presne tak, je to na hlavu postavene

claudinka
8. sep 2008

skreci vsak to, ze u mna to trva vazne do piatich minutiek.. a ziadne chlpy od psa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre