September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
10. sep 2008

idem rychlo urobit manzelovi zemlicky do nocnej a potom pridem

tehulka4
autor
10. sep 2008

caute kocky...nahodou sa jurocko neozvala nikomu??? vieme nieco o nej???

skrecok
10. sep 2008

Ahoj tehuli, nic este nevieme 😒 .

tehulka4
autor
10. sep 2008

ahojky skreki...no asponze tak...uz som jej dnes pisala dve sms..sa normalne neviem dockat... 😀

skrecok
10. sep 2008

😀 si ale netrpezliva. Urcite sa niekomu ozve ked bude mat uspesne za sebou.

skrecok
10. sep 2008

Inak ako sa mas? Priznaky bliziaceho sa porodu? 😝

lenka.pav
10. sep 2008

som spat. zas som sama. no nevadi, uz dlho nebudem, ked sa maly narodi. to si potom asi aj budem niekedy priat byt sama 😉

tehulka4
autor
10. sep 2008

skreki, priznaky zatial ani nie su..teda úpokial myslis ten stres a to sialenstvo okolo toho..neviem ci mi to este nejak nedochadza alebo som s tym az taka vyrovnana, ale som uuplne v pohode..akurat na tie zazivacie problemy, a bolesti klbov, noh a vsetkeho suvisiacehop s tehotenstvom....akurat sa neviem dockat buducej poradne v utorok, to sa mame dohodnut s dokinou co a ako, takze mozno uz buduci tyzden budem aj ja hrda mamina..a co ty??

tehulka4
autor
10. sep 2008

leni, tiez mi obcas ta samota strasne lezie na nervy, hlavne ked muz ma straaaaaaaaaaaaaaaaasne vela prace a nemam s kym ani len pokecat a nic sa mi nece...a ty v cudzom svete to musis mata sie ste horsdie..

lenka.pav
10. sep 2008

uz sa neviem dockat piatku, manzel ma tri dni volna 😉 . slubil mi nejaku peknu prechadzku, tak sa uz teraz tesim

lenka.pav
10. sep 2008

ozaj, mate niektora skusenost s tym monitorom dychu angelcare? videla osm ho na ebay za 70 eur, ale bez toho babyphonu, lenze neviem, ci sa da spojit aj s inym babyphonom. lebo my uz babyphone mame a tak naco kupovat aj to, ak by to slo

franziska
10. sep 2008

ahojte,

gratulujem k vsetkym vasim babatkam a tym co este cakate zelam rychly a bezproblemovy porod.

My dnes oslavujeme nas prvy rocik, takze takto rok som bola este poslednu hodinu a pol tehu. 😉

tehulka4
autor
10. sep 2008

leni, tu prechadzku ti vrelo odporucam a co sa tyka toho monitoru dychu tak neviem, ci by to slo..ono kazdy vyrobca zvycajen si chce nahnat kseft a urobi to tak aby si k nemu mohla pripojit len ten babyphone od neho..jedine ze by si behla do obchodu tam kde predavaju ten angel care a spytalasa tam priamov predajni, ti by to mohli vedeit...alebo rovno napis vyrobcovi mail..

natasa8
10. sep 2008

lenka... preco chces monitor spojit s babyphonom... ved ten mozes mat aj osobitne, nie?

lenka.pav
10. sep 2008

natasa, ved ja v podstate ani poriadne neviem, na akom principe to funguje, som myslela, ze ak babo prestane dychat, tak to zacne pipat babyphone. ci je na to nieco ine?

tehulka4
autor
10. sep 2008

nooo kocky, prave som dovolala s jurockom...vyskytli sa trosku neprijemnosti, lebo nema tolko plodovej vody ako by mala mat,a krcok sa sice skracuje ale nie az tak dobre..takze zajtra ju cakaju este nejake vysetrenia a v piatok hadam uz bude mat svoje bambulatko pri sebe...tak jej drzte palceky aj vy...

natasa8
10. sep 2008

no my sme dostali monitor nanny... a to je bez babyphonu. Takze babyphon budeme mat osobitne (ten prenasa zvuk do inej misetnosti).
Monitor dychu neprenasa zvuk, ten len zazne pipat, ak dietatko nedycha. (to pipacie zariadenie si namontujes na postielku, alebo sa moze pomocou snury aj to druhej izby)

Viem ze angelcare obsahuje aj babyphon, ale podla mna by monitor mal fungovat samostatne, bez babyphonu.

lenka.pav
10. sep 2008

tehul, dik za spravu, pozdrav ju a ze jej drzime palce, nech vsetko dobre dopadne

natasa8
10. sep 2008

jurocko drzim palce, je mi luto ze sa jej vyskytli komplikacie ☹ ☹ dufam ze vsetko dobre dopadne

lenka.pav
10. sep 2008

natasa, dakujem 😉 . uz v tom zacinam mat trosku jasno. vies, ja a technika 😀

natasa8
10. sep 2008

idem pozerat spravy, nech nie som mimo obraz... tak vam zelam pekny vecer 😉

winona24
10. sep 2008

zase tu nikto nie je???? 😲 😲 😲 😲

lenka.pav
10. sep 2008

ale je 😉

lenka.pav
10. sep 2008

idem vyvesit pradlo a venujem sa ti 😉

winona24
10. sep 2008

no veď ja tu tiež nesedím...ja som sa takto na večer schytila robiť sviečkovú na smotane...budem do polnoci hore 😠 😠 😠 😠

lenka.pav
10. sep 2008

si dostala chut na svieckovu? mna zas chytila upratovacia mania, takze idem trosku upratovat

winona24
10. sep 2008

už sa na ňu strojím dávno...mňáááám....mužíka máš v práci,tak ideš upratovať??? 🙂 🙂 🙂

lenka.pav
10. sep 2008

ako si ma prekukla 😉 . uz som si zvykla upratovat po veceroch, kedze doobeda spi a poobede, kym odide, sa mu venujem...len som potom casovo obmedzena, lebo suedom by sa asi nepacilo, keby som vysavala o jedenastej 😅 . este sa mi perie jedna varka v pracke a koncim. pre dnesok stacilo 😉
svieckova dovarena? 🙂

terezicka
10. sep 2008

Krásny večer babenky, konečne som došla domov od rána 😀 Na poradni všetko ok, prietoky ok, vážime 2725 g, tak som pvoedala dr že už aj rodiť môžem ísť...Ale on sa veru netváril tak žeby som ja tam vyzerala, takže ešte asi nie, aj keď jeden nikdy neviem...Ale moja starká si ma dnes obzerala a zhodnotila to tak, že podľa nej už dlho nevydržím, že každú chvíľu to môžem očakávať 🙂 Tak som teraz veľmi zvedavá 🙂
A tu je čo nové?

eweny
10. sep 2008

ahojte kocendy,
tak sa hlasim aj ja po dnesnom dni, na poradni boli novinky, zacala som sa konecne otvarat 🙂 doktorka to vidi celkom nadejne, povedala ze porod moze prist aj necakane, tak som zvedava..poriadne ma potrapila pri vysetrovani, az som hviezdicky videla..uffff!..prietoky som mala dobre a CTG tiez..samozrejme ma aj vytrela 😀 vraj sa chce vediet, ci sa bacil stiahol..tak uvidim, ake bude vysledky..povedala mi, ze sa stretneme o tyzden a ze by ma rada poslala za primarom porodneho oddelenia sa dohodnut, ale o com, to netusim..len povedala, ze mozno urobime hospitalizaciu pred porodom..ale preco ked je vsetko OK?..to nechapem..nuz tak nam dalej zostava len cakat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre