September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

zabavka
12. sep 2008

skrecok ale ked to bolo ako voda, nie také husté, hlienové... Normálne som vstala a ono to tieklo.Už som myslela, že to ani neprestane...

winona24
12. sep 2008

zabavka to je nejaké divné...neviem...

monnika
12. sep 2008

zabavka, ako tak citam...podla mna by si mala skocit k dr. vic za to nedas...
som citala ze ked je mimi velmi dole tak to nepojde "prudom" ale len tak trosku..a po odteceni plodovej vody by si mala porodit do 18-tich hodin, inak hrozi infekcia..

winona24
12. sep 2008

monnika dnes vyskúšam tú vaňu..ale až keď príde mužík domov...som sama doma,tak sa bojím,aby sami niečo nestalo....no už to začína byť nekonečný príbeh... 🙂 🙂

zabavka
12. sep 2008

winona24 aj ja si myslím...no veď uvidím, hádam to nepotiahneme až do toho 42t. a malá sa vypýta skôr na svet.Budeme jej musieť s tatinkom asi pomôcť 😀 ,len už aby bol doma.

zabavka
12. sep 2008

monnika neviem teda,ale malinká asi neni moc dole.Lebo včera na poradni mi doky povedala, že krčok vysokooo, že ani ho nedočiahnem 😒 dobré že...? 😠
Ale mne sa každý deň zase zdá, že už je úplne dole, hlavne keď chodím..

skrecok
12. sep 2008

Zabavka, a kontrakcie mas? Ak ano, tak skus ist do sprchy, daj si teplu vodu a ak tie bolesti neprejdu naopak zosilneju tak by si mala co najskor ist do nemocky.
Ale ja by som sla aj tak do nemocky, zbytocne by som sa nad tym spekulovala co to moze byt. Myslim ze zatka by furt netiekla, iba chvilu ale neviem presne. Nech sa na to pozrie doktor, my casto ako prvorodicky nevieme kedy je presny cas ist a on to iste pochopi.

skrecok
12. sep 2008

Zabavka, ake CS si mala vcera? A nepovedala ti nic viacej, ze kedy je podla nej termin?

zabavka
12. sep 2008

skrecok kontrakcie nemám, to už by som stresovala a nevedela čo mám robiť 🙂
Bolí ma len v podbrušku, tak trošku, akoby som mala dostať krámy.Do sprchy sa bojím ísť, čo keď predsa...
A ja chcem počkať na mužíka, ten príde až o 5h poobede
A keď odtečie voda, tak do niekoľko hodín musia prísť aj kontrakcie, nie...?

monnika
12. sep 2008

Babyyyyy!!!!!!!!!!!!!!

prave mi pisala claudinka:

Maly Lubko vazi uctihodnych 4040 gramov a ma 52 cm. Narodil sa 4:20 a uz teraz sa tesi kedy vas vsetkych a tento krasny svet spozna na vlastne krasne velke oci.

Tak taku sms som teraz dostala...to je perfektne...

barbiek
12. sep 2008

baby pisala mi claudinka ze maly Lubko vazi uctihodnych 4040g a ma 52cm a narodil sa 4.20 a uz teraz sa tesi, kedy Vas vsetkych a tentokrasny svet spozna na vlastne krasne velke oci 🙂 ,moc moc gratulujeme a nech ste zdraviii 😉

terezicka
12. sep 2008

Jej super tak môžme gratulovať oficiálne aj Claudinke, a teda malý je riadny valibuk 🙂

barbiek
12. sep 2008

monnika 😀

ewulqa
12. sep 2008

supeeeeer gratulujem!!!

zabavka
12. sep 2008

skrecok nie, CS mi nepovedala.Iba že placenta je už ako karfiol.A že to môže prísť dorána, alebo aj do 2 týždňov, dobré že...?To som k nej nemusela ani ísť.A krčok, že je vysoko,ale že ten sa tiež môže do 12 hodín zmeniť.

natasa8
12. sep 2008

aj ja som prave dostala sms od Claudinky 🙂 Tak maly Lubko je riadny chlap!!!

monnika
12. sep 2008

barbiek 😀 😀 😀

to je super, aspon ze vieme co je s nou, ked som si citala co vecer vyvadzala 🙂 🙂 🙂

ba80
12. sep 2008

jeeej, gratulujeme... 🙂

monnika
12. sep 2008

natas, ved ty mas termin tak ako ja!!!! az teraz som si vsimla...a ty,v akom si stadiu??

winona24
12. sep 2008

fúúúúha tak to je riadny chlapisko....oj ha...claudi ty mamina....gratulujem.... a teším sa na fotky.... 🙂 🙂 🙂 🙂

tehulka4
autor
12. sep 2008

ty koki, aj mne claudinka poslala sms, teda, kocky, fakt je ten maly lubko krasny velky chlap...

evitkamalicka
12. sep 2008

aj mne prave dosla sms od Claudi 😵

natasa8
12. sep 2008

monnika... ja som bola otvorena na jeden prst minuly utorok, a na uzv sa mala pekne tlacila dole 🙂
Ale tento tyzden sa nalez nezmenil 😠

monnika
12. sep 2008

natas, no tak teraz som trosku sklamana...lebo som prisla od dr. ze sa uz otvaram a mozem do tyzdna porodit, a ty mi toto napises 😠 😠
no ale zas, u kazdeho to je ine...tak sa tesim 🙂 🙂 ze mozno to u mna bude ine a do tyzdna to mam za sebou

evitkamalicka
12. sep 2008

monni aj ja som bola minuly tyzden na spicku prsta otvorena a tento tyzden sa nic nezmenilo 😒

skrecok
12. sep 2008

Super, Claudinka ma riadneho valibuka. Myslela som, ze bude mat bleskovy porod a ako vidim, ze az nadranom sa narodil. Nevadi, dufam ze dlho netrpela a aspon ze to maju uspesne za sebou. Srdecne jej este raz gratulujem a tesim sa na fotecky 😵 .

Zabavka, podla teorii po odteceni plodovej vody by mali prist kontrakcie ktore budu silniet. Inak fakt neviem, pomaly mam uz strach ci ja budem vediet kedy je naozaj cas ist. A lekarku mas fakt "super" 😖 .

monnika
12. sep 2008

no kocky, ja sa idem natiahnut, ma bolia nohy co som chodila po nemocke od rana a vecer ideme na oslavu, tak musim nabrat novu energiu..
zatial sa majte a dobru chut k obedu 🙂

natasa8
12. sep 2008

monnika... na tom vobec nezalezi, otvarat sa mozes zacat az ked zacne porod 😉
silwi mala nalez presne ako ja, CS2.... tiez sa za tyzden nezmenil a uz ma maleho pri sebe 😉

monnika
12. sep 2008

evit 😒 no ale, ved to pride co chvila, a budeme maminy..

tak papa

zabavka
12. sep 2008

skrecok ved toho sa aj ja bojím, že neviem kedy bude ten správny čas 😀 Dúfam, že teraz to ešte neni.Ale tie kontrakcie by som hádam spoznala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre