September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

eweny
15. sep 2008

tak uz je dlazka umyta, pekne rozvoniava..joooooj, ja mam velmi rada taku vonu cistoty 🙂

ollako, no my sme kupili kocik v Ziari, teda davala som si ho objednat..povodne som chcela cely tmavozeleny, ale nakoniec ma drahy ukecal na tento, ze ta bledozelena to trosku ozivi, vsak bude dost smutne pocasie..no a stal nas 11 600,- aj s autosedackou, to mali nejaku akciu 🙂 tiez som pocula o tom Polsku, ale vobec sa mi tam nechcelo trepat..

evitka, pekne a co budes robit v noci? 😀

eweny
15. sep 2008

baby, ja sa dnes tiez chystam na dobrovolne znasilnenie draheho 😀 hmmm len aby to nedopadlo ako posledne vzdy, ze ked lahnem do perin, uz sa mi nechce, alebo ma zas chytia poslickovia ako vzdy pred spanim..

evitkamalicka
15. sep 2008

ew v noci, no to netusim, ale ani horuca vana by nebola zla ak nebudem vediet spat

ollako
15. sep 2008

eweny tak to je dost 2000,- rozdiel, no ale co uz, do nekonecna nemozem striehnut, kde je lacnejsi, a tom som dost dlho hladala...ty obchodnici 😠
evit ja som chcela vcera vecer, ale zaspala som ako batola, tak mozno dnes, ak zas nezaspi manzel, maluje bratovi byt, tak mozno bude skapaty 😝

eweny
15. sep 2008

evit, len aby si potom nezaspala v tej vani, bo vodicka ochladne..ja som uz dnes vanovala 🙂 ja som sa fajne teraz pozohynala pri tom vysavani a umyvani, aj ma fajne rozbolelo podbrusko, aj tvrdne, ale predpokladam, ze je to zas len tak cvicne..do pekla, kedy to uz naozaj pride

ollako
15. sep 2008

eweny aj na mna to dnes prislo po tom ako som umyla dlazku a po chvilke na koniku nic uplna parada toto cakanie

eweny
15. sep 2008

ollako, ale nie je to tak strasny rozdiel, na internete bol aj tak este ovela drahsi, ja som ho aj v BB videla a tam stal 13 900,- bol cerveny a stvorkolesovy..ty mas tiez trojkolkovy?..si uvazovala aj nad inym kocikom?..ci si hned tento chcela?..

eweny
15. sep 2008

ollako, tak to mozem aj ja ocakavat, utlmenie..nas porazi z toho cakania, sme coraz viac nervoznejsie..ja dnes uz aj revala ako mala 😠

evitkamalicka
15. sep 2008

ew ktovie aka by mala byt ta voda horuca ak chceme urychlovat...ja som si vcera dala vanu a merala som s tym detskym teplomerom do vody a mala 37 stupnov, presne ako by mala mat pre maleho, to je asi malo...musim dat asi teplejsiu este

eweny
15. sep 2008

evit, vidis to ma nenapadlo..ja si davam vzdy taku, pokial znesiem..a to velakrat mam taku, ze sa z nej skoro pari 🙂 mala by som to aj ja odmerat..nie ze to ale prezenies, aby si sa neuvarila 😀

ollako
15. sep 2008

ewen mam stvorkolesovy, nechcela som trojkolku, lebo som nechcela to predne otocne koleso kvoli snehu...
a predtym som mala vyhliadnuty CAM MB X6, alebo tak nejak, tiez kombinovany so styrmi kolesami, aj bol taky zeleny, ale vyzeral ako vysediveny a korbicka bola mensia a to som sa bala, ze tam potom nenapracem fusak, a bol o dost drahsi 😖

evitkamalicka
15. sep 2008

ew ja som niekde citala, ze pocas tehu by sa nemalo kupat vo vode teplejsej ako 40 stupnov kvoli potratu, tak zrejme budem musiet dat nieco nad 40 stupnov aby to zabralo 🙂

eweny
15. sep 2008

ollako, tak ho predsa len nemame rovnaky 🙂 ja som sa nevedela rozhodnut v pocte kolies, ale mozno nebude vela snehu a zvladneme to aj na troch kolieskach, aj do vytahu sa mi lepsie tak zmesti, sice ho budem musiet trosku sklapat, ale mozno ani nie, to len teraz ked som to skusala, tak som sa k nemu velmi s tym mojim obrovskym brusiskom nevosla 😀 ..nuz to predne je sice otocne, ale asi budem jazdit so zaistenym..aj u mna hlavne rozhodla velkost vanicky..

eweny
15. sep 2008

evit, vsak ano, ale teraz si to uz mozme dovolit 🙂 riadny parny kupel..

evitkamalicka
15. sep 2008

ew no ved prave, preto si myslim ze by to malo byt nad tych 40 stupnov, ved vyskusam

bibianna
15. sep 2008

Evitka, čo tak schody alebo sex?
Ja som porodila až tri dni po termíne.

ollako
15. sep 2008

evit aj som planovala dnes vanu, ale nejak som sa k tomu nedostala, ja som si vanu nedavala peknych par rokov ale dnes si asi dam, aj ked neviem, ci sa do tej vane vpracem asi pouzijem obuvak 😀 citim sa ako hroch

evitkamalicka
15. sep 2008

bibi schody nehrozia, to by som nevyliezla ani na prve poschodie a sexik praktizujeme, ale zatial bez efektu

ollako ja som vcera pomaly zeriav potrebovala na vychadzanie z vane, fakt je to dost komicke 😀

zanin
15. sep 2008

Ahoj kocky. Tak ja mam za sebou uz aj horucu vanu a stale nic. Som zufala. Tak mi nezostava nic ine len si dat pichnut zajtra tu vyvolavacku. Aj ked sa toho dost bojim. Tak mi drzte peste aby som to zajtra zvladla.Urcite vam potom dam vediet aby ste vedeli ci do toho ist keby ste aj vy prenasali ako ja. Uz je to skoro tyzden. Aj ja som si dnes uz poplakala. Ked citam ze aj Winon aj Tehulka to maju uz za sebou tak aj ja chcem.

evitkamalicka
15. sep 2008

zanin ahojcek...zajtra budeme drzat palciska

ollako
15. sep 2008

evit ja si myslim, ze ma bude musiet manzel nejako vytrepat, ale chudak, uz ma riadny problem ma zodvihnut, uz vazim viac ako on 😝
aj ten sexik zrejme skusim, a aj ked nebude ziaden efekt, tak myslim, ze mi to prekazat nebude, pripadam ti totiz ako nymfa 🤐

evitkamalicka
15. sep 2008

ollako no ja si tiez pripadam v poslednom case jak nymfomanka 😅

ollako
15. sep 2008

zanin drzkame palce, a neboj aj druhe to prezili po vyvolavacke, aj ty to zvladnes... aspon budes mat drobceka uz pri sebe 🙂

eweny
15. sep 2008

ollako, ja sa tiez vzdy dobre na tom bavim, ked sa snazim napratat do vane a este viac, ked chcem ist z nej von..uplne svizne 😀

no mne ani schody, ani vana a ani sex zatial vobec nepomahaju..asi su to len vymysly 😠

zanin, to ti verim..ale neboj to pekne zvladnes a uz budes mat drobceka v naruci..

zanin
15. sep 2008

Dakujem babulky.

eweny
15. sep 2008

tak to sa ide dnes vo velkom style sexovaaaaat 😀 😀

idem urobit nieco papat a potom zasadnem k telke, pojde serial..zatial pekny vecer vam zaprajem a snad sa este ukazem 🙂

ollako
15. sep 2008

eweny presne ani mne nic nezabera, no drobci asi vedia kedy chcu ist von 😉 , a sa im necudujem ved im tam musi byt super, cely den polihovat, jedlo ide do bruska samo, pohoda 😎

zanin
15. sep 2008

ja tu dnes asi budem strasit do polnoci. Neviem ci vobec zaspim ☹ . Ale ved zajtra je moj velky den D tak by som sa mala tesit.

evitkamalicka
15. sep 2008

zanin, ja tu dnes budem tiez asi strasit, lebo som donedavna spala 😅 ...ale najprv kuknem poistovnu a potom sa tu ukazem

ollako
15. sep 2008

zanin ani ja by som nezaspala a mala by som aj zaludocnu nervozitu...ale neboj ani sa nenazdas a budes nam tu pisat aky je Samko fesak 😵 tebe sa to uz blizi a my este ani nevieme kedy to pride 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre