September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
14. sep 2008

ahojky 🙂

zanin
14. sep 2008

cauko baby

evitkamalicka
14. sep 2008

zanin ahojky...tak ako?

zanin
14. sep 2008

dnes som bola na kontrole v nemocnici a v utorok rano mi budu vyvolavat porod. Dost sa toho bojim ale ked to nejde po dobrom 😅 . Uz prenasam tak nechcu cakat pre istotu ho zavolaju von nasilu. A v stredu mi ide manzel na sluzobku do Londyna tak aspon ze bude pri mne.

zanin
14. sep 2008

A ty Evit ako? Mne vcera zacala odchadzat zatka tak som sa potesila ze uz a ono nic. Stale som otvorena na 2cm a nic sa nepohlo.

evitkamalicka
14. sep 2008

zanin tak drzim palce, aby si porodila v den vyvolavania porodu, lebo niektore baby po vyvolavacke rodia aj 2 alebo 3 dni, nie kazdemu to zaberie na prvy raz

evitkamalicka
14. sep 2008

ja stale nic, uz druhy tyzden som otvorena len na spicku prsta

zanin
14. sep 2008

uf tak to som nevedela. Dufam ze porodim bez vecsich problemov a najlepsie by bolo keby sa to rozbehlo dnes v noci aby som sa tej vzvolavacke vyhla. 😢

zanin
14. sep 2008

Evit tak ale ty mas este cas do terminu nie?

evitkamalicka
14. sep 2008

zanin ja mam prvy termin zajtra a druhy toho 27.9.

ollako
14. sep 2008

evit aj ja mam termin zajtra a som uplne zatvorena, ty to mas aspon na tu spicku,
a ja nemam ani ziaden druhy termin ... malemu sa proste nechce a nechce,ale toto cakanie je na nervy, ked clovek nevie kedy to bude 😝

zanin
14. sep 2008

ollako ani nehovor. Ja som mala termin minulu stredu.Uz fakt neviem ako ho mam presvecit aby isiel von.

evitkamalicka
14. sep 2008

ollako ja mam dva terminy kvoli tomu ze som dost skoro citila prve pohyby a maly je vacsi a aj kvoli nepravidelnej MS

ollako
14. sep 2008

ja som tiez pohyby citila dost skoro, ale termin mi nemenil, a podla USG sa mi to takmer vzdy zhodovalo s poslednou MS, ...
ja som bola po missed ab. len dve menzes a hned som otehotnela, takze sa tiez neda povedat, ze som to mala pravidelne, lebo som to mala len dva krat, Ale viem, presne kedy som otehotnela, ten sex si pamatam presne 😀

bubadlo27
14. sep 2008

ahojte,
nemate ziadne nove info od tehulky? 😉

ollako
14. sep 2008

od tehulky nic nove, ale ja myslim, ze uz isla rodit 😉

bubadlo27
14. sep 2008

alebo isla este na jarmok 😝

felixko
14. sep 2008

aj my sa hlásime dve v jednej. stále nič. každý deň čakám. na dnes sme boli pozvaní ku svokrovcom na obed, na kačicu, večer som mala podivné bolesti, už som si myslela, že kačice sa nedožijem, ale do rána nič. ale kačice som sa skutočne nedožila, lebo svokra ráno volala, že nemajú plyn, takže nemá ako spraviť knedľu a kapustu ku kačici...

ollako
14. sep 2008

alebo jarmokuje 😎 hadam sa coskoro ozve, aj ja som uz zvedava.. ale sa to tu mnozi 😅

evitkamalicka
14. sep 2008

ollako ja som mala tiez MA a potom len jeden menzes a hned tehu

bubadlo27
14. sep 2008

ahojte, poslala som tehu sms, zatial sa neozvala 😕

martinna78
14. sep 2008

Ahojte 🙂

dosla som vas trosku pozdravit, ja som taka chora, cely den lezim, kycham, soplim, mam dusivy kasel a mala som aj zvysenu teplotu, tak som cely den v posteli, trochu som to vypotila. Bože kebyže mam ist teraz rodit, tak to asi nezvladnem, som normalne slaba jak mucha

Bola som zvedava, ci mame novu maminku,ale asi nie ze? Som to tak rychlo prebehla, co ste popisali.
Tak tehulka je nadejna adeptka? No drzime silno palceky 🙂

winona24
14. sep 2008

Ahojte babky.dnes o 12,49 sa konecne narodila nasa Natalka.miery 2850g,48cm.je krasna.porod?nebol lahky.potrapila ma.

martinna78
14. sep 2008

jééééj, tak hned takuto peknu spravicku citam, no normalne som teraz Win na teba myslela, ze som ta tu dnes nezahliadla
srdecna gratulacia k Natalke, tak predsa sa to nakoniec same rozbehlo 🙂

zuzana1710
14. sep 2008

winona,gratulujem...ako rychlo to prislo...tak super..nech sa das rychlo dokopy a malinka nech robi radost a nech veela papa... 😉

slavica2
14. sep 2008

jeej, winonka gratulujem a hlavne ti prajem vela mliecka 🙂

tehulka4
autor
14. sep 2008

nooo kocky, sklameme vas...zatial sa mordujem s bolestami krizov a podbruska ale stale som v celku...bola som u nasich na zmiernenie bolesti si dat aspon dobry kolacik...este zajtra by som rada vydrzala a v utorok masm ist an poradnu, tak sa chcem s mojou lekarkou dohodnut a chcem aby ma odrodila ona..ktovie na co by clovek narazil takto...

slavica2
14. sep 2008

tehul, som si uz myslela, ze si v porodnici 🙂

slavica2
14. sep 2008

claudinka mi pisala, ze mala super porodnika, Dr, Rendeka alebo Rendecha, tak nejako a tiez ho nemala zazmluvneneho, ale mala stastie na super gyndosa 🙂

skrecok
14. sep 2008

Ahojte baby 🙂 ,

dnes som bola nejaka unavena, stale som spala a manzelik upratoval...Prisla som iba na chvilku kuknut co je nove...A hla tu vidim, ze Winonke sa konecne narodila Natalka 😵 . Srdecne jej gratulujem 😵 .

Martinka, chudatko ze si musela akurat teraz takto dopadnut ☹ . Prajem ti, aby si sa co najskor uzdravila a nabrala silu, ktoru budes potrebovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre