September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

claudinka
7. sep 2008

ja sa tiez nudim, takze asi zalezem do postele a budem cumakovat do telky, kde snaaad nieco o osmej pojde.. tusim Gejsa dnes ide, uvidim, ci to bude chciet muzik kukat 😒

claudinka
7. sep 2008

fuuka u nas vetrik, to je taaak supeeeer 😀 😀 😀

estella
7. sep 2008

cafte baby....my sme cely den neboli doma...uz rano sme odchadzali k svokre...ale uz sme konecne doma a hned som sa vrhla na konika...
..ja uz od piatku citim dost velke bolesti ale vzdy to prejde...je to hlavne v noci...cez den len tvrdne brusko....ale zatka mi neodchadza tak neviem co tie bolesti....
..aj pribudla cez vikend nejaka mamina....?

zuzana1710
7. sep 2008

ahojte tehule..ako???stale nic nove??????? 😉

estella
7. sep 2008

zuzi ja nie som v obraze....cely vikend som tu nebola takze nemam prehlad 😎

tvoja malinka je krasna pozerala som fotecky..... 😉

winona24
7. sep 2008

ahoj estell... 😀 😀 😀

zuzana1710
7. sep 2008

estell,no ja ked sem aj pridem,tak len na chvilku..takze nemam cas citat dozadu...a dakujeme za pochvalu...robi mi obrovsku radost.. 😲 😉

ked si predstavim,ze za tyzden mam termin,tak az husia koza mi naskakuje 😀 😀 😀

estella
7. sep 2008

winon ahoj....ty co nieco sa u teba pohlo?

estella
7. sep 2008

zuzi to ti verim ze musis byt velmi stastna....no ja by som uz tiez rada mala malinkeho pri sebe...

zuzana1710
7. sep 2008

estell,ja sa tesim na spolocne kocikovanie.. 😉 😉 😉

estella
7. sep 2008

zuzi to sa tesim aj ja..... 😉 ...Maxim bude mat kamosku....

winona24
7. sep 2008

estell ako u Teba...3 deň dosť bolesti,ale ani náznak odchádzania zátky...tak neviem... 😲 😲 😲

estella
7. sep 2008

..winon no vidim ze sme na tom rovnako....ty mas oficialny temin 9.9...lebo mne 9.9 vyratal konik ale od gynekologa mam vyratany na 12.9.....

estella
7. sep 2008

....a kde su vsetky baby....asi zasadli k telke.... 😎

winona24
7. sep 2008

ja normálne nechápem...včera ma drahý dobre vytriasol v aute,tak som mylsela,že sa tu už pohne...a h...o,h...o zlatá rybka... 😀 😀 😀 😀

estella
7. sep 2008

winon ja som uz vyskusala asi vsetko a nic sa nedeje....tak ale mozno sa deje mozno sa pomalicky otvarame a preto tie bolesti.....

zuzana1710
7. sep 2008

estell,tak to si pis..a len par dni bude medzi nimi rozdiel..bude zapisany v knizke pre babo,ze to je jej prvy kamos 😀 😀 a ked bude velka,tak sa bude pytat kto to bol ten Maxim..aj moja sefka ma Maxima.to je francuzke meno,to si vedela/??idem sa napapat 😉

winona24
7. sep 2008

estell no asi áno...no ak neporodím do stredy,tak uvidím čo mi povedia na kontrole...zajtra idem na ultrazvuk na prietoky...

estella
7. sep 2008

nie nevedela som ze je to francuzke....ja som rada ze sme sa vobec pre nejake meno rozhodli...lebo chlapcenske mena sa mi nejako nepacia....teda aj sa mi niektore pacia a le nie tak ze jeeeeeeeeee to je super meno tak chcem aby sa maly volal...pri Stelle to bolo ine...to meno sa mi bude pacit cely zivot....

estella
7. sep 2008

winon aj ja som zvedava v stredu na poradnu....velmi rada by som do vtedy porodila aby som ju uz nemusala absolvovat ale ak sa nic neudeje tak to nejako zvladnem....inak dnes mi tak strasne opuchli nohy ze ich mam ako medvedie laby.....asi z toho otrasneho tepla....co mam robit ked mam tak opuchnute nohy...co sa vtedy ma robit....

winona24
7. sep 2008

estell aj ja ich mám ako bambuče...vyložiť vyššie,poprípade studený zábal...ja stým bojujem celé leto...

aj ja by som rada porodila do stredy,ale som viac ako presvedčená ,že to nebude... 😖 😖 😖

estella
7. sep 2008

...idem si ich teda vylozit.... 🙄
..mam rovnaky pocit ako ty...... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ......a je mi z toho nanic..... 😢 😢 😢

estella
7. sep 2008

...winon a mavas aj ty taky vytok ma az skoro zltu farbu....predtym som taky nemavala....ale zatka to nebude lebo vobec to nie je ako gel ako to baby opisuju...je to taky hustejsi vytok....

winona24
7. sep 2008

ja mám taký hustejší žltkastý výtok...neviem čo to je...ale zátka asi nie...

pozeráš Gejšu??? 🙂 🙂

estella
7. sep 2008

tak presne taky isty vytok mam aj ja.....

Gejsu nepozeram lebo muz pozera nejaku kriminalku na jojke....a dnes som nemala naladu vydobijat si co sa bude pozerat....tak ja beham po nete..... 😕

jurocko
7. sep 2008

ahojte kočky 🙂

jurocko
7. sep 2008

prave som dovecerala,budem popijat malinovy čaj,ja som myslela ze pojdem včera v noci do porodnici,ale nakoniec ustupilo

dnes doobeda sme boli v meste a zrazu citim taku horucavu medzi nohami a pridem domou am nohavicky mokre trochu,mne uz asi odteka plodova voda po trochu a poobede opet trochu.. ☹

dne mi kamoska z Nemecka dala pre bambulku taku krasnu supravu,bola som cela Happppy

jurocko
7. sep 2008

chcela som napisat bambulko 🙂

jurocko
7. sep 2008

idem si vylozit nohy a oddychovat a potom sa sprchnut lebo tečie zo mna ako z vodopadu,hrooza...a idem sa venpovat manželikovi 🙂

sladke sničky a papa

estella
7. sep 2008

ahoj jurocko....a neni to tiez vytok....lebo ja tiez tolko krat bezim na zachod ze nieco mi tecie ale vzdy to je ten zltkasty vytok....a kedze nosim stale intimku tak na nej vidim ze je to vytok niekedy az total zlty......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre