September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

tehulka4
autor
14. sep 2008

slavica. ja by som aj rada bola, lae tak ked to nejde, tak nasilim to neskusam... 😀 ja tiez nechcem zazmluvnovat ale lekarka co k nej chodim ona si najradsej svoje pacientky odrodi sama..

skrecok
14. sep 2008

Slavica, tak mala Claudinka stastie na porodnika 🙂 . Inak toho vobec nepoznam.

Tehuli, este si tu? Inak aj ja som mala cca v stredu take bolesti a potom ma presli. Len dnes drobcek stale rucickuje tam dole, normalne citim ze je velmi nizko. 😅 Dufam, ze vydrzim v pohode do stredy, vtedy sa mam poradnu a chceme sa dohodnut s porodnickou...

cemi
14. sep 2008

ahojte 🙂 gratulujeme winone k natalke 🙂
no baby uz nas tu moc neostalo, co sem viacmenej denne chodime... 😎

evitkamalicka
14. sep 2008

winonka gratulujem 😵

lenka.pav
14. sep 2008

winon, tak si sa dockal aj bez vyvolavacky 😉 . gratulujem 😵 . a sla si nakoniec bez epi???
ostatne kocky, ako sa mate?
my sme dnes dokoncili nas detsky kutik na kupkanie a prebalovanie v nasej "kancelarii", zajtra uz len skratim zavesy a zaclonu a je to. drobec sa uz naozaj moze narodit.
dobru nocku vam 😉

sjuzocka
14. sep 2008

Ahojte. Mne prave dali vyvolavacku prvu tak uwidime co to spravi ale teda uz ma prehyba v chrbte, boli to, zatial trochu, ale dost neprijemne. A to je len zaciatok, ze jo. Asi sa uz zajtra narodi, drzte palce. Dufam, ze epi stihnem.

terezicka
15. sep 2008

Ahojky, už som zas sama, Marek odišiel ráno do roboty ale veľmi na ňom vindo ako ťažko sa mu teraz odchádza...Aj včera mi niekoľkrát zopakoval aby som bola stále na telefóne že keby dačo...Že vždy mu mám zvihnúť...Taký bol zlatučký 😵

terezicka
15. sep 2008

A čítam že nám pribudlo nové vávätko, tak Winone a maličkej gratulujem aj ja a prajem hlavne všetko dobré 😵
Sjuz ty sa držkaj a daj vedieť potom 😉

evitkamalicka
15. sep 2008

cafte kocky 🙂

barbora80
15. sep 2008

Čaute baby. Pozerám, že to tu ešte nemáte. Tak tehulka už má svojho Oliverka pri sebe. Váha 3990g a 50cm. 🙂 Gratulujemeee!!!

terezicka
15. sep 2008

Jej barborka ďakujeme a info, super ďalšie bábätko tu máme, to je úplne perfektné 🙂 Veľmi ju pozdravujeme a prajeme im obidvom všetko dobré 🙂 A riadneho chlapiska teda porodila 🙂

evitkamalicka
15. sep 2008

barborka dakujeme za info, teda to je poriadny kus chlapa a tehulke gratulujeme, pozdravuj od nas 😵

terezicka
15. sep 2008

Evit ahojky 🙂

evitkamalicka
15. sep 2008

terez servus...tak ako to u teba vyzera?

terezicka
15. sep 2008

Evit no ani neviem, zo soboty na nedeľu ma 4 hodiny v kuse boleli kríže, do toho sa sem tam ozvalo aj bruško 😅 Ale potom to prešlo, včera cez deň sa brucho trochu ozývalo ale inak ani nič... 😅
A ty ako? Už máš nejaké príznaky?

barbora80
15. sep 2008

Ahojte terezicka a evitka 😉 Dúfam, že sa tehulka nebude hnevať, že som to sem hneď iniciatívne napísala. 😀 Ráno nám písal šťastný tata, takže bližšie informácie neviem. Sem som prišla mrknúť, či sem ešte predtým niečo tehulka nepísala, a vidím, že včera už mala bolesti.
Ináč dnes je spln a ževraj vtedy sa nejako viac detičky pýtajú na svet, tak ktovie ktorá z vás sa k nej ešte pridá 😉

evitkamalicka
15. sep 2008

terez u mna nic, tiez len poslickovia, ale vzdy to prejde takze ja tu budem asi nakoniec strasit sama

skrecok
15. sep 2008

Dobre ranko baby...
Hlasim sa este ako kinderko 😀 , takze nie ste sami 😉 . Vcera som len spala a spala 😕 , asi je porod uz blizko tak cerpam energiu.

Tehulka je uz mamickou? Jeeeej, tak jej srdecne gratulujem. Aspon stihla este jarmok a vypit burciak 😀 .

evitkamalicka
15. sep 2008

skrecok ahojcek

zuzana8
15. sep 2008

dobré ránko, dlho som tu nebola...no to je ale nových mamičiek 😉 všetkým zo srdiečka gratulujem... 🙂 babenky aj Vy ste také unavené???ja som včera celý deň preležala...a dnes to vyzerá na podobný scenár...už len zídenie dole po schodoch je záťaž, a neviete mi náhodou poradiť ako odstrániť zápchu??? už ma to dosť ničí, najradšej by som si dala klystír 😀

skrecok
15. sep 2008

Aj ja mam stale poslickov, niekedy mam aj poldna takmer v kuse a potom ma prejdu...Spanok mi dost pomohol.

skrecok
15. sep 2008

Zuzi, mozeme si podat ruky 😉 . Ja som minule zapasila s nespavostou a teraz by som len stale spala.
Hmm, na zapchu...dala by som si nejake ovocie a zapila malinovkou. 😀

zuzana8
15. sep 2008

škrečok, ja mám bolesti v podbrušku keď chodím, keď si ľahnem, tak to prejde... 😠 už aby to boli tie pravé bolesti...

evitkamalicka
15. sep 2008

zuzi na zapchu su dobre cerstve alebo susene slivky, alebo slivkovy kompot

zuzana8
15. sep 2008

no presne, ešte minulý týždeň v pohode som o polnoci pozerala telku a teraz spím aj doobeda, aj poobede aj v noci...ovocie..už som skúsila aj sušené slivky s teplým mliekom, aj vôbec nič nejesť, iba piť, a nič.. ☹

zuzana8
15. sep 2008

no evitka nezabralo...

evus
15. sep 2008

ahojte,takja mam na zajtra planovany tn cisarsky,dufam,ze sa tu uz nic nezmeni a uz mi to neprelozia na stvrtok.

skrecok
15. sep 2008

Ja by som este nechcela rodit, chcem pockat do stredy na porodnicku 😅 . Snad este vydrzim.

terezicka
15. sep 2008

No ja mám poslíčkov keď sedím alebo ležím, ale dakedy sa stane že aj keď stojím...
Barborkla čiže vsplne môžme očkakávať rodenie? Tak to som teda zvedavá...

skrecok
15. sep 2008

Evus, uz zajtra? Tak ti budem drzat palceky 😵 .

Ale nas pekne ubuda...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre