September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

claudinka
8. sep 2008

a ak nebude, tak potom to budes musiet prezit.. 😒

ewulqa
8. sep 2008

claudi no vyzeralo to tak nadejne u mna.......ale teraz nemam pocit ze by som mala ist rodit. Ach jaj.... mozno nebudes sama ktora potiahne do Vianoc.

zuzana8
8. sep 2008

nechutenstvo??? tak to je dobré??? ja sa musím obmedzovať, od 18.00hod už nejem, a sladkosti iba raz za deň, ja som práveže strašne hladná... 😀 ale zasa budeme kočky, takže či to potom bude trvať 3mesiace alebo rok, dostaneme sa do pôvodných rozmerov určite 😀

claudinka
8. sep 2008

zuz ja som v prvom trimestri ledva nieco zjedla, v druhom to uz konecne bolo lepsie a teraz v tretom sa mi to vratilo ☹ musim sa nutit jest, chudacik malinky ten moj drobec, vacsinou sa najem, az ked mi skrka v brusku.. teda ak je muzik doma, vzdy ma donuti nieco zjest, ale ked som sama, tak to je horsie 😒
a vecer uz skoro vobec nejem..

ewul ale snad raz vyjst musia 😀 😀 😝

klaudinka21
8. sep 2008

ewul teda sa k nam pridavas s tymi vianocami 😀

klaudinka21
8. sep 2008

no babulky idem sa aj ja vystriet lebo mi je dako blbo...drzte sa a mnozte sa 😀

natasa8
8. sep 2008

baby... tak ja sa neobmedzujem skoro vobec, aj ked najviac mi chuti ovocie, ale sladkeho zjem tiez hrozne vela.
No, nastastie sa do mna spracu len mensie porcie. 🙂

ewulqa
8. sep 2008

klaudi no vyzera to tak....idem si aj ja este pospat, ahojte

claudinka
8. sep 2008

tusim sa v tomto pocasi nic ani robit neda.. iba driemkat 😀

natasa8
8. sep 2008

ja idem vyhadzat tu skrinu.... som zvedava kolko veci sa mi zase podari vytriedit na vyhodenie 🙂

zuzana8
8. sep 2008

no ja som to mala naopak, prvé 3 mesiace som musela jesť každé 2-3 hodiny, lebo mi veľmi rýchlo spaľovalo, takže mi bolo na vracanie a bolel ma žalúdok od hladu a keď som mala naplnený žalúdok, tak som mala zasa kŕče a cítila som ako mi to tie kyseliny to jedlo v tom žalúdku rozkladajú, no hrôza... 🙂 to som niekedy plakala nad tanierom, takže som sa nemohla obmedzovať a teraz to už zvládam vôľou 😀
ale ani jedno ani druhé nie je dobré...ale keď má bábo odkiaľ čerpať, tak sa isto nemusíš báť 🙂
idem ešte žehliť a dať si kávu, lebo je veľmo nízky tlak...

claudinka
8. sep 2008

zuz vsak prave to, ze nechapem, odkial to babo a hlavne co cerpa 😀 z tych mojich skvelych rozkov to urcite nebude.. 🙂

oki babulky, kazda niekam ideme.. tak ja idem kukat nejake videjka na youtube

tehulka4
autor
8. sep 2008

oki, pridala som jednu fotku bruska z minuleho tyzdna a hadam v pribehu dnesneho dna pridam aj druhu cerstvu..uvidime kao budem vladat...inak neviete mi poradit co tu spominate eten olejdcek na strie ako sa vola a kolko asi stoji??

claudinka
8. sep 2008

tehul vola sa Eucerin a u nas v lekarni stal 549,-

haanka
8. sep 2008

no caute baby, tak ja som volala s doktorkou a mame prist az o tretej poobede, tak sa tu dovtedy aj zmysim... a inac tvrdne mi brusko dost tak snad to pojde lahko... estell uz isla? wooow na predbehla este 🙂

claudinka
8. sep 2008

haani takze este si uzivas posledne dusky doma? 🙂 budeme na teba mysliet 😀

haanka
8. sep 2008

no sedim doma jak na ihlach... he he 🙂 ale sak mna ten smiech prejde... 🙂

claudinka
8. sep 2008

prejde, ale potom sa opat po chvilke vrati aj so slzickami 😉

haanka
8. sep 2008

no tak to dufam ye to bude "po chvilke" 🙂

martinna78
8. sep 2008

Ahojte 😉
Estell, Haani drzime silno palceky 😉 Hani tebe idu vyvolavat? Nejak som nepostrehla
No tak som prezila 3 noci bez muzika, dufam, ze dnes vecer dorazi 😝 😝 😝 strasne zle to prezivam,ze nie je doma, zase sa mi snivalo ze som bola v porodnici ale doktor ma potom posielal domov, ze mam este cas

tuto noc som behala aj viac na wc, stale ma tlacil mechur 😝
u nas bola v noci riadna hrmavica, bleskavica, aj Sofi sa bala vecer

claudinka
8. sep 2008

haani sak povedala, ze do dvoch hodin to mas za sebou, nie? 😉
juuj sranda, ze sme rovnako otvorene a mne nic podobne nepovedali 😒

claudinka
8. sep 2008

matus a nekukala si ziadnu komediu alebo dojak? 😒 si mala so Sofi hajat.. ci ste hajali spolu vsetky tri noci?
aj u nas bolo v noci poriadne veselo..

martinna78
8. sep 2008

a gratulujem Lesie k Tamarke 😉 Tak predsa mame nedelniatko-stastne to dietatko 🙂

martinna78
8. sep 2008

áno spala so mnou od piatku, aj ked je muz doma, tak stale v noci ku nam doleze 😝 😝
pozerala som aj kamenak trochu ale potom som si musela ist k nej lahnut, lebo sa boji ked je burka

haanka
8. sep 2008

mati mne idu pustit vodu lebo ja som uz dost otvorena a dokina sa boji aj toho ze ci by som stihla vobec prist do porodnice keby mi spontanne praskla voda... a okrem toho mam pricviknuty nerv v bedrovom klbe jednom a ledva chodim... ☹

a inac mne stale odchadza este zatka... dneska rano tak silno ze som mala pocit ze som si tak dooost cvrkla 😝

martinna78
8. sep 2008

tak uz som v obraze Haani, drzte sa 🙂

claudinka
8. sep 2008

matus neboj, do vecera to uz snad nejako potiahnes.. a snad uz pride..

haani a akej to mas farby? no vsak toho sa aj ja bojim, ze nestihnem dobehnut..

haanka
8. sep 2008

take priesvitne, trosku nazltle ale fakt len jemne a je to take tahave a mazlave...

martinna78
8. sep 2008

Claudi, ja stale dohovaram malemu, ze musi vydrzat do 26.9. ale obavam sa, ze to nevydrzi 😝 😝 😝
inac ja ked si vecer liham, tak normalne trpim,taku divnu bolest pocitim v podbrusku, kym si najdem miesto, je velmi tazky maly a ked sa chcem pretocit na druhu stranu, tak to mi niekedy riadne trva, kym sa dopracujem na druhy bok 😝 😝 😝
so Sofi som to takto nepocitovala, i ked bola tiez velika

claudinka
8. sep 2008

haani to mam uz od stvrtka non-stop 😒

matus ja som si myslela tiez, ze do pondelka nevydrzim a huraaa je tu 😒 tak to pretacanie doverne poznam, ale sak sa necudujme s tymi nasimi valibukmi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre