September 2011

lenkakusi
5. jan 2011

Ahojte, je tu uz niektora s dvomi krasnymi ciarkami na testiku??? Mne vysli // predvcerom a terminik by vychadzal na 16 sept.

sissik
5. jan 2011

jej, tak uz to tu je 🙂
nam to predbezne vychadza na 8.9.
len aby sa drobci pekne drzali a rastli tak, ako treba 😉

nisa21
5. jan 2011

Ahojte, tiez sa pridavam. Termin predbezne vychadza na 9.9. tak snad bude vsetko v poriadku.

nellynka
5. jan 2011

@sissik
Jeeej, sissik, ja som bola v teme januar 2009. Aj ty si tam bola, ale nejako som to potom zacala flakat🙂)))) Ja som chcelaa tiez pratrit k vam ale bohuzial nie. Tak snad o mesiac.

Nech to stastne dotiahnete vsetky do konca!

sissik
5. jan 2011

@nellynka tak o mesiac nech to vyjde 😉

lucka1987
5. jan 2011

ahojte... no pridavam sa tak ale len ticho tajne zatial.... som 60 dni po potrate a mam na teste ducha... cize neviem ci som naozaj tehu alebo sa telo so mnou len zahrava a este mam v sebe nejake hcg.. dnes som 29 DC. predtym sme sa snazili rok a pol tak teraz mi pride uplne ako zazrak ze sa podari na hned ako sme sa zacali snazit...
boli ste uz u lekara?

lucka1987
5. jan 2011

mimochodom ak by teda tie // boli potvrdene tak termin by vysiel 14.9 😉

agentkak
5. jan 2011

ahojte, babulky ale ten čas letí my sme september 2010 držím vam palce aby ste štastne dorazili až do ciela so zdravými detičkami 😀

lenkakusi
autor
5. jan 2011

tak nas tu teda vsetky pekne vitam, dufam ze sa to tu poriadne rozrastie...

lenkakusi
autor
5. jan 2011

@lucka1987 moze byt, ja som takto zostala tehotna s malym a mesiac predtym som prisla o bublinku v 5tt. Budem ti drzat palceky!!!

gumimaci
5. jan 2011

Ahojte, my sme takto presne pred rokom nasli na teste //. Su to vianocne deticky - darceky 😉 . Prajem vsetkym zdrave babatka a vela radosti s nimi 🙂

lucka1987
5. jan 2011

@lenkakusi no ja som prisla v 9 +3 skusim testnut zajtra rano.. aleboa z v piatok rano 😉
nebooj to sa zacne rozrastat.. ja som tak patrila k skupine jun 2011 a z povodnych dvoch troch sme tam boli vez 70 zial az 8 tehu potratilo tak sme si urobili inu sukromku a teraz zas sa akosi zaciname rozmnozovat 😉

kitchima
5. jan 2011

Ahojte, tiez som z tych, co mali 2 ciarky takto pred rokom 😉 drzim vam vsetkym prsteky 🙂

lenkakusi
autor
5. jan 2011

@lucka1987 tak si bola potom na kyrete? a to ste sa mohli hned snazit? ...mne kyret nerobili, nebolo treba ...

lucka1987
5. jan 2011

@lenkakusi no ja som zacala krvacat v sobotu rano ale dali mi infuzku a preslo to a v noci som zacala potracat.. nodes.. ked som bezala za sestickou som videla ako zo mna vypadla placenty, kus velkeho tmavocerveneho masa.. no skarede myslienky a hned ma sli docistit lebo som masivne krvacala a som uz upadala do soku...
no a pila som zenske caje od bylinkarky, aj femibion 800 berem uz mesiac, aj kys lystovu berem nonstop dva roky...
a doki povedal ze sa pekne hojim, ale ze snazit sa mozme tak o 2-3 cykli.. no ja mam svoju hlavu a nechela som cakat dalsi rok a pol.. a ani som neverila ze by sa podarilo... tak sme sli na to hned po kontrolnom usg kde bolo vsetko ok, aj slznica bola celkom vysoka

sissik
5. jan 2011

@lucka1987 vela babam v snazilkach sa zadarilo 1-2 mesiace po cisteni, tak kludne aj vam sa mohlo 😉
a po 2 mesiacoch to urcite nie je zvyskove hcg po predchadzajucom tehu. to aj po porode po 2 mesiacoch uz telo hcg vyluci a pride iny hormonalny kokteil

suzieqiu
5. jan 2011

ahojte. rada by som sa k vam pridala. dnes som zistila,ze som opat tehotna. a zaroven zmatena. totizto som este len pol roka po cisarskom a pri prvej som mala tazke tehotenstvo. strasne sa bojim. termin mi vychadza na 9.9. uz ste boli u lekara?

lucka1987
5. jan 2011

@suzieqiu ahoooj jeeej no aj pekny datum by si mala... taak teda sa vam rychlo zadarilo.. ja som u lekara nebola, amm len ducha na teste a bojim sa ze to bude tym ze som po potrate (som dva mesiace) ale uvidime.. ak budem mat test silnejsi tak mu v piatok zavolam.. ze ci mam prist alebo pockat na srdiecko... a ty ides kedy?

nisa21
5. jan 2011

Ahojte baby, ale Vas tu pribudlo. Boli ste uz u lekara? Ja som objednana buduci tyzden, tak som zvedava ...

suzieqiu
5. jan 2011

@lucka1987
@nisa21 Ja rozmyslam,ze zavolam v piatok a objednam sa nejak na koniec januara zaciatok februara. A kedy bude srdiecko? Tak dufam,ze nam to vsetko dobre dopadne. .

sissik
5. jan 2011

rozrasta sa to tu 🙂 a to este nie su terminy ani v polke septembra 😉
ja som este nebola a pojdem asi az o 2 tyzdne, ked by malo byt vidiet bit srdiecko. s drakom chodit kazdy tyzden a cakat 2 hod v cakarni to nie

suzieqiu
5. jan 2011

@lucka1987 No my sme chceli druhe babetko,len nie tak skoro. Prve nam dlho trvalo tak sme necakali.. Malu som kojila, a este len som mala 2 menstruacne cykly a hned druhy bol uspesny. nechapem.

sissik
5. jan 2011

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=65
hore na stranke si zadate termin porodu alebo termin poslednej MS a potom vam to ukaze aktualny tyzden a co sa deje s mimcom aj s vami

sissik
5. jan 2011

@suzieqiu budu ta viac sledovat, hlavne ranu na maternici UTZ. nestresuj, keby telo nebolo pripravene, tak tehu nie si

lucka1987
5. jan 2011

vy sa musite objednavat??? no ja ked pridem rano tak pockam si pol hodky a vezme ma... ale teraz mu zavolam ze ci mamprist skor alebo az neskor ked bude srdiecko.. lebo neviem ked som tak kratko po potrate ci mi neda nejake lieky alebo duphaston aspon .. len nech to maternica vydrzi... no a to este // pre mna neznamenaju vsetko... takze idem testnut aj zajtra lebo mam len ducha na teste..
vy mete silne dve ciarky? alebo mate niektoru slabsiu.. ja mam test s citlivosou 25 a som 29 DC a mam ducha naozaj slabuckeho

suzieqiu
5. jan 2011

dakujem,dufam ze mas pravdu. strasne chcem aby to dobre dopadlo.sice si to neviem predstavit ako budem stihat dve male deti a este k tomu chodim aj na VS. normalne sa bojim aj k dokt. ze ma vyhresi,ze som tak skoro.. Ale pri prvej mi v 25.tyzdni zacala odtekat plodova voda, vtedy malej nedavali ziadnu sancu ale ja som verila,ze to dobre dopadne a aj to dopadlo. dotiahli sme to do 38.tyzdna. veru,treba len optimisticky mysliet a tesit sa 🙂

suzieqiu
5. jan 2011

@sissik dakujem,dufam ze mas pravdu. strasne chcem aby to dobre dopadlo.sice si to neviem predstavit ako budem stihat dve male deti a este k tomu chodim aj na VS. normalne sa bojim aj k dokt. ze ma vyhresi,ze som tak skoro.. Ale pri prvej mi v 25.tyzdni zacala odtekat plodova voda, vtedy malej nedavali ziadnu sancu ale ja som verila,ze to dobre dopadne a aj to dopadlo. dotiahli sme to do 38.tyzdna. veru,treba len optimisticky mysliet a tesit sa

suzieqiu
5. jan 2011

@lucka1987 je slabsia a o dost. ale kazdym dnom by to malo silniet. tiez som si robila test 25. uvidis, sprav si test zajtra rano a ked bude silnejsi tak chod radsej k dokt . moj prvy den poslednej menstruacie je 3. al 4.december. neviem to presne. ale na istotu viem ze sme dietatko splodili 21.decembra 🙂 a vy ste mali kedy poslednu menst.?

sissik
5. jan 2011

tu su hladiny hcg v moci
http://drobcek.webgarden.cz/hladina-hcg
predvcerom ciara slaba, ale bola, vcera silnejsia, ale stale slabsia ako ta kontrolna. na silne ciary je este skoro aj pri testoch s citlivostou 20-25

suzieqiu
5. jan 2011

Co vam vychadza podla tabulky? Mne chlapec. Prve sa mi trafili. Moj drahy by chcel strasne chlapca. ja by som aj prijala dievcatko 🙂 Uz ked mame vacsinou vsetko ruzove. ale hlavne nech je zdravucke.

sissik
5. jan 2011

tak prve sa trafili, uvidime druhe. podla tohto ma byt chlapec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre