Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

September 2012

mojkamoj
26. dec 2011

Ahojte čerstvé tehulky a čakateľky na dve čiarky 😉 dúfam,že nás tu postupne pribudne,že tu nezostanem sama a budeme si spolu vymienať krásne zážitky 😉 ja som dnes 26DC a našla som si minidúšika na teste ,zle mi je už 3dni ,tak som zvedavá čo z toho nakoniec bude,len dúfam,že v septembri krásne zdravé bábo 🙂 Podla tehotenskej kalkulačky mi termín vychádza 5.septembra 🙂

petraas
30. dec 2011

@manamani1 ja som mala ovulku 25DC tak preto mi nic na stedry den neukazalo. Ja si myslim ze by ti uz mohlo ukazat ak mas pravidelny 28 dnovy cyklus a citlivy test. Ja sledujem ovulku podla bolesti,hlienu a niekedy aj ovu.testom

manamani1
30. dec 2011

@petraas aha chapem, no tak 28DC nemam, ale ak pocitam po oplodnenie 10-12 dni, tak dnes som desiaty den, a mam mamatest, ten je vraj dobry, tak skusim rano...

kali23
30. dec 2011

Ahojte baby, ohladom tehotenstva ci deti som uplny laik. mam 30, a priznavam, tehotenstvu som sa branila ako cert krizu... vzorne som odolavala vsetkym otazkam a natlakom svokry a okolia, kedy uz konecne budeme mat dieta... akosi sme si zvykli na to "pohodlie". ešte pred pár dnami by mi ani nenapadlo. ze budem písat do tejto temy... uf... 23. som mala dostat M, a nemala som ziadne bolesti, na ktore som uz roky zvyknuta... tak som si urobila test... vysledok 2čiarky... nasla som na nete daky vypocet podla poslednej M tak termin by mal byt 2.9.2012... som z toho riadne vystrasena a hlavne zmatena... na jednej strane by som to chcela vykricat do sveta, na druhej, kym to nepotvrdi vysetrenie tak som to povedala len mame... hmm ale ked vezmem do uvahy fakt, ze poslednych 10 rokov mi nikdy nemeskala, posledne 2-3 roky som mavala strane bolestivu ovulaciu, sex v tu "spravnu" dobu, nikdy som nemala zdravotne problemy...pred 2 mesiacmi som bola na preventivke,a vsetko bolo ok... tak asi som naozaj "v tom"...

georgina12
30. dec 2011

@kali23 strasne moc gratulujem a držím prsty!!!zvládneš to, to sa neboj a čoskoro povieš, že byť matkou je to to najkrajšie!

evuu84
31. dec 2011

@kali23 gratulujem, je uplne ok ze si vyplasena a zmatena ale ver mi ze sa prave zacalo najkrajsie obdobie tvojho zivota! 😉 drzim palce nech to dobre dopadne a urcite daj vediet!!!! 😵 😵 😵

kali23
31. dec 2011

dakujem 😉 ,
nikdy som necitila nejaku tuzbu po dietati, ako niektore kamosky, strach z porodu bol vzdy vacsi... tak dufam, ze uz teraz to pride... ked uz sa tomu strasiaku naozaj nevyhnem 🙂))))))

papucz
31. dec 2011

babule potichucky sa k vam asi pridavam, vcera som mala ducha z ranneho mocu, dnes ani nie z ranneho silnejsiu ciarku, dufam ze to vyslo a vsetko bude ok.

danjelca
31. dec 2011

Dúfam že sa k Vám pridám🙂

evuu84
31. dec 2011

@danjelca
@papucz no ja tiez uvidim.. bola som 14DC, podla hlienu to vyzeralo na ovulku, ale uz vcera vecer som mala take akoby na mrchu bolesti, tipujem ze na zahniezdovanie to je este skoro, mozno az teraz bola ovulacia.. tak neviem, asi sme sa netrafili, ved my sme to ani neplanovali, to by som sa viac sledovala 😉 menzes cakam okolo 10.1., tak uvidime... ale keby to vyslo, bola by to bomba 😀

danjelca
31. dec 2011

ja čakám presne 10.1 tiež🙂Držím palce my sme sa trafili 24 podla ovu testíka..tak čakám🙂

manamani1
31. dec 2011

@papucz ktory DC si?

papucz
31. dec 2011

@manamani1 dnes 30 DC a 14 DPO ovulka bola 16 DC

manamani1
31. dec 2011

@papucz ale ktory den cyklu ti ukazal test???

papucz
31. dec 2011

@manamani1 no dnes - 30 DC, vcera 29 DC ducha

petraas
31. dec 2011

@kali23 gratulujem a nicoho sa neboj zacina ti najkrajsie obdobie tvojho zivota🙂

petraas
31. dec 2011

inak byby tak ja sa k vam asi nepridam lebo vo stvrtok som si robila test a bola tam slabucka ciarka tak reku dnes ho zopakujem a bola este slabsia ako vo stvrtok tak som utekala do lekarne kupit najcitlivejsi test co sa moze robit aj pocas dna k obedu som ho spravila a bol tam len duch...takze namiesto toho aby my ciarka silnela tak mi slabne

suncana
31. dec 2011

http://ekonomika.etrend.sk/ekonomika-slovensko/...
dlhšiu matersku síce ešte neschválili, ale keby to platilo až od roku 2013, tak to by sme ešte tych 40 tyzdnov zastihli 🙂 tak uvidime čo spravi nova vlada. Ako pokračujete v tehuľkovaní ?

danjelca
31. dec 2011

takže ak tomu rozumiem tak napr z hrubej mzdy napr 500 E by bolo pripoistenie 35 %=175 € mesačne?A najvyššia možná materská je kolko?

evuu84
31. dec 2011

@petraas ved to este nic nemusi znamenat... vydrz... hlavne je ze tam je duch! ja som pri mojej dcere robila dva dni po sebe testy, vzdy bol slabucky dusik...potom som uz neskusala, len som cakala..a vyslo to 😉

suncana
1. jan 2012

@danjelca ahoj, pripoistit sa len kvoli materskej sa uz neoplaca. najvyssia materska je cca 740 EUR (65% z 1 160), ale od jula sa vymeriavacie zaklady trochu zvysuju, tak to moze byt o nieco viac 🙂

danjelca
1. jan 2012

@suncana :( takže to ani nemám riešiť že?Ďakujem za info.Chcela som sa ísť zajtra opýtať ale asi je to zbytočné.

marhulka1
1. jan 2012

ahojte baby....tak ja som uz tiez v tom.. 🙂) uz som bola aj u Dr. a robil mi sono a uz je tam vidno aj may plod - 16mm (priemer)...a termin my vychadza asi na 4.9.2012, tak uvidime ,zrejme sa to este moze posunut...Som teraz v 5/6 tyzdni....Cakam prve babo, tak som este neni zbehla, ale budem rada, ked sa tu nieco nove dozviem...zatial mi zle neni, co som rada...Ide na mna trosku ospalost , ale da sa zvladnut.... 🙂)

danjelca
1. jan 2012

@marhulka1 gratulujem! do nového roka najkrajší darček

zuzanecka17
1. jan 2012

ahojte dievcata, ja dufam, ze sa k vam tiez pridam, niekedy v utorok/stredu snad bude ovu. beriem druhy mesiac clostilbegyt, zajtra mi ma dr pichnut aj pregnyl. od pregnylu sa tusim do 36h ma byt aktivni 😎 to som niekde tu na MK citala. tak snad sa podari, uz od aprila skusame...
vsetkym tehu gratulujem 🙂

suncana
1. jan 2012

@marhulka1 ahoj gratulujem ti 🙂 mozme si potom vzajomne vymienat nove poznatky, my tiez cakame prve babo 🙂

evuu84
1. jan 2012

@marhulka1 gratulujem! 😵 ospalost bola moj tusim prvy priznak 🙂 a hned potom zapcha a chut na tresku 😝 😝 😝

evuu84
1. jan 2012

ja hlasim ze mam neobvykle bolave prsia...sice stale kojim ale taketo nieco si nepamatam, akoby pred menzesom, lenze ten je este daleko a hlavne teraz pri menzese toto nemavam... mohlo by to byt tehu, ale takto skoro???po tydzni???

uzovicka
1. jan 2012

Ahoj maminky, aj ja sa snazim o dusu uz od septembra. Je tu niektora z Vas este len dufateliek, ze posledny menzes bol v decembri 2011? U mna snad posledny 8.12. Kto je na tom podobne???? 😉 😉

uzovicka
1. jan 2012

@manamani1 ahoj, zeby my sme boli na tom s cislami podobne??? U mna PM zatial 8.12. Este som tehu test nerobila.

manamani1
1. jan 2012

@uzovicka ahoj, u mna 4.12. takze dnes si 25DC???ovulka bola kedy?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli