Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

sillas
14. jún 2007

nou nas ešte ten časopis nedostať až zajtra... ☹ ale ako vidim o nič som neprišla.. 😀 😀
inak ja nechápem tento system, že ti renca neposlala čo tam napíše.. 😠

jankamanikova
14. jún 2007

Ahojte!
Tak mame za sebou dlhy, narocny, ale prekrasny den.
Boli sme v Nitre navstivit Martinku a malu Karolinku. Isli sme tam na vlaciku. Bolo super.
Janikovi sa pacil najviac vlacik, teta Martinka a kravicka, ktora na slniecku perfektne vylihovala.
Karolinka je nadherna, usmievava a ma super maminku.
Prezili sme s nimi nadherny den. Janik uz pri zaspavani sa pytal, kedy pojdeme zase na vlaciku. Do NZ sme uz isli autom, prisiel pre nas tatino.
Takze nabuduce ideme zase 😀 😀 😀 😀 😀 .
Koho mame prist este navstivit? Kym pojdu vlaky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

jankamanikova
14. jún 2007

Ja som casopis necitala. Ale som zvedava, zajtra ho kupim.
Inac v novinarskom svete to funguje trochu inac, ako sa zachovala ta redaktorka 😠 .
Ale pohoda.

renca3
14. jún 2007

v takychto redakciach to asi tak chodi...
vlasne nieco narychla zbuchla a odcestovala na tu dovolenku.
no co, snaha bola... 😒

jankamanikova
14. jún 2007

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , ale ved my vieme svoje, nie?

jenis
14. jún 2007

Janka aj nasim smerom chodia vlaky

jankamanikova
14. jún 2007

Jej, tak to ideme zistit?

jenis
14. jún 2007

Ale to by vam bolo asi dlho cestovat 😖

jankamanikova
14. jún 2007

No, ved pojdeme niekedy okolo autom a urcite sa zastavime. Ved teraz to je super, ked sa tak pozname.

jenis
14. jún 2007

Vsimate, ze mame jubilejnu stu stranu? 😀

jankamanikova
14. jún 2007

Ano.

jenis
14. jún 2007

to len mi dve si tu piseme?

mario
14. jún 2007

Jani, fajn TOP rebríček- vláčik, martinka a kravička 😀

jankamanikova
14. jún 2007

Vdaka, vies, ved poznas Janika, nie?

martina236
14. jún 2007

cawte,
dnes sme mali ale den teda. super. trosku blblo pocasie, ale deticky to zvladli. myslim, ze aj maminy nezostali v hanbe. ci, Janka?

poviem vam,ze Janka po takom narocnom dni vyliezla na svoj dnesny mount everest. skutocne si odtlacila kociar s dvoma deturencami a prirucnymi taskami s obcerstvenim, hudobnymi nastrojmi, knizkami atd. az na klokocinu. a cudujem sa, ze este nezaliezla do duchien 😀 i ked na duchny je asi dost teplo. proste ze nespi...

chlapci moju dievku tak unavili, ze zalahla hladna... a asi idem za nou.

jankamanikova
14. jún 2007

No, ked Martinka byva tak daleko a vysoko a na kopci. Ale stalo to za to. Janik pozeral na auta a bol v pohode a Matusko spal v kociari a ja som tlacila 😝 . Vysledok stal za to - dve kocky 😀 .

jankamanikova
14. jún 2007

Idem spat. Dobru nocku.

sillas
14. jún 2007

no baby vy tu toho stíhate...ja celý denokolo deti, dneska sme ani nikde neboli, iba somv ybehla s malym na obed kedže som ráno spala s ním a nič som doma na obed nemala.. 😅
Ked niekto pôjde okoo RS tak sa určite zastavte!!!!! všetci ste vítaní..tak dufam, že sa tu niekto objaví..a nebude chodiť k nám iba poštárka... 😠 ešte keby tak pekný poštár.. 😀
no ja idem ešte niečo poučtovať, medzitým sa zobudi aj Riško, tak budeme bojovať s flaškou...tak bude zase sranda.. 😀
dobru noc

viktoria
15. jún 2007

ahojte, tak včera som tu nemohla byt pretože bola silná burka a vypli nám internet...
no k tej fotke akože ja som si to predstavovala tak, že tam daju viac fotiek kedže nás tolko fotili, no a pozrela som časopis 4 krat a nenašla som nás, až večer mi volala mama že tam sme...no mohlo to byť aj vačšie...
inác zajtra mám ten príjmaci pohovor na výške tak mi drzte palce...

jenis
15. jún 2007

Viktoria drzime!

martina236
15. jún 2007

ahojte, akurat som dosla od lekara, bola som na preventivke, krv, moc, atd., atd., zda sa, ze som fit 🙂
mala zaspala, asi uvarim obed a prave mi Karol oznamil, ze poobede frcime do BA. ma tam nieco vybavit, tak sa zvezieme.
teda fakt sme tam pozovali, aj fotograf sa snazil 😉 a nakoniec jedina foto. alebo ze by mu vysla iba tato 😀 . necudovala by som sa. sikovnik jeden...
renca, meno zverejnila, skoda len, ze nevedia vsetci, kt. to ta pani Mracnova na tej fotke je.
zda sa, ze dnes ortut tiez pekne vystupi, tak vsetkym krasny horuci den

martina236
15. jún 2007

viktoria s tvojou vyrecnostou to mas vyhrate 😀

sillas
15. jún 2007

caute baby...no neviem ani čo by som povedala na ten článok...vyzera mi to ako keby tam išlo o tom že aj žena na materskej môže organizovať.. 😕 akože nejaka od veci suvislosť, alebo som tozle pochopila? ked ano berte ma s rezervou, lebo som grogy.. po polnoci chodim spať, Riško o šiestej vstáva, medzi tým 3 krat chovam..no užas do toho tieto horučavy.
boli sme nakoniec u dr..tie uška sa mi nepačili, tak ma ich trošku prekrvene a ta zvyšena teplota by mala byť od zubkov, dali nam nejake kvapky..ale hrdielko je ok, ale zato na mna sa niečo lepí, prskam, začínam cítiť hrdlo...no toto teplo je na nervy iba z neho človek ochorie, lebo sa napije studeného.. 😠

viktoria, držím palce!!!!!

martinka..joooj..mne dr vravela aby som prišla vo februari na preventivku...no nejako som minula termín.. 😀

martina236
15. jún 2007

aj ma ockovat proti tetanu mala, ale som to odlozila na neskor 😀

viktoria
15. jún 2007

no na tetan som mala ist aj ja dnes ale ráno som si to rozmyslela, radšej by som sla rodit ako pichnut injekcie...
aj u nás dnes horuco, práve čakám svokrovcom pridu po nás tak ideme k nim.
díky za podporu... potom dám vediet ako som dopadla...

renca3
15. jún 2007

sillas...to akoze kto sa nudi na materskej, moze organizovat stretavky...asi mala na mysli 😒 ale uz to nebudem komentovat 😠

viktoria...drzime palce.

baby...to ake ockovanie proti tetanu? ja som asi ina generacia, nic o tom neviem.

viktoria
15. jún 2007

no proste kazdych 10 rokov by si sa mala ist zaočkovať na tetan... minule to dávali v telke...
tak neviem kedy naberiem odvahu aby som si ho šla pichnuť,
no idem zbaliť ešte nejake veci lebo po tom pohovore mám ešte oslavu 50 tku

jankamanikova
15. jún 2007

Ahojte!
Tak dnesny den bol uzasny. Tak ako vcera, aj dnes bol narocny, ale krasny.
Rano prechadzka s Mario, presli sme hadam vsetky ulicky, trh, cesticky. Bolo super. Matusko zaspal a Janik sa tak unavil, ze mi spal doma styri hodiny (necudo, ked rano o pol siestej uz pobehoval po byte 🙂 ). Doma sme stihli napiect kolac z ingrediencii, co sme kupili na trhu. A doma to vyzeralo ako fakt an trhu - chlapci si povyberali vsetky hrnce a varesky, rozsypali mi muku, potom ju utierali. Parada. No, super bolo. Tesim sa.

Viki - drz sa, hlavne pokoj, bud sama sebou, usmievaj sa a maj dobru naladu.

Martinka - co je to preventivka? Ja som u svojej dr. nebola asi 7 rokov. Takze neviem, neviem ...

martina236
15. jún 2007

No Janka, tak neviem ako by to nazvali v tvojom pripade, hadam uz aj generalka a neviem, ale asi uz ani zarucny list ti nebude platit 😉

jankamanikova
15. jún 2007

No, u mna uz hadam ani zaruka neexituje. A to ma boli vsetko 😀 , od hlavy az po paty, len to nie je vidiet 😀 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre