• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2006

Zuzi :grinning:
10. aug 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved nieco vymyslite.
Baby, mna caka taka kopa zehlenia a ja si tu kecam. Tak ja idem makat, lebo zajtra pridu chlapi a donesu mi zase za 3 pracky spinavych veci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
renca aj ja mam este 3 pracky nevyprane a 3 vyprane ale nezehlim som tehu nie?? hihi jak sa mi dobre vyhovara :grinning:
10. aug 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ktej zabrane aj moj dal jednej firme nieco take vyrobit samozrejme cez telefon nahlasil co a ako chce..ludia ked to priniesli taksom myslela ze puknem od smiechu bolo to drevene cudo hruhe no skratka ako pre slona a tazke.teraz to pouzivame ako ohradu pre nasho ponika :grinning: .a este som zabudla nas den sa zacina pusinkou a hlasnym prrrrrt celu nocku je rzadocek v klude a rano-no ved niekedy to musi von,ci nie?
11. aug 2007 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka vsetko naj k meninkam, hlavne vela zdravicka k tomu tehu a k Lilke vela vela pozitivnej energie...cmuk od Mattiho
11. aug 2007 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem pekne
11. aug 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my s Teom sa pridavame a zelame vam vsetkym hlavne zdravie a nech sa tomu chrustovi v brusku dari. :slight_smile:
11. aug 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj my sme septembrovky 2006. K blahoželaniu k meninkám Zuzanke sa pridávame aj my. :wink:
11. aug 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka vsetko najlepsie k meninam a dobru oslavu. Posielame pusu.
11. aug 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka všetko naj k meninám a neprezen to s oslavou ved vies predsa že ste už dva v jednom....
no tobias je ešte stále prechladený ale už spal v noci dobre....
mirka ja dávam malemu všetko maso, zemiaky, zeleninu, halušky, pirohy, buchty na pare s makom a s jahodami, pudingy,...... no proste všetko... on totiž keby mohol tak by zjedol aj stôl, no a je na tom este aj to dobre že mu všetko dobre sadne,tuk,tuk.....
11. aug 2007 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka aj my sa pripajame..dnes som videla jednu mamicku a mala take rozkosne malinke babatko juj to bolo nadherne.pomoc zacina to byt nebezpecne :cry: som tu sama vo svajciarsku a bojim sa ze dve malinke deti by som nezvladla...tak este chvilocku pockame.viktoria aj moja malinka papa vsetko doradu a potom prdiiiii a prdiiiiii :wink: je jedno ci doma alebo dnes v mcdonalde. :grinning: jablko papa uz ako dospelacka.ja jej hovorim kyselina...
11. aug 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ráno babenky, tak zobudila som sa nato že ma bolí strasne koleno, no neviem z čoho, muž trdí ze ma v noci kopal tak neviem.... :astonished:
dnes ideme grilovať, ale kedze prsí tak budeme grilovať v garazi, už sme grilovali aj na balkone v paneláku....
tobias už tolko nesoplí takže som rada....
12. aug 2007 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viktoria...to je dobre, ze vas nic neodradi od grilovacky. To budete ale dobre vyudeni... :wink: Tak dobru chut.
Chlapi prisli stastne domov, Leo ma kopu zazitkov. Som zvedava ako sa da dokopy s rezimom, lebo od pondelka ide do skolky. Tak uvidime ako to zvladne po skoro styroch mesiacoch. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj viktoria aj my milujeme grilovacky ako svadobny dar sme tiez dostali od nasich svedkov nadherny gril a potom sme sa ich nemohli zbavit stale by len u nas grilovali :grinning: no je to super.
12. aug 2007 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka111111 dopocula som sa,ze cakas druhe babo,to je krasne blahozelam ti,pribuzna ma 6mesacnu dcerku a tiez cakaju druhe.
12. aug 2007 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahopjte kočky.
Chcela by som privítať Mirku a z celého srdca pogratulovať mojeje menovkyni Zuzke ""ČAKATEĽKE"" :slight_smile:
Môj anjelik už zasa na mńa kričí z postieľky, tak utekám za ňou. A ešte Zuzka, všetko najlepšie k meninám, aby Ti všetko vyšlo podľa Tvojich predstáv.
Zatiaľ sa majte holky, ideme k svokrovcom, tak sa ozvem neskôr.Papa.
12. aug 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zanaza dakujem som tu lebo potrebujem poradit niekedy ohladom malinkej lebo mi vo svajciarsku nema kdo tak rychlo poradit...
12. aug 2007 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby...no od štvrtku som sa neozvala, v piatok mi vôbec nešiel MK a včea sme tu mali taku burku, že sme radšej vypli PC,
Zuzkam prajem všetko naj naj....
Riško v noci zo štvrtku na piatok teplotoval a aj v piatok, a k tomu hnačka, boli sme u dr, tak všetko ok, trošku ma prekrvene lave uško, ale z toho by to nemalo byť..asi zuby, ale pre istotu zobrala vyter z riťky..lebo že vraj je salmonela.. :confused: :confused: :confused: tak dufam že nie, hnačku ešte ma,, no tak uvidime, piatok a sobotu ledva jedol, lebo dietka mu nejako nešmakuje.. :grinning: :grinning: :grinning: tak bol aj v noci urevany...
takže víkend sme prešili doma medzi štyrmi stenami.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, nebola som tu viac nez tyzden a citam tu novinky.
ZUZKA - BLAHOZELAME!!!!!! Joj, ja sa tak tesim, ze aj ja chcem dalsie babo :slight_smile: .
To budete mat taky rozdiel ako my, este mensi a bude to super, uvidis. Cim mensi rozdiel, tym lepsie. Joj, ja som cela bez seba, musim to ist povedat Janymu.
12. aug 2007 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj, ta my sa tesime!!!!!

No, ale k veci - bola som na vychode s detmi a bola som bez internetu a pokazil sa mi mobil. Takze som bola ako odrezana od sveta a viete si to predstavit, otras. Boli sme samozrejme so starymi rodicmi a tak, ale nemohla som sa s nikym poriadne skontaktovat. Ani s Janym. Mobil mi blbol jedna radost a dal sa dokopy az cez vikend a to som musela ist kupovat este aj novu nabijacku (a to som dve znicila). Momentalne sme prisli, chlapcov uspavame, tesim sa na Vas a na Mario, ze ju uvidim a podelim sa s novinkami. No, idem si precitat, co ste pisali, ale som taka vzrusena z toho, ze Zuzka caka babo, ze to je super. Velmi sa z toho tesim a som bez seba. Aj ja chceeeeeemmmmmm (ale dnes sme si s Janym povedali, ze az tak o tri roky).
12. aug 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som tu a myslím na vás, ale dnes sa na viac nezmôžem. Pá.
12. aug 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka - Ty si mi volala? Ale mne blbol mobil a riadne. Ja do Presova pojdem este o tyzden a na tyzden, tak sa stretneme, ok? A zavolaj hocikedy, mobil som si sama opravila tym, ze som ho hodila o stenu :grinning: , kupila tri nabijacky, dve z nich sa pokazili a tretia zacala fungovat. Tak som plne k dispozicii, Zuzka vola kolko chces.

Kojit mozes do siesteho mesiaca tehu, potom je to riziko. Ale moze sa kojit kolko chce dieta.
Nas Janik dokonca s nami aj spal v jednej posteli. A spi doteraz, aj s Matuskom. Aj ked Janik ma svoju postel, spi s nami.

Zuzka - hlavne bud v klude, vela spinkaj spolu s Lilkou a hlavne v noci. Nech Stevo pusinkuje brusko a Lilka sa od neho nauci. Janik bozkava moje brusko doteraz :slight_smile: , bude dobre. Budes mat taky rozdiel ako my a budes spokojna. Prve mesiace su o zivot, ale potom je pohoda. Lilke vela rozpravaj o babu, ukazuj jej obrazky. A hlavne bud casto s Lilkou, rozpravaj sa s nou, pusinkuj ju, hladkaj ju. A nemaj strach. Baby znasaju prichod surodenca inac ako chlapci. Ved na tieto reci pride este cas.
12. aug 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac v sobotu sme oslavovali moju tridsiatku, ktoru mam az 14.8. Bolo super, obed v restauracii, takej so zahradou a potom sme grilovali u svokrovcou na zahrade do noci, tiez bolo super. Deti sa nalietali, Janik stastny, lebo on miluje babky a dedkov. Takze super.
12. aug 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankamanikova....no super ten týžden čo si tu neboli si dohnala...som rada že ste sa mali super...no a vitaj medzi nami 30-kami, teda ešte celkom nie....ale o par hodin... :wink:

renca..tak pozdrav Peta, že to všetko zvládol...lebo môj drahy by to asi nezvladol.. :angry:
no a Leovi sa pôjde teda asi fakt ťažko do škôlky...tak držím palce.
12. aug 2007 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, tak vitaj na MK. Teda bez mobilu a internetu...to muselo byt zuzo. :wink: Ja som grogy, tak dobru noc.
12. aug 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...janka kde na vychode ste boli? Ty tam mas rodinu alebo tvoj muz? Aj moj muz pochadza z vychodu, ale bohuzial rodicia mu minuly rok zomreli a brat mu zije v Prahe, sestra v Prievidzi tak uz teraz nemame tam ku komu chodit
12. aug 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme obaja z PO.
12. aug 2007 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby viete mi poradit? Mala ma intoleranciu na laktozu...zistilo sa to cca pred dvoma mesiacmi. Ma uz upravenu stravu. Predtym mavala strasne casto stolicu...no a teraz tri dni znovu hnackuje. Som uz z toho zufala. Nedavam jej nic mliecne, mlieko pije moje a este bezlaktozove od nestle AL110, nepomaha nam na hnacku ani mrkva ani ryza...co jej mozem este dat? Som uz bezradna...
12. aug 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: a ako ste sa dostali prave do zamkov? Odkedy tu byvate?
12. aug 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli aj my teraz hnačkujeme...skus dať malej vela bananu, ...ten by mal pomôcť asi.
12. aug 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok