Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jenis
10. aug 2007

Zuzi 😀

renca3
10. aug 2007

Ved nieco vymyslite.
Baby, mna caka taka kopa zehlenia a ja si tu kecam. Tak ja idem makat, lebo zajtra pridu chlapi a donesu mi zase za 3 pracky spinavych veci. 😝

zuzka111111
autor
10. aug 2007

renca aj ja mam este 3 pracky nevyprane a 3 vyprane ale nezehlim som tehu nie?? hihi jak sa mi dobre vyhovara 😀

mirka414
11. aug 2007

dobre ranko ktej zabrane aj moj dal jednej firme nieco take vyrobit samozrejme cez telefon nahlasil co a ako chce..ludia ked to priniesli taksom myslela ze puknem od smiechu bolo to drevene cudo hruhe no skratka ako pre slona a tazke.teraz to pouzivame ako ohradu pre nasho ponika 😀 .a este som zabudla nas den sa zacina pusinkou a hlasnym prrrrrt celu nocku je rzadocek v klude a rano-no ved niekedy to musi von,ci nie?

laurajana
11. aug 2007

zuzka vsetko naj k meninkam, hlavne vela zdravicka k tomu tehu a k Lilke vela vela pozitivnej energie...cmuk od Mattiho

zuzka111111
autor
11. aug 2007

dakujem pekne

renca3
11. aug 2007

Aj my s Teom sa pridavame a zelame vam vsetkym hlavne zdravie a nech sa tomu chrustovi v brusku dari. 🙂

anjelik85
11. aug 2007

Ahojte, aj my sme septembrovky 2006. K blahoželaniu k meninkám Zuzanke sa pridávame aj my. 😉

jenis
11. aug 2007

Zuzka vsetko najlepsie k meninam a dobru oslavu. Posielame pusu.

viktoria
11. aug 2007

zuzka všetko naj k meninám a neprezen to s oslavou ved vies predsa že ste už dva v jednom....
no tobias je ešte stále prechladený ale už spal v noci dobre....
mirka ja dávam malemu všetko maso, zemiaky, zeleninu, halušky, pirohy, buchty na pare s makom a s jahodami, pudingy,...... no proste všetko... on totiž keby mohol tak by zjedol aj stôl, no a je na tom este aj to dobre že mu všetko dobre sadne,tuk,tuk.....

mirka414
11. aug 2007

zuzka aj my sa pripajame..dnes som videla jednu mamicku a mala take rozkosne malinke babatko juj to bolo nadherne.pomoc zacina to byt nebezpecne 😢 som tu sama vo svajciarsku a bojim sa ze dve malinke deti by som nezvladla...tak este chvilocku pockame.viktoria aj moja malinka papa vsetko doradu a potom prdiiiii a prdiiiiii 😉 je jedno ci doma alebo dnes v mcdonalde. 😀 jablko papa uz ako dospelacka.ja jej hovorim kyselina...

viktoria
12. aug 2007

dobre ráno babenky, tak zobudila som sa nato že ma bolí strasne koleno, no neviem z čoho, muž trdí ze ma v noci kopal tak neviem.... 😲
dnes ideme grilovať, ale kedze prsí tak budeme grilovať v garazi, už sme grilovali aj na balkone v paneláku....
tobias už tolko nesoplí takže som rada....

renca3
12. aug 2007

viktoria...to je dobre, ze vas nic neodradi od grilovacky. To budete ale dobre vyudeni... 😉 Tak dobru chut.
Chlapi prisli stastne domov, Leo ma kopu zazitkov. Som zvedava ako sa da dokopy s rezimom, lebo od pondelka ide do skolky. Tak uvidime ako to zvladne po skoro styroch mesiacoch. 😝

mirka414
12. aug 2007

ahoj viktoria aj my milujeme grilovacky ako svadobny dar sme tiez dostali od nasich svedkov nadherny gril a potom sme sa ich nemohli zbavit stale by len u nas grilovali 😀 no je to super.

katyka24
12. aug 2007

zuzka111111 dopocula som sa,ze cakas druhe babo,to je krasne blahozelam ti,pribuzna ma 6mesacnu dcerku a tiez cakaju druhe.

zanaza
12. aug 2007

Ahopjte kočky.
Chcela by som privítať Mirku a z celého srdca pogratulovať mojeje menovkyni Zuzke ""ČAKATEĽKE"" 🙂
Môj anjelik už zasa na mńa kričí z postieľky, tak utekám za ňou. A ešte Zuzka, všetko najlepšie k meninám, aby Ti všetko vyšlo podľa Tvojich predstáv.
Zatiaľ sa majte holky, ideme k svokrovcom, tak sa ozvem neskôr.Papa.

mirka414
12. aug 2007

ahoj zanaza dakujem som tu lebo potrebujem poradit niekedy ohladom malinkej lebo mi vo svajciarsku nema kdo tak rychlo poradit...

sillas
12. aug 2007

caute baby...no od štvrtku som sa neozvala, v piatok mi vôbec nešiel MK a včea sme tu mali taku burku, že sme radšej vypli PC,
Zuzkam prajem všetko naj naj....
Riško v noci zo štvrtku na piatok teplotoval a aj v piatok, a k tomu hnačka, boli sme u dr, tak všetko ok, trošku ma prekrvene lave uško, ale z toho by to nemalo byť..asi zuby, ale pre istotu zobrala vyter z riťky..lebo že vraj je salmonela.. 😕 😕 😕 tak dufam že nie, hnačku ešte ma,, no tak uvidime, piatok a sobotu ledva jedol, lebo dietka mu nejako nešmakuje.. 😀 😀 😀 tak bol aj v noci urevany...
takže víkend sme prešili doma medzi štyrmi stenami.. 😝

jankamanikova
12. aug 2007

No, nebola som tu viac nez tyzden a citam tu novinky.
ZUZKA - BLAHOZELAME!!!!!! Joj, ja sa tak tesim, ze aj ja chcem dalsie babo 🙂 .
To budete mat taky rozdiel ako my, este mensi a bude to super, uvidis. Cim mensi rozdiel, tym lepsie. Joj, ja som cela bez seba, musim to ist povedat Janymu.

jankamanikova
12. aug 2007

Joj, ta my sa tesime!!!!!

No, ale k veci - bola som na vychode s detmi a bola som bez internetu a pokazil sa mi mobil. Takze som bola ako odrezana od sveta a viete si to predstavit, otras. Boli sme samozrejme so starymi rodicmi a tak, ale nemohla som sa s nikym poriadne skontaktovat. Ani s Janym. Mobil mi blbol jedna radost a dal sa dokopy az cez vikend a to som musela ist kupovat este aj novu nabijacku (a to som dve znicila). Momentalne sme prisli, chlapcov uspavame, tesim sa na Vas a na Mario, ze ju uvidim a podelim sa s novinkami. No, idem si precitat, co ste pisali, ale som taka vzrusena z toho, ze Zuzka caka babo, ze to je super. Velmi sa z toho tesim a som bez seba. Aj ja chceeeeeemmmmmm (ale dnes sme si s Janym povedali, ze az tak o tri roky).

mario
12. aug 2007

Som tu a myslím na vás, ale dnes sa na viac nezmôžem. Pá.

jankamanikova
12. aug 2007

Zuzka - Ty si mi volala? Ale mne blbol mobil a riadne. Ja do Presova pojdem este o tyzden a na tyzden, tak sa stretneme, ok? A zavolaj hocikedy, mobil som si sama opravila tym, ze som ho hodila o stenu 😀 , kupila tri nabijacky, dve z nich sa pokazili a tretia zacala fungovat. Tak som plne k dispozicii, Zuzka vola kolko chces.

Kojit mozes do siesteho mesiaca tehu, potom je to riziko. Ale moze sa kojit kolko chce dieta.
Nas Janik dokonca s nami aj spal v jednej posteli. A spi doteraz, aj s Matuskom. Aj ked Janik ma svoju postel, spi s nami.

Zuzka - hlavne bud v klude, vela spinkaj spolu s Lilkou a hlavne v noci. Nech Stevo pusinkuje brusko a Lilka sa od neho nauci. Janik bozkava moje brusko doteraz 🙂 , bude dobre. Budes mat taky rozdiel ako my a budes spokojna. Prve mesiace su o zivot, ale potom je pohoda. Lilke vela rozpravaj o babu, ukazuj jej obrazky. A hlavne bud casto s Lilkou, rozpravaj sa s nou, pusinkuj ju, hladkaj ju. A nemaj strach. Baby znasaju prichod surodenca inac ako chlapci. Ved na tieto reci pride este cas.

jankamanikova
12. aug 2007

Inac v sobotu sme oslavovali moju tridsiatku, ktoru mam az 14.8. Bolo super, obed v restauracii, takej so zahradou a potom sme grilovali u svokrovcou na zahrade do noci, tiez bolo super. Deti sa nalietali, Janik stastny, lebo on miluje babky a dedkov. Takze super.

sillas
12. aug 2007

jankamanikova....no super ten týžden čo si tu neboli si dohnala...som rada že ste sa mali super...no a vitaj medzi nami 30-kami, teda ešte celkom nie....ale o par hodin... 😉

renca..tak pozdrav Peta, že to všetko zvládol...lebo môj drahy by to asi nezvladol.. 😠
no a Leovi sa pôjde teda asi fakt ťažko do škôlky...tak držím palce.

renca3
12. aug 2007

Janka, tak vitaj na MK. Teda bez mobilu a internetu...to muselo byt zuzo. 😉 Ja som grogy, tak dobru noc.

eli77
12. aug 2007

ahojky...janka kde na vychode ste boli? Ty tam mas rodinu alebo tvoj muz? Aj moj muz pochadza z vychodu, ale bohuzial rodicia mu minuly rok zomreli a brat mu zije v Prahe, sestra v Prievidzi tak uz teraz nemame tam ku komu chodit

jankamanikova
12. aug 2007

My sme obaja z PO.

eli77
12. aug 2007

baby viete mi poradit? Mala ma intoleranciu na laktozu...zistilo sa to cca pred dvoma mesiacmi. Ma uz upravenu stravu. Predtym mavala strasne casto stolicu...no a teraz tri dni znovu hnackuje. Som uz z toho zufala. Nedavam jej nic mliecne, mlieko pije moje a este bezlaktozove od nestle AL110, nepomaha nam na hnacku ani mrkva ani ryza...co jej mozem este dat? Som uz bezradna...

eli77
12. aug 2007

🙂 a ako ste sa dostali prave do zamkov? Odkedy tu byvate?

sillas
12. aug 2007

eli aj my teraz hnačkujeme...skus dať malej vela bananu, ...ten by mal pomôcť asi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre