• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2006

okta - my kakame vselico. Tiez ma dr. ukludnila, ze sa to meni podl mojej stravy a ze to moze byt aj so soplikov. My kakame "prazenicky" but uplne tvrde alebo namakko :slight_smile: , alebo mame tam semtam aj nejake zelene hlieniky. Dr. mi tiez povedala, ze taka stolica (nie prazenicova) moze byt aj z toho, ze dietatko spapa viac predneho mliecka ako zadneho; ale ze to nevadi. Babo si aj tak vezme iba to, co chce a prave potrebuje. Inac dobra tema, co?
11. jan 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, dobra tema :wink: , ale dolezita :slight_smile: ,to si clovek asi uvedomi az ked ma deti
12. jan 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stolica je doležitá v každom veku, ja som mavala zapchy a teda je to velmi nepríjemne..
12. jan 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda my sme boli vcera opat na vyter z konecnika. hoci nema hnacky, stolica sa mi nepozdava, sem tam nieco ruzoveho. ako kedy. a nechcela by som nieco zanedbat. v pondelok budu vysledky. ale mala sa tvari, ze vsetko je tak ako ma byt, co som rada.
12. jan 2007 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, tak ano dobra tema, ale hlavne je, ze neodbocujeme od temy babatka a tak :slight_smile: nas maly co sa stolice tyka je na tom v pohode, aj ked kakame oranžovo-žlty, horcicovity, vodnaty vylucok s kuskami zrazeneho mliecka: casto velmi vydatny a tipicky pre dojcene deti...takze by to malo byt ok...prajem Vam pekny den, aj ked ja som dnes maleho "oklamala" otvorenim okna a zaspal v kociku, lebo vonku je priserne pocasie ako v aprili, raz prsi, raz svieti slnko a dotoho silny studeny vietor az do kosti...papa
12. jan 2007 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odbocim od kakaciek. Uz ste odoberali babatkam moc? Kupila som sacky a 2 pokusy neuspesne. 1. krat sa vylialo do plienky. Neviem kadial, lebo to mal oblepene okolo pipika a 2. krat mi to cele okakal. Zase som pri tej teme. :slight_smile:
No doslova sa mi na to vy... :grinning: Takze na buduci tyzden to zopakujem do tretice, lebo to treba odniest zavcasu rano k doktorke. Teda neviem ako sa vam bude darit pre dievcatkach.
Prajem pekny ufucany den.
12. jan 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme este neodoberali moc, ale pocula som od znamych, ze je to riadna fuska :wink: tak ti drzim palce, nas to len caka
12. jan 2007 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renca3 no aspon je sranda, ja verim tomu, ze aj ten moj by ma pri tom okakal :slight_smile: ...my sme to este nerobili...co potrebujete zistit z mocu???
12. jan 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renca - my sme to robili pri Janikovi a poviem Ti, bola to sranda. A riadna makacka, raz to ocikal, raz okakal
12. jan 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kvoli comu to potrebujete? My sme mali nejaky virus, ci co a tak sa to potrebovalo preverit. Tak dufam, ze budete mat stastie a hlavne vela zabavy :slight_smile: .
12. jan 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neviem kvoli comu ten moc. Aj pri prvom sme to odoberali takto skoro.
Asi vramci prevencneho vysetrenia v urcitom mesiaci.
12. jan 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak to je zaujimave. Nam to este nekazali. To robia vzdy? Inac ako sa mate? Tie Tvoje deturence?
12. jan 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mame sa dobre, zatial sme zdravi. I ked u Lea sa zase objavili tie skolkarske sople. Uvidime ako bude cez vikend.
Teraz sme sa vratili z navstevy od svagra a Leo nechcel ist domov, lebo sa chcel hrat s bratrancovymi hrackami. Robil jeho typicke sceny, tak sme ho tam 1.krat nechali spat. Teraz cakam ci nezavolaju, aby sme si prenho prisli. No mame tu az priliz ticho. :slight_smile:
V skolke je uz na cely tyzden, lebo ja doobeda pracujem. Teda podla moznosti pri Teovi.
12. jan 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, obdivuhodne. Ze si mala odvahu ho tam nechat. Ja by som asi mala "nervy". A obdivujem Ta ako zvladas tu pracu popri malom. Ja som rada, ze dycham, lebo detom venujem max cas. A som rada, ked spia a spim s nimi, alebo netujem, alebo citam. Som rada, ze momentalne nepracujem, ze som doma. Ale tesim, ze pojdem raz do tej prace. Uvidime. Chcela by som, ked nebude dalsie babo :slight_smile: .
12. jan 2007 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jankamanikova,

snazim sa tu dozvediet nejaku otazku......na teme Problem otehotniet.....a nikto neodpovedaaaaa :O(((
Chcela som sa spytat, ci nepoznas niekoho komu este pred ocakavanou MS ukazal tehutes pozitivny?
12. jan 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... lyzenka....tak ja nepoznám nikoho komu by test ukazal tehotnosť ešte pred očakávanou menštruáciou,,,, prave teraz si moja švagrina robila test týžden pred kramamy a ukazal jej že nieje tehotná, no ja som jej povedala nech ešte počka , tak počkala a pár dní ako jej to meskalo si urobila test a je tehotna... vieš pred kramamy v moči ešte niesu tie látky ktore udávaju tehotenstvo... ale prajem ti aby sa vám to čo najskôr podarilo....
13. jan 2007 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte, tak my sme boli dnes na navsteve u manzelovaj babky v Slov. Lupci. mala 80. zisla sa tam celkom hojna partia, ale sme to zvladli, mala nebola ani spolocensky unavena. aj si pospala a bola prisposobiva, takze pohodicka. dosli sme, akurat sa stihla okupat a pekne zaspala, kedze v aute sa jej nechcelo.
13. jan 2007 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mata, tak super, mala je spolocenska to je fajn, nas maly je tiez rad v spolocnosti, vtedy sa nevie "dospat" :slight_smile: a v aute to zasa spi furt...jeho to jednoducho uspi, skratka jeho uspi este ten cerstvy vzduch, ktorym prejdeme nez ho dame do auta, hned je "tvrdy" :grinning: dnes sa nam ho dokonca podarilo "oklamat" a spal do 7:00 normalne sa mi verit nechcelo a to papal o 3:0 od 21:00 ked zaspinkal to bolo prve papanie a potom len o 5:00 sranda...peknu nedelu prajem
14. jan 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame normalne, ze zaspi okolo 19.30, papa okolo 3.00 a potom vstava o 7.00
Ked ho Leo zobudi, tak skor. Inak Leo(starsi) sa budi castejsie ako Teo a to zaspava v poslednej dobe o 22.30, zobudi sa 2x na cikanie a vstava o 6.30.
Poobede spi asi 2 hodiny. Aspon to. :unamused:
14. jan 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby nechápačka..no maly už tiež ma nejaký ten režim, že o 20.00 ho uložím, zaspí, len každu chvlu sa budi na papanie..cez den spi už malo, asi 3 x nejakých 30-60 minut. vaše drobce kolko buvaju cez den?
15. jan 2007 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sillas, aj nasa spi cez den malicko. doma asi tak 3x30 min, aj to len v kociku. v postielke nezaspi ani nahodou. vonku si ale pospi dlhsie. vecer zaspi cca od tej 20.00 do 21.00, ako kedy. zobudi sa medzi 2,00 a 3,00, potom okolo 6,00 a zvykne spat do 8.00 az 8.30. dnes to mala v noci ale dost popletene.
15. jan 2007 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem presne kolko maly spi cez den, ale spolu to moze byt 3 hodky. Niekedy menej, niekedy viac.
15. jan 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maly je už hore, spal až 20 minut-.-.. :slight_smile:
a ja mam plno roboty...
martina,,,no môj maly spal v postielke asi raz a to budeme mať v nedelu 4 mesiace..no ale ked tak často v noci spi, tak mne je to zbytočne ho prekladať stále. manžel spí s malu v detskej a je tam lepší madrac tak jemu to aj vyhovuje...a ja si takto tiež vychutnávam malého ked spi pri mne, lebo mala nikdy nespala vo velkej posteli iba v postielke.
15. jan 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karolina spala s nami v posteli iba parkrat, aj to este v perinke. teraz prespi noc v postielke. a kedze sa tvoj Risko tak casto budi na papanie, tak je pochopitelne, ze to mate takto zauzivane :slight_smile:
15. jan 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave, lebo vstavat z postele každu hodinu a pol je dosť a pri prekladaniu sa stale prebral, tak som to vzdala. pri malej som sa aj bala aby si nenavykla tak preto ale s Riškom už hádam nebude problem, lebo ma sestričku v detskej, tak určite nebude problem s "presunom". :slight_smile:
15. jan 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nedavas ho odgrgnut?
15. jan 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie v noci mi vôbec neodgrgava, iba cez den, lebo on popri papani zaspi, a ked spi tak neodgrgne.
15. jan 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sillas, tvoj Risko mi dost pripomina Lea s tym nocnym papanim. Aj ja som ho nechavala pri mne, lebo uz som ani nevladala ho zdvihnut a dat do postielky a potom sa ma dozadoval stale castejsie. Je to taky zacarovany kruh.
Teraz si Tea nenecham pri sebe v noci ani chvilocku, aj ked je to prijemne pocuvat ako pri tebe odfukuje babo. Napapa sa a sup do postielky :wink:
Snad vam sa to upravi k lepsiemu.
Inak ani my v noci neodgrgavame.
15. jan 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa tyka odgrgavania, ani my v noci neodgrgavame, lebo vzdy pekne zaspinkame a sup do postielky...s tym, ze babo bolo pri mne ked sme dosli z nemocnice - spinkalo pri nas, tak to prestalo po tyzdni, aby si nenavykol, pekne do svojej postielky...
15. jan 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no renca, tak ja som pri prvom nemala problem a teraz mam, tak sme si to vymenili.. :slight_smile:
no dufam, hcystam sa za dr. tak chcela by som od buduceho tyždna vyskušať tie mliečne ryžove kašičky, pri malej som bola s tym spokojna, len jej som to nemusela davať tak skoro, no ale každe dieťa ma iný apetít.. a toto nezvládam, lebo ráno okolo štvrtej mám stále laktačnu krizu, že mlieko fuč a maly je nervozny lebo je ospaly a nechce sa mu takvelmi tahat..
15. jan 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok