• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2006

renca...pozor aby nebolo tretieeeeeeeeeeeeeeeee..... :grinning: :grinning: :grinning:

jankamanikova...no som sa musela pousmiať hihi nad tou situáciou...ešteže ste mali čo jesť... :grinning:

Riško dneska zjedol dve piškoty , tretinu bananu, a asi 110 mlieka a z toho polovicu vygrckal...aj pred spanim odmietol mlieko..dasna ma samu hrču, jednu až fialovu..už dufam že sa to prelomi, už za tieto 4 dni určite schudol... :frowning2:
13. aug 2007 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme mali nadherny dnik...chalani boli skvely, Mia este lepsia...hnacka sa ma na ustupe, len mi dnes nechcela velmi papat:frowning2: vecer zalomila ako zvycajne o osmej...zaspala bez problemov, tak dufam ze aj noc bude kludna.

Jedine negativum bolo dnes ze na mna trosku lezie depka zo samoty...chyba mi moja polovicka, pride az o dva tyzdne:frowning2:

Baby drzte nam palce-dnes som bola zobrat do banky ziadost na hypoteku :sweat_smile: v piatok by sme mali uz asi vediet ci nam to schvalili...bojim bojim. :sweat_smile:
13. aug 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dražíme palčeky...držíme.... :wink:
13. aug 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon...držíme.. :grinning:
13. aug 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elli77 kde vsade ta nenajdem :grinning: co robite malujete?
13. aug 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, sillas ako citam papanie je u Vas podobne ako u nas...jednoducho normalne odmieta papat obedik, ako pred tym vsetko zjedol, teraz tak dietnejsie, ze by kondicka teraz? Ale ovocie spapa, piskotky to ani nehovorim a cajiku vela pije, tie zubaciky davaju zabrat...a nechutenstvo je asi s tym spojene. Aj my sme mali taku velku modru hrcku vedla hornej jednotky a teraz uz zmizla - coskoro sa vykluje asi ta potvorka co sa tam ukryva :slight_smile:
14. aug 2007 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurajana...veru tie zubky..my sme taku fialovu mali aj spondu jednotku, ked vyšla opuch a sfialovenie prešlo..vyzera to fakt hrozne, ale aj napriek tomu bola noc celkom kludna..zobudil sa iba dvakrat.. :confused:
hnačka už prešla, sice ma redšiu stolicu ale iba rano a večer, takže to už hnačka nie je..tak už mu dam jablkovu výživku, dufam že spapa.
14. aug 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sillas my zasa pre zmenu sme mali 3 dni dozadu velmi narocne, vobec nespal, da sa povedat, ze to bolo len bdenie a o mojom spanku ani reci :stuck_out_tongue_closed_eyes: este ze mam zhovievaveho manzela a nechal ma vcera poobede trosku pospat, tak sa to da prezit, inak by som uz asi kolabovala :wink:
14. aug 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak ja fungujem na 2 kavach denne, bez nich by to asi neslo. Neviem ako bude dalej, ale tuto noc mal hodinu a pol oci ako trnky a nie a nie zaspat. Tak uzas. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My nemame zatial s jedlom problem. Skor ten, ze sa pred nim musime schovavat ked jeme, lebo krici az kym nieco nedostame do pusy. Davate detom chlieb a pecivo? Lebo maly zmasti naraz aj pol rozka. Leovi som asi este nedavala o takomto case, nepamatam si.

Janka...k dnesnym okruhlym narodeninam ti prajeme vsetko len to naj naj, aby ste boli zdravucki a stale vysmiati. No a teda vitaj medzi damami v najlepsich rokoch. :wink:
14. aug 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankamanikova...všetko naj a tak ako renca hovori..najlepšie roky..uff.už nam taha na štyriadsiatku.. :grinning: :grinning: :grinning:

renca...ja by som davala malemu pečivo ale nejako sa za nim netrha, ale občas zje..minule sa mi podarilo do neho natrepať polku rožku s maslom a lekvarom..a zvykne obhrýzať kôrku z chleba..a aj ju zje, len mu to dlho trva tak aspo chvílu je pokoj.. :grinning:
14. aug 2007 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa nasmiala na tej korke z chleba - nieco podobne je aj u nas...aspon chvilu klud :grinning: :grinning:

renca a ta kava - podobne aj ja praktizujem, inak by som nepostala na rovnych nohach...

jankamanikova vsetko naj, snad 30-tka? :slight_smile:
14. aug 2007 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka vsetko naj naj naj. :grinning:
14. aug 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Dakujem vsetkym za blahozelania. Potesia a potesili. Myslim, ze Mirkina Leonie ma dnes presne 11 mesiacov, tak vsetko naj a nech Vam to do prveho roka rychlo ubehne.
Tak dnes sa moj Jany uplne zase prekonal (a to nehovorim o darcekoch, ktore mi daroval v sobotu na oslave). Dostala som krasne kvetinky ... To, ze hovorim, ze sa prekonal, je preto, lebo on zvykne na moje narodeniny zabudnut a ma problem aj s tym kvietkom. Ale toho roku si to splhol (asi si zbiera body na dalsie roky :sunglasses: ).
A mimochodom pozdravuje Vasich chlapov a pyta sa, kedy bude stretko :slight_smile: . Co si myslim, ze by mohlo byt. Co tak oslavit rok spolu? Alebo sa stretnut v zime? To by bola parada.
14. aug 2007 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak ako vidim, zas som tu sama. Jany zalomil s chlapcami, necudo, lebo vstava teraz skoro rano a chodi do TT. A asi pojdeme aj s nim. Na par dni. Aby nemusel skoro vstavat a my si urobime vylet. Uvidime.
14. aug 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to stretko beriem len ho urobte kym nerodimmm :grinning: a negulam sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no inak vcera som spala od osmej do osmej a nad ranom som sa zobudila a nevedela som uz zaspat potom sa mi to nejak podarilo ale som stale unavenaaaaaa :pensive:
14. aug 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - drz sa. Myslim na Teba a snad to budes dobre zvladat. Len sa neboj. Deti budu v pohode a budu sa mat radi. Zaciatky su tazke, ale da sa to.
14. aug 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no posledne dni ma chyta nejaka depka lilka je coraz zivsia a ja unavenejsia vlacim kocik po schodoch a normalne nevadzem ...mam strech :frowning2:
14. aug 2007 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - realita. Ja som do tretieho mesiaca tehu mala hrozne depky, spala som trikrat denne s Janikom a mala vycitky svedomia, ze to nezvladnem a naco som chcela druhe dieta. Mala som hrozne stavy, stale som "zrala" a tiez tahala kocik na druhe poschodie (nemali sme vytah). Bola som unavena, vystavena a bez nalady.
Ked Janik zacal sam chodit, zacalo svitat na lepsie casy. Bola som uz asi vo stvrtom mesiaci tehu, a zacalo sa mi to pacit. Janik pobehoval hore-dole, ja za nim (aby som mala kondicku), domacnost bola hore nohami (ale to mam aj teraz) a ja som bola najstastnejsia. Fakt. A potom sme este isli na dovolenku, brucho som mala ako balon, ledva chodila a dychcila som ako slon. Realita.
A potom zacali vycitky svedomia, ze ako to vezme Janik a ako zvladnem s dvoma a za Janik bude ukrateny o mamu a ze sa bude musiet prisposobit. A ze sa mu nebudem moct venovat a ze to bude otras.
A pootm prisli este myslienky, ako to zvladne doma s tatinom, ked budem v porodnici a tak. No, teraz ked na to spominam, tak to bolo fakt tazke (aj pre Janika), ale da sa to. Hlavne pohoda. "Bordel v byte, stastne dite" - toto heslo omielam doma stale. A ide to.
Bude dobre, mas nasu podporu.
14. aug 2007 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zuzka-tak az teraz citam,ze si tehotna.Neviem si predstavit seba,mat11mes,babatko a byt v tom.To tusim radsej tri naraz.Tak sa drz a davaj na seba pozor.Zachvilku sa nam tu vsetkym blizi jeden rocik.
14. aug 2007 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomaslavka...ako ty zvladas, ked sa ti deturence rozliezaju po byte? Lebo ja mam dost striehnut na jedneho a upratovat po nom vyhadzane skrinky a policky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak ja som mala presne tie iste pocity ako Janka, aj ked sme to cakali o rok neskor. Uz som na to aj zabudla, tak mi to Janka pripomenula. Len este s tym rozdielom, ze mne kazali lezat, nic nerobit, nedvihat. No vylihuj pri dvojrocnom dietati. :slight_smile:
15. aug 2007 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka..neboj nie si sama, ja mam teraz kamošku ktora ma 9 mesačného synčeka a na marec čakaju dalšie... :wink:
ono ťažke je to asi stále, lebo aj teraz vidim ked ma Lucka prazdniny a to je 4 roky rozdiel, chce moju pozornosť kedže nema kamošov, aj ich musim nahradiť ja..ufff :rolling_eyes:
15. aug 2007 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale budu spolu vyrastať a to je super, nejake dva roky budu ťažke ale potom to už budeš mať super.
a naozaj čo Števo? mal by vás teraz s Lilkou rozmaznávať? aj vie kedy sa mu to poradilo?? :slight_smile:
15. aug 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jankamanikova ano mali sme narodky a doktor nam ich osladil inekciou do nozicky :angry: a mala bola ako certik jedovata aj sme sa s manzelom potom riadne povadili :frowning2: no uz je dobre.dievcata nemate nejaku basnicku co by som mohla dat ako pozvanku na leonkine narodeniny?poradte prosim...mne sa to uz tak miesa s tou nemcinou ze neviem ci nieco stvorim..
15. aug 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vcera som mala depku hroznuu stevo ked ma videl zobral lilku rec na 2 hodky :sweat_smile: tak som pratala a uz je to dobreee no predstavit si to stale neviem :sweat_smile: ale lilke stale rano rozpravam o babetku ukazujem na brusko a ona si hladka svoje :grinning: no uvidime ako to bude presne to si neviem predstavit ako stevo s lilkou ked budem v nemocnici ....

inak k tomu kociku ty si tam nosila mazuska od narodenia a potom sa dokupi ta sedacka ??? lebo nevidim nic len to ze to je cele zakryte pre to dietatko ma to vobec nejaky otvor???
15. aug 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, ja som veľký optimista, ale tu asi nepomôžu povzbudivé slová. Zrejme sa ti v hlave rojí toľko myšlienok, že to nevieš spracovať. To chce nechať chvíľku odležať, vôbec sa tým pár dní nezaoberať a nebaviť o tom, veľa vecí budeš potom vidieť inak. Oddýchni si, ak sa to dá, nejak odreaguj a hlavne nehľadaj teraz odpovede na všetky otázky. Každá je iná. Ja viem, ľahko sa píše a ťažšie oná, ale si mladá a plná energie.
15. aug 2007 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru zuzka presne ako píše mario..hlavne nech ti teraz Števo veľa pomaha, aby si mala čas na seba a na oddych na to drobne babatko v brušku, jednoducho asi musiť vypustiť všetky ostatne veci z hlavy a všetko sa bude točiť iba okolo rodiny a detičiek, ale si velmi pekna a rozvažna mlada žena, aspon podla toho čo som videla na stretku, pôsobiš kludne /aj ked vo vnutri určite stresuješ/..ale bude to dobre..myslim že ked sa psychicky prirpaviš že najbližšie dva roky budu zaberak tak to zvladneš velmi dobre..
vid jankamanikova.. :wink:
15. aug 2007 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak janka všetko naj naj naj k tej 18.-tke, hlavne nech si zdravá a štastná aj celá tvoja rodina...
včera som tu ani nemala čas prísť lebo som najprv dospávala pondelok bola som s kámoškami von a poobede sme boli opekať....
teraz malý zaspal tak si tu klepem na klávesnicu...
zuzi hlavu hore myslí nato že budes mat opat doma maličký batôžtek a čas zbehne tak rýchlo že si to ani neuvedomíš....
no to stretko by v zime mohlo byť, a čo tak isť na lyže to by bola sranda, boli by sme ako s tebou me baví svet... :sunglasses:
15. aug 2007 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo baby kde ste, tak malý už spí aj s manželom, vikina šla s mojou mamou do tatier a príde až niekedy v pondelok, takže teraz mam trochu volno, ochvílu idem ku susede jej blahoželať, má narodky...
a vy ako asi ste mali všetky velmi tažky den ked tu nieste....
15. aug 2007 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viki..vidim že žiješ naplno... :sweat_smile:
Ja som dneska bola na nakupoch, plienky, utierky drogeria takže smutim za peniazmi.. :grinning: ale budem mať pokoj 3 mesiace aspon v tomto.

jenis..všetko najlepšie k narodeninám .. :wink:
15. aug 2007 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi len s fotiek uz s teba srsi laska k detom,ty to zvladnes!moja sestra ma 3male deti a medzi poslednymi je rocny rozdiel-je to tam ako na bojisku no da sa...su to dve baby a posledny je chlapcek riadny hornak tak si to vies predstavit tie sticovacky a bitky ale inak maju sa radi :wink: .
15. aug 2007 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok