Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

sillas
13. aug 2007

renca...pozor aby nebolo tretieeeeeeeeeeeeeeeee..... 😀 😀 😀

jankamanikova...no som sa musela pousmiať hihi nad tou situáciou...ešteže ste mali čo jesť... 😀

Riško dneska zjedol dve piškoty , tretinu bananu, a asi 110 mlieka a z toho polovicu vygrckal...aj pred spanim odmietol mlieko..dasna ma samu hrču, jednu až fialovu..už dufam že sa to prelomi, už za tieto 4 dni určite schudol... ☹

eli77
13. aug 2007

No my sme mali nadherny dnik...chalani boli skvely, Mia este lepsia...hnacka sa ma na ustupe, len mi dnes nechcela velmi papat☹ vecer zalomila ako zvycajne o osmej...zaspala bez problemov, tak dufam ze aj noc bude kludna.

Jedine negativum bolo dnes ze na mna trosku lezie depka zo samoty...chyba mi moja polovicka, pride az o dva tyzdne☹

Baby drzte nam palce-dnes som bola zobrat do banky ziadost na hypoteku 😅 v piatok by sme mali uz asi vediet ci nam to schvalili...bojim bojim. 😅

sillas
13. aug 2007

dražíme palčeky...držíme.... 😉

sillas
13. aug 2007

pardon...držíme.. 😀

mirka414
13. aug 2007

elli77 kde vsade ta nenajdem 😀 co robite malujete?

laurajana
14. aug 2007

ahojte babule, sillas ako citam papanie je u Vas podobne ako u nas...jednoducho normalne odmieta papat obedik, ako pred tym vsetko zjedol, teraz tak dietnejsie, ze by kondicka teraz? Ale ovocie spapa, piskotky to ani nehovorim a cajiku vela pije, tie zubaciky davaju zabrat...a nechutenstvo je asi s tym spojene. Aj my sme mali taku velku modru hrcku vedla hornej jednotky a teraz uz zmizla - coskoro sa vykluje asi ta potvorka co sa tam ukryva 🙂

sillas
14. aug 2007

laurajana...veru tie zubky..my sme taku fialovu mali aj spondu jednotku, ked vyšla opuch a sfialovenie prešlo..vyzera to fakt hrozne, ale aj napriek tomu bola noc celkom kludna..zobudil sa iba dvakrat.. 😕
hnačka už prešla, sice ma redšiu stolicu ale iba rano a večer, takže to už hnačka nie je..tak už mu dam jablkovu výživku, dufam že spapa.

laurajana
14. aug 2007

sillas my zasa pre zmenu sme mali 3 dni dozadu velmi narocne, vobec nespal, da sa povedat, ze to bolo len bdenie a o mojom spanku ani reci 😝 este ze mam zhovievaveho manzela a nechal ma vcera poobede trosku pospat, tak sa to da prezit, inak by som uz asi kolabovala 😉

renca3
14. aug 2007

Ahojte,
tak ja fungujem na 2 kavach denne, bez nich by to asi neslo. Neviem ako bude dalej, ale tuto noc mal hodinu a pol oci ako trnky a nie a nie zaspat. Tak uzas. 😝

My nemame zatial s jedlom problem. Skor ten, ze sa pred nim musime schovavat ked jeme, lebo krici az kym nieco nedostame do pusy. Davate detom chlieb a pecivo? Lebo maly zmasti naraz aj pol rozka. Leovi som asi este nedavala o takomto case, nepamatam si.

Janka...k dnesnym okruhlym narodeninam ti prajeme vsetko len to naj naj, aby ste boli zdravucki a stale vysmiati. No a teda vitaj medzi damami v najlepsich rokoch. 😉

sillas
14. aug 2007

jankamanikova...všetko naj a tak ako renca hovori..najlepšie roky..uff.už nam taha na štyriadsiatku.. 😀 😀 😀

renca...ja by som davala malemu pečivo ale nejako sa za nim netrha, ale občas zje..minule sa mi podarilo do neho natrepať polku rožku s maslom a lekvarom..a zvykne obhrýzať kôrku z chleba..a aj ju zje, len mu to dlho trva tak aspo chvílu je pokoj.. 😀

laurajana
14. aug 2007

som sa nasmiala na tej korke z chleba - nieco podobne je aj u nas...aspon chvilu klud 😀 😀

renca a ta kava - podobne aj ja praktizujem, inak by som nepostala na rovnych nohach...

jankamanikova vsetko naj, snad 30-tka? 🙂

jenis
14. aug 2007

Janka vsetko naj naj naj. 😀

jankamanikova
14. aug 2007

Ahojte!
Dakujem vsetkym za blahozelania. Potesia a potesili. Myslim, ze Mirkina Leonie ma dnes presne 11 mesiacov, tak vsetko naj a nech Vam to do prveho roka rychlo ubehne.
Tak dnes sa moj Jany uplne zase prekonal (a to nehovorim o darcekoch, ktore mi daroval v sobotu na oslave). Dostala som krasne kvetinky ... To, ze hovorim, ze sa prekonal, je preto, lebo on zvykne na moje narodeniny zabudnut a ma problem aj s tym kvietkom. Ale toho roku si to splhol (asi si zbiera body na dalsie roky 😎 ).
A mimochodom pozdravuje Vasich chlapov a pyta sa, kedy bude stretko 🙂 . Co si myslim, ze by mohlo byt. Co tak oslavit rok spolu? Alebo sa stretnut v zime? To by bola parada.

jankamanikova
14. aug 2007

No, tak ako vidim, zas som tu sama. Jany zalomil s chlapcami, necudo, lebo vstava teraz skoro rano a chodi do TT. A asi pojdeme aj s nim. Na par dni. Aby nemusel skoro vstavat a my si urobime vylet. Uvidime.

zuzka111111
autor
14. aug 2007

no to stretko beriem len ho urobte kym nerodimmm 😀 a negulam sa 😝
no inak vcera som spala od osmej do osmej a nad ranom som sa zobudila a nevedela som uz zaspat potom sa mi to nejak podarilo ale som stale unavenaaaaaa 😔

jankamanikova
14. aug 2007

zuzka - drz sa. Myslim na Teba a snad to budes dobre zvladat. Len sa neboj. Deti budu v pohode a budu sa mat radi. Zaciatky su tazke, ale da sa to.

zuzka111111
autor
14. aug 2007

no posledne dni ma chyta nejaka depka lilka je coraz zivsia a ja unavenejsia vlacim kocik po schodoch a normalne nevadzem ...mam strech ☹

jankamanikova
14. aug 2007

zuzka - realita. Ja som do tretieho mesiaca tehu mala hrozne depky, spala som trikrat denne s Janikom a mala vycitky svedomia, ze to nezvladnem a naco som chcela druhe dieta. Mala som hrozne stavy, stale som "zrala" a tiez tahala kocik na druhe poschodie (nemali sme vytah). Bola som unavena, vystavena a bez nalady.
Ked Janik zacal sam chodit, zacalo svitat na lepsie casy. Bola som uz asi vo stvrtom mesiaci tehu, a zacalo sa mi to pacit. Janik pobehoval hore-dole, ja za nim (aby som mala kondicku), domacnost bola hore nohami (ale to mam aj teraz) a ja som bola najstastnejsia. Fakt. A potom sme este isli na dovolenku, brucho som mala ako balon, ledva chodila a dychcila som ako slon. Realita.
A potom zacali vycitky svedomia, ze ako to vezme Janik a ako zvladnem s dvoma a za Janik bude ukrateny o mamu a ze sa bude musiet prisposobit. A ze sa mu nebudem moct venovat a ze to bude otras.
A pootm prisli este myslienky, ako to zvladne doma s tatinom, ked budem v porodnici a tak. No, teraz ked na to spominam, tak to bolo fakt tazke (aj pre Janika), ale da sa to. Hlavne pohoda. "Bordel v byte, stastne dite" - toto heslo omielam doma stale. A ide to.
Bude dobre, mas nasu podporu.

tomaslavka3
14. aug 2007

ahoj Zuzka-tak az teraz citam,ze si tehotna.Neviem si predstavit seba,mat11mes,babatko a byt v tom.To tusim radsej tri naraz.Tak sa drz a davaj na seba pozor.Zachvilku sa nam tu vsetkym blizi jeden rocik.

renca3
15. aug 2007

tomaslavka...ako ty zvladas, ked sa ti deturence rozliezaju po byte? Lebo ja mam dost striehnut na jedneho a upratovat po nom vyhadzane skrinky a policky. 😝
Inak ja som mala presne tie iste pocity ako Janka, aj ked sme to cakali o rok neskor. Uz som na to aj zabudla, tak mi to Janka pripomenula. Len este s tym rozdielom, ze mne kazali lezat, nic nerobit, nedvihat. No vylihuj pri dvojrocnom dietati. 🙂

sillas
15. aug 2007

zuzka..neboj nie si sama, ja mam teraz kamošku ktora ma 9 mesačného synčeka a na marec čakaju dalšie... 😉
ono ťažke je to asi stále, lebo aj teraz vidim ked ma Lucka prazdniny a to je 4 roky rozdiel, chce moju pozornosť kedže nema kamošov, aj ich musim nahradiť ja..ufff 🙄

sillas
15. aug 2007

ale budu spolu vyrastať a to je super, nejake dva roky budu ťažke ale potom to už budeš mať super.
a naozaj čo Števo? mal by vás teraz s Lilkou rozmaznávať? aj vie kedy sa mu to poradilo?? 🙂

mirka414
15. aug 2007

ahoj jankamanikova ano mali sme narodky a doktor nam ich osladil inekciou do nozicky 😠 a mala bola ako certik jedovata aj sme sa s manzelom potom riadne povadili ☹ no uz je dobre.dievcata nemate nejaku basnicku co by som mohla dat ako pozvanku na leonkine narodeniny?poradte prosim...mne sa to uz tak miesa s tou nemcinou ze neviem ci nieco stvorim..

zuzka111111
autor
15. aug 2007

no vcera som mala depku hroznuu stevo ked ma videl zobral lilku rec na 2 hodky 😅 tak som pratala a uz je to dobreee no predstavit si to stale neviem 😅 ale lilke stale rano rozpravam o babetku ukazujem na brusko a ona si hladka svoje 😀 no uvidime ako to bude presne to si neviem predstavit ako stevo s lilkou ked budem v nemocnici ....

inak k tomu kociku ty si tam nosila mazuska od narodenia a potom sa dokupi ta sedacka ??? lebo nevidim nic len to ze to je cele zakryte pre to dietatko ma to vobec nejaky otvor???

mario
15. aug 2007

Zuzka, ja som veľký optimista, ale tu asi nepomôžu povzbudivé slová. Zrejme sa ti v hlave rojí toľko myšlienok, že to nevieš spracovať. To chce nechať chvíľku odležať, vôbec sa tým pár dní nezaoberať a nebaviť o tom, veľa vecí budeš potom vidieť inak. Oddýchni si, ak sa to dá, nejak odreaguj a hlavne nehľadaj teraz odpovede na všetky otázky. Každá je iná. Ja viem, ľahko sa píše a ťažšie oná, ale si mladá a plná energie.

sillas
15. aug 2007

veru zuzka presne ako píše mario..hlavne nech ti teraz Števo veľa pomaha, aby si mala čas na seba a na oddych na to drobne babatko v brušku, jednoducho asi musiť vypustiť všetky ostatne veci z hlavy a všetko sa bude točiť iba okolo rodiny a detičiek, ale si velmi pekna a rozvažna mlada žena, aspon podla toho čo som videla na stretku, pôsobiš kludne /aj ked vo vnutri určite stresuješ/..ale bude to dobre..myslim že ked sa psychicky prirpaviš že najbližšie dva roky budu zaberak tak to zvladneš velmi dobre..
vid jankamanikova.. 😉

viktoria
15. aug 2007

ahojte, tak janka všetko naj naj naj k tej 18.-tke, hlavne nech si zdravá a štastná aj celá tvoja rodina...
včera som tu ani nemala čas prísť lebo som najprv dospávala pondelok bola som s kámoškami von a poobede sme boli opekať....
teraz malý zaspal tak si tu klepem na klávesnicu...
zuzi hlavu hore myslí nato že budes mat opat doma maličký batôžtek a čas zbehne tak rýchlo že si to ani neuvedomíš....
no to stretko by v zime mohlo byť, a čo tak isť na lyže to by bola sranda, boli by sme ako s tebou me baví svet... 😎

viktoria
15. aug 2007

halo baby kde ste, tak malý už spí aj s manželom, vikina šla s mojou mamou do tatier a príde až niekedy v pondelok, takže teraz mam trochu volno, ochvílu idem ku susede jej blahoželať, má narodky...
a vy ako asi ste mali všetky velmi tažky den ked tu nieste....

sillas
15. aug 2007

no viki..vidim že žiješ naplno... 😅
Ja som dneska bola na nakupoch, plienky, utierky drogeria takže smutim za peniazmi.. 😀 ale budem mať pokoj 3 mesiace aspon v tomto.

jenis..všetko najlepšie k narodeninám .. 😉

mirka414
15. aug 2007

zuzi len s fotiek uz s teba srsi laska k detom,ty to zvladnes!moja sestra ma 3male deti a medzi poslednymi je rocny rozdiel-je to tam ako na bojisku no da sa...su to dve baby a posledny je chlapcek riadny hornak tak si to vies predstavit tie sticovacky a bitky ale inak maju sa radi 😉 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre