Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jankamanikova
4. sep 2007

No, tak mate vela roboty, co?
Tak my sa uspavame, Matusko je uboleny kvoli ockovaniu a boli ho "pipik". Ma ho cely cerveny, chudacik moj. No, poplakali sme si.
Tak Vam prajem nadherny vecer a nocku.

sillas
4. sep 2007

janka...matuškovi natieraš pipík framykoinom? treba riadne nahrubo ráno a večer..Riškovi to prešlo za dva dni.
Aj my sa iddme zajtra očkovať..našla som si pozvánku v schranke..uff..a o mesiac pôjde aj Lucka...tak to bude iny cirkus.. 😅

renca.. 😀 😀 😀

zuzka111111
autor
4. sep 2007

ahojte ja sa prisposobim k hocicomu co bude volneeeee

renca so stevom sa pusime jak si nechala kocik na chodniku 😀 😀 ja som dnes hladala lilkine topanky a nasla som ich v odpadkoch a neviem ci to bola lilka lebo ja 😀

JOOj lilka ma taku cervenu pisulku neviem z coho prebalujeme kupeme najprv to boli vyrazky a teraz len taka cervena skvrna uz somjej na to vcetky mozne kremiky davala dufam ze nema zase alergiu na plienky 😢

sillas
4. sep 2007

zuzka nam velmi pomáha krem IMAZOL, raz sme to mali ked mal Riško mesiac, a zabralo to za dva dni, aj teraz občas používame ked ma tzv. plienkovu pliesen

jenis
4. sep 2007

Ahojte, mne sa tiez celkom pozdava ten motyl a ak sa este aj cena bude dat troska skresat tak super. 😉

jenis
4. sep 2007

Sillas vsimla si si, ze penzion Motyl a ten posledny link je to iste? 😀
Inak som citala tu knihu navstev co tam maju a celkom si to chvalia a aj to ihrisko je super. Mne sa velmi paci. Aj ked pre nas kus drahsi, ale idem pracovat tak si to hadam mozme dovolit.

A Jani dakujem za IP. A dobru dovolenku prajem.

Renca vidim, ze so mnou pocitas tak nebudem posielat IP. Neotvori sa nova tema v stretavkach?

zuzka111111
autor
5. sep 2007

imazol som je davalaa a nic ziadne zlepsenie . ☹ inak mne lilka nic nepribera pribrala len 100g ma 8600g nieje to malao a 69 cm???????

sillas
5. sep 2007

no zuzka...tak potom neviem poradiť, nam ten imazol zabral vždy ako jedine, hlavne často prebalovať a večer každý ju namočiť ritkou do vodičky, ja som aj rano ked to mal škarede a naliať do toho repík..a za dva dni to bolo fuč.

jenis
5. sep 2007

Silas repik pomoze? Neviem sice ci ju nahovorim trocha sediet v lavoriku, ale skusim. Saska to mava tiez. A dr. nam povedal, ze sa to zvykne vracat, tak si mam ten imazol odlozit do chladnicky. 😉

sillas
5. sep 2007

jenis.... 😀 no to som už bola asi unavena a teraz som si fakt všimla že ten motyl je dosť drahy ten zamlynom vyjde lacnejšie.., dvojpostelova na noc s 10% zlavou, píšu že pri viacerých osobach daju vychádza na 774,-Sk a dvojpostelova + prístelka vychádza na 1035 Sk na noc, ak som dobre v rýchlosti rátala..

jenis
5. sep 2007

Sillas, len sa mi zdala znama ta fotogrfia penzionu ked som sa na to pozerala. 😀

renca3
5. sep 2007

ano sillas...Za mlynom je najnaj, ale maju volny len termin 5.-7. a to my nemozeme, lebo Peto ma 8.10. tu statnicu a sama si netrufam. Ak suhlasite, v juni TAM urobime stretko. Inak vyhovyje vam termin 12.-14.10.? Lebo potom Janka nemoze.
Tak zaslem mail tomu Motylu a uvideme, ci stoji za to ten Liptov.
Jenis..otvorime temu, ked to bude vsetko iste. Ved aj tak sem vsetky chodite.

jankamanikova
5. sep 2007

Ahojte!
sillas - umyvam mu "pipika" harmancekom, ale zda sa, ze kupim repik, ten je lepsi. A mastim mu tym framykoinom, ma to take cervene, chudacik.
Inac rano mal teplotu 38.5, ale uz mu klesla. To je z toho ockovania. Teraz spinka, konecne. Chlapi sa isli najest niekam von ... kedze nevarim, lebo balim.

zuzka - nech sa skoro zotavite.

sillas
5. sep 2007

janka...no nech sa mu rýchlo hoji, aj Riško to mal hrozne a som bola prekvapena že za 2 dni to už bolo krásne a on už preto vôbec neplačkal..a teraz ked mu ho stahujem ked sa kupe, tak sa smeje...asi to robim dobre.. 😀 😀
aj nas teraz očkovali, zabuval som zvedava čo bude ked sa zobudi, inak bol super,pobehoval a smial sa na každého v čakarni ajv ordinácii..no jasne že za ruky. 😅

sillas
5. sep 2007

škoda toho mlynu..pozerala som aj niečo v štiavnickej oblasti...ale všetko drahe..sakra som si ani nemyslela, inak my baby by sme prišli na dva dni teda jednu noc, a v tom prípade nám je jedno ktorý víkend to bude.ale ked rano vyrazime tak do 2-3 hodin dôjdeme všade.

Naozaj čo je s Laurajanou, už tu velmi dávno nebola.,niekedy hádam v polovici augusta naposledy...haloooooooooo

sillas
5. sep 2007

jankamanikova..a kam sa vlastne idete zohriať?? tu je taka kosa...aj v byte...juuuj...

viktoria
5. sep 2007

ahojte tak zápis na skolu mám za sebou...
veru aj ja som si všimla že laurajana tu chýba...
no ja mám toho 12. školu takže asi teraz na to oktobrove stretko nebudeme môcť príst, a este aj svagrina budu mat niekedy v oktobri krstiny... škoda... 😔

renca3
5. sep 2007

No pozrela som tu cenovu ponuku od Motyla. Je znova velmi strucna a vysoka.
Navrhujem Liptov navstivit v juni v Penzione Za mlynom. Otazka je, ci mam vobec vybavovat ten Altendorf. Nemoze Viki, Sillas len na jednu noc a Mata sa mi este neozvala po dovolenke. Nezabalime to radsej? Ja neviem. 😒

mario
5. sep 2007

Baby nevzdávajte to, aj ked sa stretnete len 3-4, vždy to má zmysel. Ja naozaj nemôžem, hoci by som tááák rada. Ved skúste nejakú drevenicu, ráno nakrájate chlieb, na obed uvaríte za hrniec zemiakov, večer kašu v kotli a super víkend za vami.

mario
5. sep 2007

Teda poviem vám Janka je riadne vytešená a ako vždy v pohode, ráno letí a večer ešte bola schopná lietať po obchode a to mna spomalenú pani mala ako doprovod, teda jej to trvalo dvakrát dlhšie. Mám kľúče od bytu, tak môžeme žúrovať 😀 😀 😀 .

martina236
5. sep 2007

Ahojteeeeee, uz sme doma. prileteli sme vcera v noci. a teraz sa snazime zotavit z teplotneho rozdielu. teda pekny sok nas tu cakal.
oddychli sme si super, konecne sme boli dlhsi cas ako rodinka spolu cele dni, tak si neviem vynachvalit. Carolinka zvladla cestu super, prve dni sice teplotovala, malo papala, takze som sa obavala, ale preslo to a uzivali sme si to. boli sme sice nespokojni s hotelom ako takym a sluzbami, takze tento rok slabsi tip. teraz periem a nechce schnut ☹

este pred dovolenkou som sa k stretku hlasila, takze ideme. karci sa uz pyta od posledneho stretnutia. ale 13. 10. je karol v nemecku, takze ten vikend nemozeme. inak hocikam, fakt. nam je to jedno. my sa prisposobime.

citala som, ze ste pisali, asi aky darcek k 1. narodkam. tiez je dobry napad ten hovoriaci psik, ci ake to zviera je 🙂 , ale objednala som jej hojdacieho slonika na babetkove, este sa mi ma pani ozvat, ci bude do 2O.O9. v NR. tak cakam, co povie...

a inak, mam tu svokru, dosla k malej, kym upracem a nakupim po dovolenke, v piatok opat odchadzame k ocovi, takze jedne kufre vybalujem, druhe budem balit.
mala je este stale hore, nie a nie zaspat, dufam, ze to len dnes 😝 😝 😝 tam sme problem so spankom nemali a aj rezim sa celkom daril plnit, takze nechapem, co to dnes vyvadza

pekny vecer

jankamanikova
5. sep 2007

Ahojte babule moje nadherne!
Chcem Vam popriat prijemne surfovanie po nete bezo mna. Ale budem na Vas mysliet a ozvem sa.
No, mario ma kluce od bytu, renca bude mat auto, tak to mozete roztocit 😀 .

Inac mario ma pravdu, hoc sa stretneme len dve, tri ci styri, vzdy to ma zmysel a prijemne straveny cas nas len viac zblizi a bude super. Ja sa uz teraz na Vas tesim. Volala som s Matkou a zhodli sme sa, ze je jedno, kolko nas bude. My s Janym sa na Vas chystame ...

Tak idem spat, lebo o siestej vstavame. Pobalene mame, deti spinkaju, Janik sa tesi na lietadlo a ja sa tesim na slniecko (dufam, ze nejake bude) ... a samozrejme sa tesim na rodinku, ze budeme spolu.
Pusinkujem a zelam pekne septembrove dni.

zuzka111111
autor
6. sep 2007

janka stastnu cestu a prijemny oddych tisko zavidim to teplo 😉
ja som tiez aj za stretko v mensom pocte 😀

jenis
6. sep 2007

Aj ja som za stretko. Je mi jedno kolky budeme. 😉

renca3
6. sep 2007

Dobre, uz len ten termin, lebo 5.-7. nemozem ja, 12.-14. Viki a Mata a 19.-20. zase Janka. Hodime to az na 26.-28.10. ? Nie je to uz neskoro? Mozno to uz bude aj o tej sankovacke. Ako som pocuvala spravy, tak aj teraz je to o snehu. Inak ked oklepneme ten termin, tak volam v nedelu Altendorf. To uz bude mlada doma z dovolenky. Napiste mi teda do nedele kedy a kto zavazne, aku izbu pripadne apartman, aby som napisala objednavku.

Janka si momentalne uziva ranne bratislavske zapchy. Tahaju sa ku mne cez BA
uz asi 45 minut. Ale to je aj tym pocasim. Neviem, ci vtedy vytiahnu auta aj vikendovi vodici alebo co. Este nas casa cesta na letisko, tak to bude zaujimave.

martina236
6. sep 2007

renca... termin zatial vyhovuje.

renca3
6. sep 2007

Pisala mi Janka SMS, ze let bol uzasny, byvanie pekne, teplo 30 stupnov a jedlo super. Tak nech im to vydrzi. 🙂

zuzka111111
autor
7. sep 2007

jeej janka ako dobree nech sa vyslnia poriadne 😀

no stretavka bude asi v bundach ak nejaku dovtedy zapnem 😅

renca3
7. sep 2007

mata...ten teplotny prechod ti nezavidim. Ale uz ste si asi zvykli. Horsie je to asi s pranim a susenim. Lebo ja som po dovolenke prala 5 praciek za sebou.

Tak zrekapitulujem stav na stretko: Renca, Mata, Janka, Zuzka, Jenis, Sillas a Viki. Ak je to inak, dajte vediet. Viki, ako si so skolou cez vikend
26.-28.10.?

viktoria
7. sep 2007

tak aj vtedy mi vychádza škola... ale ved vy chodte a my sa pripojíme znova na dalsí rok, dufam, že ma tam nebudete ohovarať.... 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre