Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jankamanikova
20. máj 2008

Ahojte!
Nestiham pisat, ani citat a ani prispievat. Lebo je vonku nadherne a my sa aj do osmej-pol deviatej tulame po uliciach. Paradicka, milujem leto!!!!!!
Dnes trochu prsalo, tak sme prevetrali auto, boli sme v MC. Mame sa dobre, deti zdrave; stastne, ze mozu chodit vonku "na holaka", lebo ja im uz ani ponozky nedavam a nosia len kratasy alebo capri-nohavice. Puncochy sme nenosili a ani nosit nebudeme. Tesim sa, ze je leto, lebo ich nemusim vela obliekat 😀 😀 😀 😀 .

My mame asi tie novinky, ze Matusko od minuleho stvrtka sam od seba (kedze ja som ho to neucila a ani ucit nebudem) "kaka" do nocnika. Nechapeme! Jednoducho pride, da dole plienku a sadne a kaka. Parada, a to sme mu to nikdy nespominali!!! Potom vstane, sam si zatlieska a je na seba patricne hrdi. A aj my na neho ...
Este sam si tiez otvori dvere, este aj na aute 😀 ; zacina rozpravat (Janik ho to uci) a je velmi zlati (ale to su obaja).

Ja sa mam dobre, babo kope a velmi sa tesime. Balime, budeme stahovat; ved o tom na stretavke, na ktoru sa veeeelmiiiii tesim!!!!! Pa, idem jest 😀 😀 😀 😀 😀 .

martina236
21. máj 2008

ahojte, tak Karolinka je uz 3 den v jaslickach. ma sa tam fajn, najlepsie bol samozrejme prvy den, kedy si nan nas vobec nespomenula a nechcelo sa jej ani domov a vecer ked isla spat, tak opakovala ze k detickam k detickam. druhy den, vcera, uz neboli vonku lebo prsalo, tak ze trochu maminka maminka, ale neplakala, myslela som teda, ze dnes rano bude problem, ale chvalabohu nebol. hned zhadzovala zo seba veci, rychlo rychlo papucky a uz jej nebolo, este som ju musela vratit ze a pusinky je kde. priala by som si aby to tak zostalo. kedze niektore deticky tam chodia uz na nocnik, alebo WC, tak doma sa furt pyta na zachodik 🙂 , aj ked jej vobec netreba. som rada ze uz rozprava vela, lebo tety sa od nej podozvedaju, hlavne teda to co potrebuje a tak a my samozrejme tiez, co robilli atd. no sranda je to. velmi som sa obavala toho, v pondelok som bola cele 4 hodky taka nervozna, furt som mala nutkanie tam volat, ze ako sa jej dari, ale pani slubila, ze ak by sa nieco dialo, tak oni urcite ozvu...

tak ja som uz navarila, ozehlila, bola som skoro rano na krv a netusim co budeme robit poobede, ked takto leje.

panuchy, tak samozrejme, ze sme v zime nosili, ale odkedy sa oteplilo cca 3 tyzdne tak jej nedavam. v noci tiez ako viktoria, davam pod pizamko bodytielko, aby nemala hole krize, lebo je stale odkopana, ved ako asi kazde dieta. a teraz ked zacala chodit do tych jasliciek, tak mame nadmernu spotrebu teplakov 😀
dvere este sama neotvara, ale na tych 82 cm co ma je to normalka.

najviac sa ale tesim, ze si stale pyta mliecko, hocikedy cez den pred spanim, po spani a vecer to iste. toto sme my nikdy nepoznali, ze zaspavat s flasou. karol si robi srandu, ze ona isto aj pred tym chcela, len si pytat nevedela 😀 😀 . no a teraz vyzeram ako krkavcia mater, ze som jej mlieko nechcela dat 😉 . nie ale x krat som jej ponukla, len odmietala. a to teraz pijeme nutrilon pepti, co ani pochuti ani po voni 😖
pa

martina236
21. máj 2008

ahojte, tak Karolinka je uz 3 den v jaslickach. ma sa tam fajn, najlepsie bol samozrejme prvy den, kedy si na nas vobec nespomenula a nechcelo sa jej ani domov a vecer ked isla spat, tak opakovala ze k detickam k detickam. druhy den, vcera, uz neboli vonku lebo prsalo, tak ze trochu maminka maminka, ale neplakala, myslela som teda, ze dnes rano bude problem, ale chvalabohu nebol. hned zhadzovala zo seba veci, rychlo rychlo papucky a uz jej nebolo, este som ju musela vratit ze a pusinky je kde. priala by som si, aby to tak zostalo. kedze niektore deticky tam chodia uz na nocnik, alebo WC, tak doma sa furt pyta na zachodik 🙂 , aj ked jej vobec netreba. som rada ze uz rozprava vela, lebo tety sa od nej podozvedaju, hlavne teda to co potrebuje a tak a my samozrejme tiez, co robilli atd. no sranda je to. velmi som sa obavala toho, v pondelok som bola cele 4 hodky taka nervozna, furt som mala nutkanie tam volat, ze ako sa jej dari, ale pani slubila, ze ak by sa nieco dialo, tak oni sa urcite ozvu...

tak ja som uz navarila, ozehlila, bola som skoro rano na krv a netusim co budeme robit poobede, ked takto leje. o 11.00 idem po nu.

pancuchy, tak samozrejme, ze sme v zime nosili, ale odkedy sa oteplilo cca 3 tyzdne tak jej nedavam. v noci tiez ako viktoria, davam pod pyzamko bodytielko, aby nemala hole krize, lebo je stale odkopana, ved ako asi kazde dieta. a teraz ked zacala chodit do tych jasliciek, tak mame nadmernu spotrebu teplakov 😀
dvere este sama neotvara, ale na tych 82 cm co ma je to normalka.

najviac sa ale tesim, ze si stale pyta mliecko, hocikedy cez den pred spanim, po spani a vecer to iste. toto sme my nikdy nepoznali, ze zaspavat s flasou. karol si robi srandu, ze ona isto aj pred tym chcela, len si pytat nevedela 😀 😀 . no a teraz vyzeram ako krkavcia mater, ze som jej mlieko nechcela dat 😉 . nie ale x krat som jej ponukla, len odmietala. a to teraz pijeme nutrilon pepti, co ani pochuti ani po voni 😖
pa

laurajana
21. máj 2008

Matka tak blahozelame k adaptacii malej-velkej slecny v jaslickach, to je super...tesime sa s Tebou...a nie Ti je doma smutno? Alebo planujes nastupit do prace, ci sme nieco prehliadli? Pekny den vsetkym maminam...nam akurat dorazili riflicky na traky v. 92 a povazte si su nam male, neviem, ci uz 98 objednavat...hruza ako rastieme a to sme sa merali aj 5x... 🙂

martina236
21. máj 2008

dakujeme laura... no smutno ano, ale nesedela som s vylozenymi nohami, tak rychlo zbehlo a uz som aj isla pre nu.a furt som volade bola, obchod, lekar, varila som, zehlila, upratala, takze cas vyuzivam na to, aby ked mala dojde, tak som nemusela uz nic robit. do roboty sa nechystam, ved kde by som aj robila 3 dni v tyzdni po 4 hodiny. karol sa chysta tieto moje "volne hodiny" vyuzit u neho v praci, ale ked budem mat vzdy takto nabite, tak neviem ci sa k nemu dostanem...

jankamanikova
21. máj 2008

Ahojte ... dnes sme mali tazky den, lebo prsalo a boli sme doma, co nie sme zvyknuty. Ale zvladli sme to a aspon sme si poupratovali detsku izbu poriadne a naposledy 😀 . Cakam, kedy Jany uspi deticky a mamme volny vecer, kedze AJ mi v pondelok skoncila (pokracujeme v septembri, ak dozeniem zameskane).

Blahozelame Karolinke k adaptacii a zelame, aby nebola nikdy chora z roznych "detickovskych chorob". Tesime sa s Vami!

No, tak dobru nocku.

aviril
21. máj 2008

ahojte.
martina, super že si tak dobre malá zvyká.
janka, vieš koľkokrát som ja teraz už upratala a vždy že naposledy než pôjdem rodiť. a potom zas a zas.

sillas
21. máj 2008

matka to je super že je taka možnosť dať na 4 hodinky 3 dnio v týždni..je to velka pomoc...ved ked treba niečo vybaviť naťahovať so sebou deti..dá sa to...len to trva 3 krat tak dlho a my sme z toho celý den potom unavene... 😀
aviril...a ty už šup šup rodiť...držíme palčeky...aby bol pôrod rýchle a čo najbenej bolestivý...a s krásnym zdravým uzlíčkom... 😲

janka..a to ako planuješ v septembri nastupiť na AJ??? no ale u teba je možné všetko si supermama a zvladaš všetko s nadhladom...

ja neviem vyzdravieť...snad to už nejako prechodim.. 😒

zoya1
21. máj 2008

ahojte. Gratulujeme Carolinke ku rýchlej adaptácii. Martinka a vy sa v jasličkách neprezliekate? my musíme Zoju každé ráno prezliecť do ich vecičiek. Všetky deti majú rovnaké oblečenie - sú taký úžasní. A tým pádom chodí domov úplne čistučká.
Inak naša Zoja má asi zápal uška - zajtra ideme na ORL. Dnes sme boli na pohotovosti, lebo sa sťažovala na bolesti uška, a povedali nám - že dnes neslúži doktor ORL, ale očný lekár tak máme prísť zajtra ráno. No skoro ma porazilo. Dúfam, že všetko bude OK, doteraz pekne spinká, tak dúfam, že jej to vydrží do rána.
Prajem pekný večer, a držte mi palce - už mám len 5 dní.

aviril
22. máj 2008

díky sillas. no dúfam, že už čoskoro už sa neviem dočkať.

mario
22. máj 2008

Ahojte dievčatá! Hlásim sa z parapetnej dosky, lebo zatiaľ si nemám kde položiť notebook. Sme presťahovaní a asi budeme upratovať a vybaľovať do Vianoc, je tu hrozne veľa nečakanej roboty. Malá si zvykla rýchlo a hned ako sa zobudí, naťahuje si na pyžamko topánky a kričí von. Ked prídeme dnu a umyjem jej ruky, tak sa zasa postaví k topánkam a vraj von, tak si viete prestaviť koľko cez den urobím.
Dnes má Jr. obhajobu ročníkovej práce, tak som zvedavá, ako to dopadne, lebo bola dokončená v bojových podmienkach.
Pozdravujem vás, ozvem sa!

renca3
22. máj 2008

matka...to je fajn, ze mala nema problem so zmenou. asi jej to ani nepride, ked je tam plno deti.

aviril...tak ty to mas za par. tusim ti to vychadza na tento vikend. alebo pocka babo do buduceho vikendu a narodi sa na den deti?

zoya...urobis to a budes mat pokoooj. diplomovku kedy obhajujes?

mario...takze mala je uz zabyvana... na to sa psychicky pripravujem, ze na dome si uz len tak nesadneme pred telku. to budeme v neustalom pohybe. ci vonku, ci vo vnutri. stale tam bude co robit.

jankamanikova
22. máj 2008

Ahojte!
Boli sme dnes v Patinciach, zase trochu poplavat. Tak bolo super, Matusko uz plava bezo mna (ale ma rukavniky) a Janik je velky skokan. Bolo uzasne a na druhy tyzden pojdeme zas (ak sa bude dat).

Aviril - parada, ze si v pohybe. Aspon bude dobry porod a tesime sa na nove babo 🙂 . Drz sa!

Zoya - pekne sa uc, urob statnice a hybaj na stretavku, ok? Budeme oslavovat (dufam, ze aj Avirilino babo).

Mario - sme radi, ze si zvykate; tesime sa a deti si velmi radi a rychlo zvyknu na zmenu, tak to je super, ze mala je sikovnica. Len pekne poupratujte ...

No, ja idem nieco zjest ..., este pridem ...

sillas
22. máj 2008

janka.....no už polhodinu....čo máš velrybu na večeru???? 😀 😀 😀

jankamanikova
22. máj 2008

sillas - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Prave som dojedla cokoladovy veternik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

zoya1
23. máj 2008

ahojte. ďakujem vám za podporu - momentálne to vážne potrebujem.
Janka - na stretko by som šla veľmi rada, ale vyzerá to tak, že práve v tom termíne budeme mať promócie, teda ak to dotiahnem do úspešného konca.
renca - u nás je tak blbý systém, že v utorok 27.5. idem pred skúšobnú komisiu (o 8,00) začínam obhajobou diplomovky, a potom hneď odpovedám zo všetkých 4 predmetov. Takže predpokladám, že okolo 9,00 by som to už mala mať za sebou. A potom sa spijem do nemoty 😀 😀 😀 - z radosti, alebo zo žiaľu - to je jedno. Potrebujem už vypnúť - mám pocit, že sa z toho zbláznim.
aviril - držíme palce - a nech je malinký zdravý a už čoskoro medzi nami
Pozdravujem všetkých - bežkám sa znova učiť a učiť
PS:Zoja má zápal stredného uška - tak je deložovaná k starým rodičom - ale straaaaaaaašne mi chýba.

sillas
23. máj 2008

zoya...neboj už to vydržíš....a ten pocit ulavy ked bude po všetkom bude perfekntý...!! 😉

my sme mali dnes den "D"...Riško sa bol prvý krát strihať, dali sme uplne nakratko..takže už nam doma nepobehuje blondavy kučeravy anjelik...ale normálne maly frajer.. 😀 😀

ja som chora...dnes som musela už aj k dr..tak mi predpisala atb...už mi z dutin nabuchlo lide pod okom..no parada...takže víkend doma medzi štyrmi stenami..už teraz lutujem moje drobce..bude to doma ťažke..ale bolia ma hrozne uši..tak budeme musieť vydržať...

deti su zdrave a to je podstane..prajem príjemný víkendík

renca3
24. máj 2008

zoya...to mas dobre, ze ides rano prva. uz mozes od 9.00 pit. 😀 27.5. mam narodky, tak budeme pit dve. 😀
inak zamysli nad tym stretkom aspon sobota, nedela. promocky cez vikendy nebyvaju.

sillas...rychlo sa vyliec. dutiny...nic moc. 😒

pekne pocasicko sa vratilo a s nim aj moja alergia. vcera sme sa cela rodinka kolieskovali po parku. ja s Petom na korculiach, Leo na bicykli a Teo v kociku. bolo fajn, len vecer mi bolo dost blbo. teraz by som mala byt zavreta za zatvorenym oknom. no da sa to pri detoch?

viktoria
24. máj 2008

ahojte tak uz mam pomalovany byt aj popratanyy, ale strasne ma boli chrbat, zacinam sa ucit, lebo na tyzden mam skusky uz len posledne 3, tak dufam, ze ich spravim...
tobias bol 2 dni u svokrovcoch tak si predstavte tak sa zabanoval ze nic nejedol ani nepil, iba cely den sa drzal pri vikine a ani sa nehral.....
je dost placlivy lebo sa mu urobilo take bolave na jazyku,
tak idem este nieco porobit....

zuzka111111
autor
25. máj 2008

ahojte ja stiham len citat pri kojeni ale teraz spinkaju tak mam aspon chvilku veget 😝

matka to je super ze si mala tak krasne zvykla ja si lilku neviem predstavit mozno by ma prekvapila ale nemam odvahu 😖 ju dat 😖 od septembra zacneme chodit znovu na tu pripravu 2 krat do tyzdna na hodinku s rodicmi a uvidime mozno november ak sa neskludni do vtedy 😀 lebo teraz co robi to je hruuza 😀 😀 😅

dievcata ja som si az teraz uvedomila ze to uz stretko bude ja by som aj zabudla a sla az na dalsi mesiac 😀 😀

aviril tak ty si este tu ako kinderko 2v 1 moja zlata to uz budeme urcite drobca zapijat na stretavke 😉 drzim prsteky

viktoria zoya a vsetky studujuce klobuk dole a veeela trpezlivosti na ucenie ..

moja sestra uz minulu sobotu porodila a mame valibuka Lea 4120 a 51 o 2 t prerasie nasu nelly 😀 56 rovno odlozili 😀 😀 😀

jankamanikova
25. máj 2008

Ahojte!
Konecne mam ten "blby" internet. Tesim sa, ze sa mate dobre a ze ste fit.

Viki- prid pomalovat aj k nam a aj poupratovat, ak budes mat po skuskach 😀 .

Zuzka - tesim sa na Teba, ze pridete na stretko. Prines kociar, aj my prinesieme, budeme porovnavat tipy ...

Renca - 27. maja ma aj Jany narodeniny, tak budeme pit s Vami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

My sa mame dobre, deti su zdrave. Janik bol dnes prvykrat v kine na nejakeho slona 😉 , siel s nim Jany (ten sa tesil asi viac, nez Janik, lebo my sme pred detickami chodili do kina kazdy tyzden 😎 ). Pacilo sa a chce ist aj nabuduce, ale s maminkou.
V piatok sme mali u nas pohotovost, vlastne ma moji chlapi viezli na pohotovost, lebo som si zlomila malicek na pravej nohe. Ja som tam ist nechcela, ale Jany ma tam dotiahol. Tak Janik sa tesil, ze ideme konecne rodit 😀 😀 😀 😀 😀 . Ale bal sa o mna, lebo chodit nemozem; aj na pohotovosti sa na mna vykricali, ze co maju so mnou robit, lebo RTG mi robit nemozu, tak som sa tam rozplakala a vsetci cumeli a boli ticho a hlavne v pozore. Tak som im povedala par teplych slov, tak skoro na mna nezabudnu. Zobrala som si preukaz a isla som prec. Noha ma boli, chodit nemozem (ale musim) a mam cele chodilo modre. Tak len masirujem a mastim, zatial nepomaha, ale snad to prejde.

Inac sa mam dobre, v utorok idem (ak tam dojdem) k dr. s babetkom, tak sa tesim. A tesim sa aj na stretavku ...

sillas
25. máj 2008

janka...tak sa nam skoro vylieč...aby si na stretku mohla tancovať... 😀 ked pôjdeme na diskotéku 😀 hihihihi

velmi sa teším na vás všetkých...u nas je to trošku ohrozene..ale iba v tom zmysle, že asi prídeme iba v sobotu rano..a to ešte nieje iste, čí pôjde aj drahy..dufam, že ano...lebo sama s dvomi detmi 180 km..neviem či sa aj nestratím, ale dufam, že príde všetci..

prajem vám príjemný zvyšok nedele..dneska konečne bolo pekne a nepršalo..lebo celý týždne tu bolihrozne burky a lejaky..

zuzka111111
autor
26. máj 2008

janulkaaaa moja ta co si robilaaaa jooj neprijemneeeeee ☹ dost chodit s bruskom a nie este so zlomenym malickom ☹

a jasneee ze beriem kociar a este aj babyvak abysi ma naucila tam dat nelly 😉

dufam zev nam do stretavky prestasnu tie koliky ... a vasev deturence vedia zaspat v kocikoch????? ked chceme niekam ist na cely den ..... 😕

martina236
26. máj 2008

ahojte,

zoya, no nemaju ziadnu rovnosatu, nosime veciky aj na prezlecenie. ale kedze nechodia mimo dvor, lebo okolo domu je velky pozemok, kde maju ihrisko, tak u nas vladne teplakova kultura 😀 . zajtra sa drz, budeme na teba isto iste mysliet. hlavne pokoj a klud a snaz sa este vyspat, aby si vladala 😉

zuzka a mozno by si bola fakt prekvapena, ze by Lilka bola medzi detickami v pohodicke. ja som neocakavala takuto fajn adaptaciu. na zaciatok je to dobre a podstatne ze pri odovzdavani rano neplacka, lebo to by som nezvladla ju tam nechat, keby som videla, ze place. aj dnes rano bola taka stastna, ked sme tam dosli, opat zmizla za dverami, ani sme sa nestihli rozlucit. betarka mala. ja som akurat dozmyvala podlahy, vybehnem do obchodu, dovarim obedik a potom sups pre nu.

v piatok sme sa zbalili a odisli na muran. od velkej noci sa uz aj patrilo 😉 . no ale ako sillas pise, uprsaneeeee pocasie, akurat vcera zasvietilo slniecko, ale to sme sli poobede prec. doobeda sme stihli vybehnut s malou na horaren, popozerat male teliatka, kone, kuriatka a kacicky. tak vsetky zvieratka pohladkala, len tie telce jej nahanali strach, lebo skakli 😀 😀 😀

janka, to cooooo 😕 ty robkas. ajajaaaaj. so zlomenym malickom... a teda si odisla bez osetrenia, alebo ako mam tomu rozumiet. mas malo, este aj balit teraz 😒. nech sa ti rychlo polepsi.

nasa mala je zvyknuta spat doma, ale zase ak sme niekde mimo domu a cely den, tak nema problem zaspat aj v kociku, ked je unavena, aspon posledne to tak bolo. ale zase ju nemozeme prekladat, kocik auto a naopak, lebo potom je to uz po spanku.

tak sa majte krasne, pekny tyzden vsetkym, este sa tu zastavim...

renca3
26. máj 2008

jooj janka...dufam ze sa malicek umudri a prestane boliet.
tak jany bude tiez oslavenec? no ja som si neuvedomila, ze zajtra ma Peto nocnu, tak aspon to vecer oslavim s vami cez net 😀 😀 😀
my sme to vlastne oslavili vcera. deti spali u nasich a Peto ma prekvapil listkami na kulturu - Ruski Kozaci.
tancovali perfektne, bolo to uzasne. 😵 na treningoch sa asi riadne zapotia.

zuzuka...Teo zaspi aj v kociku. ked je unaveny, aj pri jedle. horsie to mame s Leom. ten ked je unaveny, chytaju ho tie stavy, no ved uvidite.... 🙂

sillas...snad si tvoj muzicek nenecha ujst prilezitost stretnut sa s nami a samozrejme so vsetkymi polovickami. 😉

viktoria
26. máj 2008

ahojte..........jani co to robkas, musis si davat pozor,
zoya aj ja na teba budem mysliet a drzat palce, viem si ´predstavit co prezivas, ja mam len skusky a som z toho na nervy, ale urcite to spravis perfektne.....
baby a to kedy je ta stretavka, viete nie som si ista.....
sillas tak dufam ze pridete.....
rence tak vsetko naj hlavne vela zdravia, stastia a to ostatne pride samo....
inac musim vam nieco napisat, idem brigadovat do masiarne-predajne, bude sranda lebo neviem dobre rozoznat maso, ale co uz naucim sa, budem brigadovat aj s kamoskou tak sa aspon trochu odreagujem od deti a skoly, pri "mase" 😀

renca3
26. máj 2008

viki...no ved zakaznicky ta naucia to maso rozoznat 😅 inak ani ja nepoznam maso. ak uz varime, tak hydinu a ryby. teda dnes mi zavolali, ze robia statistiku o vareni , ci mi mozu polozit zopar otazok. najprv som si myslela, ze si niekto robi srandu. ale po prvej otazke: ako casto varite? to teta vzdala so slovami "to mi je luto" neviem asi zabudla dodat "luto manzela" 😀 😀

stretavka je 6.-8.6. cez vikend zavolam do penzionu a potrvdim pocet. jedine Ajduska odskocila, maju navstevu zo zahranicia v ten vikend. skoda. tusim sa stretneme len stara partia a este Vierka spoza velkej mlaky.

sillas
26. máj 2008

viki...tak ty teda tiež nemaš problem s ničim...si žena pre všetko a to je super..a všetko zvládaš... 😉

ja sa už začínam vymotavať z choroby ešte stale nie som ok..a to už 4 den beriem atb...no snad sa mi už polepší..

na stretko sa velmi tešíme..dufam že prídeme v plnej zostave.. 😵

janka tebe dufam je už lepšie....

renca všetko najlepšie k narodeninam...hlavne vela zdravia a trpezlivosti... 😅

martinka...tiež neviem ako bude so spanim..Lucka už poobede nespí od 4 rokov...ale Riško ešte vonku nespal..on mi vonku nespal odkedy vedel sedieť...lebo už všetko bolo dôležitejšie.. 😅 tak si neviem predstaviť ako to bude na stretavke..snad ked bude velmi uvanevy, tak zaspi hocikde.. 😀

zuzka..a setre blahoželáme k valibukovi... 😉 hlavne vela zdravíčka...

jankamanikova
26. máj 2008

Ten internet je "blby".
Uz sa nebudem rozpisovat, lebo neviem, ci mi to vobec posle, lebo stale ma zrusi.
Mam sa dobre; malicek boli, ma peknu modru farbu, takze som v trende 😀 . Mastim, masirujem, chodim ... , do nicoho sa neobujem, tak nosim len tak "ludove kozene snurovacky". No, co uz snad to preboli ... Do stretavky to asi rozchodim, ale ta zlomenina boli, ale aj tak mi s tym nemozu nic urobit.

Zajtra mam dr. - poradnu.

Dnes sme boli s detmi na mojej profylaktickej priprave v MC, chodia tam so mnou, tak vsetky mamicky pozeraju na nich a nie pani prednasajucu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Cvicime, oddychujeme a pocuvame ... Parada, aspon nejaka spolocenska cinnost. Nabuduce maju prist aj oteckovia ...

Tak sa majte krasne, dufam, ze ma zase neodpoji ...

renca3
26. máj 2008

dakujem za gratulacie.

zuzka...tak sestra ma tiez Lea? pekna vaha. blahozelame. dufam, ze jej Leo bude pokojnesie babo ako bol nas.
lebo v opacnom pripade jej tvoja mamina bude musiet viac pomahat a ty ju potrebujes tiez, ze? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre